27 Mart 2019, 14:35 - Anasayfa // GÜNCEL HABERLER Haberi yazdır

Memiş Çelik'ten açıklama

Memiş Çelik'ten açıklama

Memiş Çelik'ten açıklama...


Memiş Çelik: Şeffaf belediyecilik anlayışıyla Organize Sanayi Bölgesi, Demiryolu, Askeri Birlik meselelerine öncelik vererek gönül belediyeciliğini ilçemizde uygulayacağız.

Değerli Şereflikoçhisarlı hemşerilerim;
Doğduğum, büyüdüğüm ve yaşadığım memleketim Şereflikoçhisar’a hizmet etmek için çıktığımız bu yolda, göstermiş olduğunuz teveccüh ve destekten dolayı en kalbi duygularımla şükranlarımı arz ediyorum.

AK Parti iktidarı döneminde sayıları her geçen gün artan AK Belediyecilik anlayışının ilçemizde 4. Dönemde de devam edeceğine inancım tam. Adaylığım süresi boyunca söz konusu Şereflikoçhisar olunca seçim saha çalışmalarını dahi bırakıp ilçemize bir çivi kazandırabilmek için mesafeler kat ederek, hizmet sevdalısı olduğumuzu fiili olarak sizlere sunabilmenin mutluluğunu yaşıyorum.
Halka hizmetin Hak’a hizmet olduğuna yürekten inandığımı ifade ederek, Şereflikoçhisar için gece gündüz çalışacağımıza, üreteceğimize ve projeler kazandıracağımızı bir kez daha yineleyerek tüm hemşerilerime bir kez daha söz veriyorum.

AK Parti Belediyeciliği ve hükümeti sayesinde Şereflikoçhisar’da ne gibi çalışmaların yapıldığı aşikardır, tozlu yollarından kurtulan, musluklarından içme suyu tüketilebilinen, bacalarından zehir çıkan yapıları yerine doğalgazına kavuşan bir Şereflikoçhisar’ı sizlerin vermiş olduğu destekle hep birlikte inşa ettik.

Yapılan bu hizmetler yeterli mi? Elbette değil, sanayisiyle, kentleşmesiyle, turizm, kültür, sosyal, tarım ve hayvancılık projeleriyle hem Hükümetimiz, hem Ankara büyükşehir Belediyesi, hem Şereflikoçhisar Belediyesi hemde siz değerli hemşerilerimizle el ele vererek sizleri yarınlarımıza sahip çıkmaya davet ediyorum.

Kısmet olur da Yüce Yaradan bizlere bu hizmet etme görevini nasip ederse, kimilerinin telaffuz bile etmeye cesaret edemediği dev projelerin ilçemize kazandırılacağının sözünü sizlere vermekten çekinmiyorum. Çünkü biz ne makam nede koltuk sevdalısı değiliz. Belediyenin asli görevlerinin yanı sıra şeffaf belediyecilik anlayışıyla Organize Sanayi Bölgesi, Demiryolu, Askeri Birlik meselelerine öncelik vererek gönül belediyeciliğini ilçemizde uygulayacağız.

Kıymetli hemşerilerim Cumhur ittifakıyla birlikte çıktığımız bu kutlu yolda, Şereflikoçhisar’ın, çocuklarımızın, ailelerimizin geleceğini güvence altına almak için istikrar, kalkınma ve bekadan yana olacağınıza yürekten inanıyorum. Sizlerin Cumhur ittifakına vereceği destek ile hem Şereflikoçhisar’ın hem de Ankara’nın gelecek 5 yılını teminat altına alacağınızı bir kez daha ifade etmek istiyorum.

Pazar günü yapılacak olan yerel seçimlerin ilçemize, ilimize ve ülkemize hayırlar getirmesini temenni ederek, tüm hemşerilerimizi yarın saat 16:00’da Tuzgölü Meydanında İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman Soylu’nun katılacağı mitingimize davet ediyorum.


   28 Mart 2019Yönetici tarafından yazılan bu haber, 1109 defa okunmuştur.


YORUM YAZ


BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan ŞEREFLİKOÇHİSAR ÇENGEL GAZETESİ hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNCEL HABERLER Haberleri

Tümü

ilancomtr

Emekçioğlu

Ş.K.YEM

Tekin İnşaat

Yıldırım İnşaat

Hazır beton

Muammer'in Yeri
İzinsiz kopyalanamaz.

Adres : Çengel Gazetecilik - Matbacılık Ofset Tesisleri - Ekici Mah Ali Babacan Cad. Koçaş Pasajı No:16-20
Tel :0.312 687 1544
Faks : 0.312 687 1544
Bu site 0.094 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]
alman kurdu