03 Nisan 2019, 16:08 - Anasayfa // GÜNCEL HABERLER Haberi yazdır

Gençlik Merkezi'nin başarısı

Gençlik Merkezi'nin başarısı

Gençlik Merkezi Ankara'da birinci oldu...
Şereflikoçhisar Gençlik Merkezi Ankara’da birinci oldu.

Şereflikoçhisar Gençlik Merkezi, Ankara Merkez ve çevre ilçelerde bulunan Gençlik Merkezleri arasında birinci oldu.

Gençlik Merkezleri arasında Aralık, Şubat ve Mart aylarında, en çok faaliyetler yaparak birinci olan Şereflikoçhisar Gençlik Merkezi hakkında İlçe Gençlik ve Spor Müdürü İzzet Nurten bilgi verdi.

2018 yılının Ekim Ayından günümüze kadar 12 kursun açıldığını belirten Müdür İzzet Nurten; “Halk Eğitim Merkezi üzerinden bilgisayar, Almanca, İngilizce, basketbol, voleybol, bağlama, gitar, Kosgeb, işaret dili, satranç ve resim kurslarının açıldığını, “Geleneksel çocuk oyunları” isimli projenin başlayacağını belirterek Ekim Ayından günümüze kadar toplam 531 öğrencinin kurslara katıldığını söyledi.

Ocak Ayında 433 faaliyet, Şubat Alında 665 faaliyet ve Mart Ayında 519 faaliyet yaparak Ankara merkez ve çevre İlçelerde bulunan Gençlik Merkezleri arasında en çok faaliyet yapmaktan dolayı Şereflikoçhisar Gençlik Merkezi’nin birinci seçildiğini ifade eden Müdür İzzet Nurten, önümüzdeki günlerde düzenlenen bir programla Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Kasapoğlu tarafından İlçemize ödül verileceğini belirtti.

Bakanlık tarafından Gençlik Merkezleri arasında yapılan; Şiir, tiyatro, ses ve bilgi yarışmaları arasında da Şereflikoçhisar Gençlik Merkezi’nin dereceye girdiğini ve ödüllendirildiğini belirten Nurten, İlçede bulunan Gençleri ve öğrencileri Gençlik Merkezi’ne beklediğini söyledi.


  4 Nisan 2019Yönetici tarafından yazılan bu haber, 1164 defa okunmuştur.


YORUM YAZ


BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan ŞEREFLİKOÇHİSAR ÇENGEL GAZETESİ hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNCEL HABERLER Haberleri

Tümü

ilancomtr

Emekçioğlu

Ş.K.YEM

Tekin İnşaat

Yıldırım İnşaat

Hazır beton

Muammer'in Yeri
İzinsiz kopyalanamaz.

Adres : Çengel Gazetecilik - Matbacılık Ofset Tesisleri - Ekici Mah Ali Babacan Cad. Koçaş Pasajı No:16-20
Tel :0.312 687 1544
Faks : 0.312 687 1544
Bu site 0.125 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]
alman kurdu