03 Nisan 2019, 16:27 - Anasayfa // ARŞİV Haberi yazdır

Polat, koltuğu Çelik'e teslim etti

Polat, koltuğu Çelik'e teslim etti

Belediyede devir teslim töreni...
İlçemiz Belediyesi’nde Başkanlar arasında devir teslim töreni yapıldı.

31 Mart yerel seçimlerinden sonra İlçemizde, 4.defa kazanan AK Parti’nin Belediye Başkanları arasında, Çarşamba günü devir teslim töreni yapıldı.

Önceki Belediye Başkanı Ferda Polat, yeni Belediye Başkanı Memiş Çelik’i çiçeklerle karşıladı.

Devir teslim yapılmadan önce karşılıklı olarak güzel temennilerle dolu konuşmalar yapıldı.

İlk olarak konuşan önceki Belediye Başkanı Ferda Polat; “5 yıl önce baktığım zaman aynı tablo, aynı insanlarla birlikte bizde burada devir teslim töreni yapmıştık. 5 yıl süre içerisinde hem Şereflikoçhisar’ımız hem de Belediyemiz bayağı bir yol kadetmiştir.
Biz koltuğa oturduğumuz zaman esnaftan alacağımız bir kredimiz yoktu. Şereflikoçhisar Belediyesi’ne biz mal vermeyiz diyorlardı. Elhamdülillah israfı önleyerek 33 trilyonluk borcu ödedik ve Şereflikoçhisar’a yapmış olduğumuz hizmetler Şereflikoçhisar Belediyesi’nin kendi özkaynaklarıyla bu hizmetleri inşa ettik ve sizlerin hizmetine sunduk.
 Şereflikoçhisar Belediyemizin hiçbir vatandaşına ve devletine borcu yok ve kasasında da mal alacak parasını var. Bununda mutluluğunu yaşıyoruz.

Davam dediğim ve 3 çocuğumdan sonra 4.çocuğum dediğim partimin mensubu olan Belediye Başkanı Memiş Çelik’e bu görevi devretmekten ve özellikle Cumhur İttifakı Belediye Başkanına bu görevi devretmekten mutlu ve şeref duyuyorum. Seçilen bütün arkadaşlarıma başarılar diliyorum. Hayırlı hizmetler diliyorum.
Size elveda demiyorum, Allaha ısmarladık diyorum” şeklinde konuştu.

Yeni Belediye Başkanı Memiş Çelik de; “Demokrasinin gereği olan topluma hizmet etmek için yerel seçimler 5 yılda bir yapılıyor. Ve bu tür manzaralarla hep karşılaşıyoruz. Bu bir bayrak yarışıdır. Seçilen arkadaş gelecek, süresi biten arkadaşlar veda edecek.
Belediye Başkanım, 5 yılda çok güzel hizmetler yaptı. Biz de bundan sonra çıtayı daha yükseklere taşımak için gayret edeceğiz. Adalet ve Kalkınma Partisi, hizmet odaklı, insan odaklı kurulan bir parti.

Biz, bu koltuğu devraldıktan sonra yarından itibaren hiç durmadan milletimiz için çalışacağız. Biz milletimizi seviyoruz. Birlik ve beraberlik içerisinde Şereflikoçhisar halkının istediği her türlü hizmeti yerine getireceğiz. Elimizi taşın altına değil, gerekirse gövdemizi taşın altına koyacağız  bu millete hizmet etmek için.
Bugün buraya bizim gelmemize sebep olan teşkilatımıza, gençlik ve kadın kollarımıza, Cumhur İttifakı’nın üyesi olan MHP İlçe Başkanı ve teşkilatına teşekkür ediyorum. 3 aydır sahalardaydık. Herkes evine gitmedi. Bu millete hizmet etmek için, seçimlerde başarılı olmak için gece gündüz çalıştılar. Emekleri çok. Bugüne kadar AK Parti’ye çalışmış tüm teşkilat mensuplarını da ayrıca kutluyorum.
Bizim niyetimiz halis, çok güzel hizmetlerde bulunacağız. İnşallah hayırlı olur”
dedi.

Konuşmalardan sonra da Ferda Polat, Başkanlık koltuğunu çiçeklerle Memiş Çelik’e teslim etti.


 4 Nisan 2019Yönetici tarafından yazılan bu haber, 1455 defa okunmuştur.


YORUM YAZ


dilek
ilçemiz için sen ben değil artık biz varız sayın memiş beye destek zamanı önce çevre yolu yine ilçemiz içinden geçmesi için hemen çalışmaya başlanmalı zırhlı birliklerin tamamının ilçemize taşınması için çalışılmalı önce msb ve diğer kurumlar ile görüşülmeli ilçemiz yine görkemli günlerine dönmeli sincan gölbaşı haymana kulu şekerköy akin şereflikoçhisar ortaköy aksaray demiryolu projesi için çalışmalar acilen başlaması için çalışılmalımemiş beyi zorlu bir maraton bekliyor allah yar ve yardımcısı olsun
Gurbetçi06
Tebrikler Başkanım, Şarıyahşini bağlayın artık Gossara
halk
doğan görünümlü şahinler gibi şereflikoçhisarda ilçe görünümlü kasaba olmuş durumda önceki ne yaptıysa bu arkadaşta onu yapar 5 yıl sonra çeker gider
Akıbet
Memiş Çelik Devekovan Beldesi Belediye Başkanı iken beldesi Köy (mahalle) olmuştu. Şereflikoçhisar'da aynı akıbete uğramaz umarım.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan ŞEREFLİKOÇHİSAR ÇENGEL GAZETESİ hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer ARŞİV Haberleri

Tümü

ilancomtr

Emekçioğlu

Ş.K.YEM

Tekin İnşaat

Yıldırım İnşaat

Hazır beton

Muammer'in Yeri
İzinsiz kopyalanamaz.

Adres : Çengel Gazetecilik - Matbacılık Ofset Tesisleri - Ekici Mah Ali Babacan Cad. Koçaş Pasajı No:16-20
Tel :0.312 687 1544
Faks : 0.312 687 1544
Bu site 0.125 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]
alman kurdu