10 Nisan 2019, 14:13 - Anasayfa // GÜNCEL HABERLER Haberi yazdır

TİMSS Uygulaması başarılı şekilde tamamlandı

TİMSS Uygulaması başarılı şekilde tamamlandı

TiMSS Uygulaması başarılı bir şekilde tamamlandı...
TiMSS Uygulaması başarılı bir şekilde tamamlandı.

Abdulbaki Ünlü İmam Hatip Ortaokulu öğrencilerinin Ülkemizi en iyi şekilde temsil ettiği “TİMSS Uygulaması” başarılı bir şekilde tamamlandı.

Dünyada ortalama 60 Ülkenin katıldığı “TİMSS Matematik ve Fen Eğilimleri 2019 Nihai Uygulaması” Ankara’yı ve Ülkemizi temsil eden 247 okul içerisinden pilot okul olarak seçilen Abdulbaki Ünlü İmam Hatip Ortaokulu’nda da uygulandı.

İlçemizden katılan öğrencilerin; görevlerinin öneminin bilinciyle, katıldıkları sınavda ellerinden gelenin en iyisini yaparak “TIMSS Uygulamasına” girmeye hak kazanan beşinci ve sekizinci sınıfların hem Abdulbaki Ünlü İmam Hatip Lisesi’ni hem de ilçemizi, Ankara’yı ve Ülkemizi en iyi şekilde temsil ettikleri belirtildi.

Öğrencilerin, en büyük ödülünün Uluslar arası bir ortamda Ülkemizi temsil etmeleri olduğu belirtilirken “TIMSS Uygulamasının” da başarılı şekilde tamamlanması sonucunda da, Okul Müdürü Veysel Güçlü; “Öğrencilerimizin “TIMSS Uygulamasını” başarılı şekilde tamamlamalarından dolayı ve Ülkemizi en iyi şekilde temsil etmelerinden dolayı kendilerini kutluyorum. Başarılarının devamını diliyorum.

Öğrencilerimizin; TIMSS Uygulaması’nı yürüttüğü süresi boyunca, kendilerine destek veren İlçe Milli Eğitim Müdürü Uğur Atılgan ve personellerine ve İl Daire Başkanlarına teşekkür ederiz” dedi.


  11 Nisan 2019Yönetici tarafından yazılan bu haber, 902 defa okunmuştur.


YORUM YAZ


BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan ŞEREFLİKOÇHİSAR ÇENGEL GAZETESİ hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNCEL HABERLER Haberleri

Tümü

ilancomtr

Emekçioğlu

Ş.K.YEM

Tekin İnşaat

Yıldırım İnşaat

Hazır beton

Muammer'in Yeri
İzinsiz kopyalanamaz.

Adres : Çengel Gazetecilik - Matbacılık Ofset Tesisleri - Ekici Mah Ali Babacan Cad. Koçaş Pasajı No:16-20
Tel :0.312 687 1544
Faks : 0.312 687 1544
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]
alman kurdu