03 Nisan 2019, 16:02 - Anasayfa // GÜNCEL HABERLER Haberi yazdır

Metehan Görgülü’nün Başarısı

Metehan Görgülü’nün Başarısı

Metehan Görgülü’nün Başarısı...
“Child Art Academy”’nin düzenlediği 11. Uluslararası “En Sevdiğim Ressam” konulu resim yarışmasına katılan Metehan Görgülü dünya çapında bir başarı elde etti.

Hemşehrilerimiz Sevim - Hikmet Görgülü’nün (eczacı) torunu olan ve Ankara’daki Büyük Kolej 1-A Sınıfı öğrencisi olarak yarışmaya katılan Metehan Görgülü, “En Sevdiğim Ressam - Pablo Picasso” konulu çalışması ile diğer dünya ülkeleri çocukları arasında ikincilik ödülünü alarak büyük bir başarı sağladı.

Nisa Meltem (Gıde Müh.) - Berkay Görgülü (Makina Müh.) çiftinin oğlu olan Metehan Görgülü; Arjantin, Avusturalya, Bosna Hersek, Brezilya, Kanada, Endonezya, Fransa, Hollanda, Macaristan, İtalya,Makedonya, Romanya, İspanya, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti, Amerika ve Türkiye’den olmak üzere toplam 18 ülke çocuklarının katıldığı yarışmada dünya ikinciliğini kazanan Metehan Görgülü ile birlikte aynı okuldan 6-C sınıfı öğrencisi Kayra Özbay da “En Sevdiğim Ressam Matisse” konulu çalışması ile diğer ülke çocukları arasında ilk 30’a girdi.

Hemşehrimiz Metehan Görgülü’yü kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz.     4 Nisan 2019Yönetici tarafından yazılan bu haber, 3560 defa okunmuştur.


YORUM YAZ


özdilek görgülü
kuzenimizin başarısını kutlar başarılarının devamını dilerim başarı başarıyı getirir tüm görgülü ailesi ve ailesini tebrik ederim
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan ŞEREFLİKOÇHİSAR ÇENGEL GAZETESİ hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNCEL HABERLER Haberleri

Tümü

ilancomtr

Emekçioğlu

Ş.K.YEM

Tekin İnşaat

Yıldırım İnşaat

Hazır beton

Muammer'in Yeri
İzinsiz kopyalanamaz.

Adres : Çengel Gazetecilik - Matbacılık Ofset Tesisleri - Ekici Mah Ali Babacan Cad. Koçaş Pasajı No:16-20
Tel :0.312 687 1544
Faks : 0.312 687 1544
Bu site 0.047 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]
alman kurdu