27 Mart 2019, 14:37 - Anasayfa // GÜNCEL HABERLER Haberi yazdır

Çetin maaşının yarısını öğrencilere verecek

Çetin maaşının yarısını öğrencilere verecek

Yusuf Çetin Muhtarlık Maaşının yarısını öğrencilere verecek...
Yusuf Çetin Muhtarlık Maaşının yarısını öğrencilere verecek.

İlçemizde uzun yıllar gazetecilik yapan, Tuz Yolu Dergisi Genel Yayın Yönetmenliği, Anadolu Gençlik Derneği İlçe Başkanlığı, Kızılay Derneği İkinci Başkanlığı, TEMA Şereflikoçhisar Yöneticiliği, Berat Cömertoğlu Meslek Yüksekokulu Danışma Kurulu Üyeliği gibi görevleri yürüten ve her zaman sosyal hayatın içerisinde olan Hacıenbiya Mahallesi Muhtar Adayı Yusuf Çetin tüm muhtarlara ve muhtar adaylarına örnek olacak bir tavır daha sergiledi.

Yusuf Çetin gazetemize yaptığı açıklamada; 31 Mart Yerel Seçimleri sonrasında Hacıenbiya Mahallesi sakinlerinin teveccühü ile muhtar seçildiği takdirde maaşının yarısını mahallesinde maddi durumu iyi olmayan öğrencilere burs olarak vereceğini beyan etti.

Çetin yaptığı açıklamasında; “muhtarlık için adaylığımı açıklarken Hacıenbiye Mahallesi sakinlerinin bir evladı, kardeşi, arkadaşı olarak bu yola çıktığımı söylemiştim. Allah nasip eder ve mahalle sakinlerimiz şahsımı muhtar olarak seçerse devletin vermiş olduğu muhtarlık maaşının yarısını mahallemde maddi durumu iyi olmayan öğrencilerimizin eğitimlerinde kullanmaları için burs olarak vereceğim” dedi.

Hacıenbiya Mahallesi Muhtar Adayı Yusuf Çetin’in yapmış olduğu bu samimi ve içten davranış, para için aday olmadığının en büyük göstergesi olarak değerlendirilirken, muhtar adayının bu beyanı Hacıenbiya Mahallesi’nde büyük beğeni ile karşılandı.


   28 Mart 2019Yönetici tarafından yazılan bu haber, 1048 defa okunmuştur.


YORUM YAZ


BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan ŞEREFLİKOÇHİSAR ÇENGEL GAZETESİ hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNCEL HABERLER Haberleri

Tümü

ilancomtr

Emekçioğlu

Ş.K.YEM

Tekin İnşaat

Yıldırım İnşaat

Hazır beton

Muammer'in Yeri
İzinsiz kopyalanamaz.

Adres : Çengel Gazetecilik - Matbacılık Ofset Tesisleri - Ekici Mah Ali Babacan Cad. Koçaş Pasajı No:16-20
Tel :0.312 687 1544
Faks : 0.312 687 1544
Bu site 0.125 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]
alman kurdu