03 Nisan 2019, 16:34 - Anasayfa // GÜNCEL HABERLER Haberi yazdır

İlçemizde AK Parti ve Memiş Çelik kazandı

İlçemizde AK Parti ve Memiş Çelik kazandı

Son vuruşu Süleyman Soylu Yaptı...
Son vuruşu Süleyman Soylu Yaptı, İlçemizde Ak Parti ve Memiş Çelik kazandı.

AK Parti Şereflikoçhisar İlçe Başkanlığı tarafından 29 Mart Cuma Günü İlçemizde düzenlenen mitinge katılan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, bir konuşma yaparak vatandaşlara seslendi.

Soylu yaptığı konuşmasında şunları söyledi;
“Buralar bize baki değil. Ama şunu söyleyeyim. Bizim gibilerden bu ülkede çok, ama bu ülkeden bir tane var, bu memleketten bir tane var. Size şunu söylemek istiyorum. Ne olursunuz, bizim boynumuzu Kandil’in önünde eğik bırakmayın. Bırakmazsınız değil mi? Bizi, şu Pensilvanya şarlatanına ne olursunuz güldürmeyin. Ellerimizi bağlayıp da, bizi çaresiz bırakmayın.”
“Türkiye olarak, koşar adımlarla hedeflerimize doğru gidelim”

Dertlerinin, şuanki problemleri gelecek nesillerin yaşamaması olduğunu belirten Bakan Soylu, “Türkiye’nin istihbaratı, Türkiye’nin güvenliğini takip eden bir kişi olarak, Allah muhafaza, annemin bir sözü var, büyütürken bize hep onu söyledi, ‘Evladım şu işi yapma, sonra eyvah para etmez’ derdi bana. İnanın ‘eyvah’ para etmez. Bizim istediğimiz nedir biliyor musunuz? Sizin çektiğiniz şu sıkıntıları, gelecek nesiller çekmesin istiyoruz. Derdimiz o, bir daha darbe görmesinler, bir daha ekonomik sıkıntı görmesinler ve bu ülkeye parmak sallayanları bir daha görmesinler istiyoruz. Bütün derdimiz odur. Ne olursunuz bize güç verin. Kuvvet verin. Şu 4.5 yılda, yürümeyelim. Türkiye olarak, koşar adımlarla hedeflerimize doğru gidelim” şeklinde konuştu.

“Avrupa’da 1 milyonda 24 kişi öldü, biz 8’e düşürdük”

Uyuşturucu madde kullanımından kaynaklı ölümlerde yarı yarıya azalma olduğunu bildiren Bakan Soylu, “Büyük bir başarı, Avrupa’da 1 milyonda 24 kişi öldü. Biz 8’e düşürdük. Daha da düşüreceğiz” ifadelerini kaydetti.

“Yerin 7 kat dibine gömmezsek Allah da, millet de hesabını sorsun”
Cumhuriyet tarihinin en büyük yakalamalarını yaptıklarını kaydeden Bakan Soylu, “Bin 250 kilogram eroin, 7.2 ton esrar, 1 ton kokain, 260 ton bonzai ile çocuklarımızı zehirleyeceklerdi. Bu terördür. Dinimizden, inancımızdan, kardeşliğimizden, aile yapımızdan, biz nasıl ayakta duruyoruz? Aile yapımızla ayakta duruyoruz. Bizi ayıracaklardı. Size burada söylüyorum. Kardeşiniz, evladınız olarak söylüyorum. O uyuşturucu satıcılarını da, onların ağa babalarını da yerin 7 kat dibine gömmezsek Allah da, millet de hesabını sorsun” dedi.

“Geçen yıl 275 mafya örgütü çökertildi”
Huzurlu bir Türkiye’ye gidildiğini hatırlatan Bakan Soylu, “Geçen yıl, 275 mafya örgütünü çökerttik. O da ulusal çapta. Milletimize musallat olana, biz musallat oluruz” ifadelerini aktardı.

Aday ve partilerin Cumartesi günü normal seçim çalışması dışında miting, salon toplantısı gibi hiçbir etkinliği olmadı ve Pazar günkü seçim sonuçları İlçemizde Ak Parti’nin ve Memiş Çelik’in zaferiyle sonuçlandı.


   4 Nisan 2019Yönetici tarafından yazılan bu haber, 1369 defa okunmuştur.


YORUM YAZ


BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan ŞEREFLİKOÇHİSAR ÇENGEL GAZETESİ hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNCEL HABERLER Haberleri

Tümü

ilancomtr

Emekçioğlu

Ş.K.YEM

Tekin İnşaat

Yıldırım İnşaat

Hazır beton

Muammer'in Yeri
İzinsiz kopyalanamaz.

Adres : Çengel Gazetecilik - Matbacılık Ofset Tesisleri - Ekici Mah Ali Babacan Cad. Koçaş Pasajı No:16-20
Tel :0.312 687 1544
Faks : 0.312 687 1544
Bu site 0.094 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]
alman kurdu