03 Nisan 2019, 16:23 - Anasayfa // GÜNCEL HABERLER Haberi yazdır

Seyhan'ın açıklaması

Seyhan'ın açıklaması

Ak Parti ilçe Başkanı Erkan Seyhan’ın açıklaması...


Ak Parti ilçe Başkanı Erkan Seyhan’ın açıklaması.

Ak Parti İlçe Başkanı Erkan Seyhan 31 Mart yerel seçimlerinin ilçemizdeki sonuçlarını değerlendiren bir açıklama yaptı ve şöyle dedi:

"Kıymetli Şereflikoçhisarlı hemşerilerim, değerli basın mensupları;
31 Mart’ta yapılan Mahalli İdareler Seçimlerini çok şükür kazasız, belasız geride bıraktık. Seçim sonuçlarının öncelikle ilçemize ve ülkemize hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum. Ülke genelinde olduğu gibi ilçemizde de Şereflikoçhisarlı hemşerilerimiz tercihlerini istikrar, kalkınma ve yatırımdan yana kullanarak Cumhur ittifakına büyük destek olarak belediye başkanlığı, büyükşehir belediye başkanlığı ve meclis üyesi seçimlerinde sandıktan birinci olarak çıkmamıza olanak sağlamışlardır. Bu vesile ile bizlere kayıtsız, şartsız destek vererek yerel seçimlerde tercihlerini Cumhur ittifakından yana  kullanan tüm hemşerilerime yürekten teşekkür ediyorum.
AK Parti ve Milliyetçi Hareket Partisi’nin kurduğu ittifak Şereflikoçhisar halkı tarafından kabul görerek, tüm şer odaklarına sandıkta gereken cevabı vermiştir. Kurulduğu günden bu yana Şereflikoçhisar’da girdiği her seçimden zaferle çıkan AK Parti her seçimde bir öncekine nazaran oylarını artırarak yoluna devam etmektedir.

Belediye Başkan adayımız, meclis üyesi adaylarımız ve partimizin tüm teşkilat mensuplarımız ile birlikte saha çalışmalarıyla 2014 yerel seçimlerinde aldığımız %46,39’luk oy oranını bugün %57,31’e çıkarmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Cumhur ittifakı Şereflikoçhisar’da Türkiye ortalamasının 6 puan üzerinde bir oy alarak milletvekilliği ve belediye başkanlığı seçimlerinde en yüksek oy yüzdesine 31 Mart’ta yapılan seçimlerle ulaşmıştır. Bu zafer tüm Şereflikoçhisar’ın zaferidir, bu zafer memleketini seven yarınlarına sahip çıkan vatandaşlarımızın zaferidir.

Resmi sonuçlara göre; Şereflikoçhisar Belediye Başkanımız Sayın Memiş Çelik olmuştur, belediye meclisine 12 adayımız girerek hem ilde hemde ilçemizde rakiplerine üstünlük kurarak Şereflikoçhisar’a hizmet gelebilmesi için sizlerin temsilcisi olacaklardır. Seçim sonuçlarının başta ilçemize ülkemize hayırlara vesile olmasını temenni ederek başta Cumhur ittifakına destek veren kıymetli hemşerilerime, Ak Parti teşkilatımın tüm kadrolarına,Milliyetçi Hareket Partisinin tüm kadrolarına, bizlere gönül veren, omuz veren tüm dostlarımıza tekrar şükranlarımızı sunuyorum. Belediye Başkanı seçilen Memiş ÇELİK başkanımıza ve Belediye meclis üyelerimize hayırlı olsun diyor, başarılar diliyorum."

  4 Nisan 2019Yönetici tarafından yazılan bu haber, 1417 defa okunmuştur.


YORUM YAZ


dilek
artık eleştiri değil hizmet zamanı ilçe ne bekliyor birinci öncelikliler diye yapılacak işler sıralansın yapılacak işler basından duyurulsun belediyemiz ülkemizde ikincisi üçüncüsü olacak belediye tarım işleri açsın belediyenin arazileri ekilsin yeşillik soğan patates domates ekilerek belediyenini kendi işleteceği işletmede satılsın çalışanlar öncelik dar gelirli bayanlar olsun
dilek
sayın seyhan ilçemizi başkanı tebrik etmek lazım önce başkana sahip çıkalım yalaka tayfalarına dikkat edelim memiş bey adam gibi adamdır ilçemiz ilk icraatı randevu alınarak zırhlı birliklerin ilçemize tamamı ile taşınmasını isteyelim bunun için şereflikoçhisarlılar derneği ilçemiz stk ve ilçemiz medya gruplarınıda davet ederek bundan sonra belediye çalışmaları ilçemize yerel medyadan sosyal medyadan duyurulsun güzel olur her mahalleye bir park açılsın bu parklarda dar gelirli ailelere baraka büfe açılarak evlerini geçindirmeleri için bir proje üretelim
gossarlı
Sarıkaya kardeşim onlar zaten babadan deden CHPlilerdi onlar için fark etmeyecek x partisi z partisi onların partisi ekmek partisi
Sarıkaya
Büyükşehirde bankamatik memuru olarak çalışanlar ne yapacak?
Kitapçı yemci kamyoncu
Elektrikçi sarraf boş gezen
Şinanada yavrum şinaşinanay
Şinanada yavrum şinaşinanay
angaralı namik
duyumlara göre Ankara ya gidiş gelişler hızlanmış eskilerde meydanlara çıkmış o abi bu abi yol vermiş sosyal medyada hızlı giriş yapılıyor . eskilere talep olsaydı bit pazarına nur yağardı.
helall
size oy vermeyenin vay haline ...yav yapmayın saygı cercevesinde vatana ihanet etmeyen her görüşe saygılı olup beraber hareket edemediğimizden koçhisar yıllardır kaybedıyor anlaşılan kaybetmeye devam edecek ünlü bir düşünür der ki ne sagcıyız ne solcu.....
Desenize başkana sağ gösterip sol vuracaklar
Brütüsler sabırsız :)
koçhisarlı
parti kaynıyor yazzık edecekler başkana en yakın abileri süpriz yapacaklar başkana
GossarSariyahsili06
HAYIRLI UGURLU OLSUN BASKANIM
INSALLAH SARIYAHSIYI BAGLARSINIZ GOSSARA
ALLAHA EMANET OLUN
TÜM GOSSAR VE SARIYAHSILILERE SELAM
ilginççç
AK Parti ve Milliyetçi Hareket Partisi’nin kurduğu ittifak Şereflikoçhisar halkı tarafından kabul görerek, tüm şer odaklarına sandıkta gereken cevabı vermiştir..
size oy vermeyen şer odağı :)))))))
Yönetime hızlı giren İl Genel Meclisi üyeliğine aday gösterilmeyen kişi gözünü başkanlığa dikmiş.Dikkatli ol başkan.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan ŞEREFLİKOÇHİSAR ÇENGEL GAZETESİ hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNCEL HABERLER Haberleri

Tümü

ilancomtr

Emekçioğlu

Ş.K.YEM

Tekin İnşaat

Yıldırım İnşaat

Hazır beton

Muammer'in Yeri
İzinsiz kopyalanamaz.

Adres : Çengel Gazetecilik - Matbacılık Ofset Tesisleri - Ekici Mah Ali Babacan Cad. Koçaş Pasajı No:16-20
Tel :0.312 687 1544
Faks : 0.312 687 1544
Bu site 0.156 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]
alman kurdu