20 Mart 2019, 18:28 - Anasayfa // GÜNCEL HABERLER Haberi yazdır

Belediye’den Toplu Açılış Töreni

Belediye’den Toplu Açılış Töreni

Belediye’den Toplu Açılış Töreni...
Belediye Başkanı Ferda Polat, 5 yıl sonunda bugüne kadar yaptığı hizmetlerin açılışını, düzenlenen bir tören ile gerçekleştirdi.

Tuzgölü Meydanında saat 14.00’da gerçekleştirilen törende; Yarı Olimpik Yüzme havuzu, Şehitlik Anıtı, Köylü Pazarı, Günüştepe Sosyal Tesisleri Restoran ve Çevre düzenleme çalışması, Aile Piknik Alanı birinci ve ikinci etap yapımı, Kır düğün salonu, Sathi kaplama asfalt emisyon tesisi, İsmet Paşa Caddesi Güzergahı ve aydınlatma çalışması, Kent Müzesi ve Şehiriçi 10 adet park yapımı çalışmalarının açılışı gerçekleştirilirken açılışa halkın katılımlarının yoğun olmadığı gözlemlendi.

KONUŞMALAR;
Açılıştan önce bazı konuşmalar yapıldı.

İlk olarak AK Parti İlçe Başkanı Erkan Seyhan yaptığı konuşmasında; “Hani Beka diyorlar ya, hani hep söylüyoruz ya bu seçimin ne kadar önemli olduğunu. AK Parti’li ve MHPli olmak zorunda değilsiniz ama bu vatanı bölmeye çalışanlara karşı, bu bayrağı indirmeye çalışanlara karşı, bu ezanı dindirmeye çalışanlara karşı dik durmak zorundasınız. 31 Mart’ta Cumhur İttifakı’na destek vermek zorundasınız.
İnanıyorumki Şereflikoçhisarlı hemşehrilerim 31 Mart akşamında herkesler çok iyi biliyor ne yapacağını. Belediye Başkanımız Ferda Polat’a, bugüne kadar yaptığı hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

Belediye Başkan Adayı Memiş Çelik de; “Yerel seçimlerde partiler içinde bir bayrak yarışıdır. Bugün hizmetlerinden dolayı Belediye Başkanımıza ve Meclis Üyelerimize teşekkür ediyoruz. 5 yılı dolu dolu değerlendirdiler. Önümüzdeki yıllarda da yeni seçilecek arkadaşlar Şereflikoçhisar Halkına, hizmet edecektir. Bize yetki verilirse hizmetlerin devamını ve en güzelini yapmaya devam edeceğiz. Yapılan hizmetlerin de hayırlı olmasını diliyorum” şeklinde konuştu.

Belediye Başkanı Ferda Polat da yaptığı konuşmasında; “5 yıl önce bu meydanlarda sizlere birtakım vaadlerde bulunmuştuk. Şimdi bunların açılışını yapacağız.
Ben AK Parti’nin bir neferiyim. Bu bir bayrak yarışıdır. Bizden sonra bayrağı alacak arkadaşlarımızda bizden daha iyi yapacağını vaad ederek çıtayı biraz daha yükseltmek istedikleri belli.
Göreve geldiği zaman Belediye’nin 33 trilyon borcunun var olduğunu ve ödendiğini ve 2018 yılında da 20 milyon liralık yatırım yapıldığını belirten Polat, açılışı gerçekleştirilen projeleri tek tek sıraladı.
İl Başkanı Hakan Han Özcan’ın ve Milletvekillerinin selamını ileterek, gelemediklerini belirten Ferda Polat; “Acı ve tatlı günlerinizde yanınızda olmayı özen gösterdim, 18 yıl AK Parti çatısı altında bana ilçeme hizmet ettiren rabbime şükürler olsun. Bugüne kadar bana ve partime destek verdiğiniz için sizlere ayrı ayrı teşekkür ediyorum.
Saydığım hizmetleri, üçlü ve güçlü olmanın sonucunda açılışını gerçekleştiriyoruz. En büyük katkı Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın katkıları var. Bana 18 yıl AK Parti çatısı altında görevi veren Cumhurbaşkanımıza ayrıca teşekkür ediyor, Allah başımızdan eksik etmesin diyorum. Bu Ülkenin Cumhurbaşkanımıza ihtiyacı var. Bundan dolayı da üçlü olalım güçlü olalım.
Son bir de müjde vermek istiyorum. Yıllardır Demiryolu hattını sen yaptın, ben yaptım denildi. Ve son sözü söylüyorum. Şereflikoçhisar’a Demiryolu geliyor. Güzergahı da Kırşehir, Aksaray, Aksaray Ortaköy yol ayrımından E-90 Karayolunun Karandere tarafından geliyor ve Organize Sanayinin bulunduğu bir kavşak var, kavşağın altından E-90 altına geçiyor, Hacıembiya türbesinin orda bir gar kuruluyor. Şuanda etüt çalışmaları yapılıyor. Önümüzdeki günlerde de ihalesi yapılır diye umud ediyorum. Hayırlı olsun.
Bu davanın bir neferi olarak hizmete devam edeceğiz. Hep birlikte burda yaşayacağız. Bu bir nöbettir. Nöbetimizi de alnımızın akıyla devredeceğiz. Muhteşem bir Belediye devrediyoruz.
Şunu diyebilirsiniz; 3 yıl neden yattın da 2 yıl çalıştın?diye. Kasada paran olmazsa hiçbir ihaleye çıkamıyorsunuz. 3 yıl derledik, toparladık. Borcumuzu ödedik, 4.cü, 5.yıl da bütün vaad ettiğimiz sözleri hepsini gerçekleştirdik. Açacağımız hizmetler Ülkemize ve ilçemize hayırlı ve uğurlu olsun” şeklinde konuştu.

Yapılan konuşmalardan sonra protokol tarafından toplu açılış için birlikte kurdele kesildi.

Belediye tarafından yemek ikramının ardından toplu açılış programı sona erdi.

  21 Mart 2019Yönetici tarafından yazılan bu haber, 1442 defa okunmuştur.


YORUM YAZ


vay arkadaş, galiba siz belediyede temizlik işçisi olarak çalışıyorsunuz.maşallah iyi arka temizliyorsunuz.bir anda aynı kişi farklı farklı isimlerle saldı.demek ki laf cuk oturdu.
Demedi deme ibrahim
Bak demedi deme fondoten, yeni seçilecek Başkan da sana eskisi gibi düşünüyormuş. Öyle konuşuluyor piyasada.
yahya
'fondoten rumuzlu vatandaş' bak dikkat et tırak içinde yazdım mahlanı. senin yaran çok büyük 5 yıl boyunca zırnık koklatmadı nefesin koktu değil mi. 3 kuruşu 5 takla attırdı sana. gazeten okunmadı sosyal medyada eskisi gibi etkin değilsin birde canlı yayın denedin oda tutmadı şimdi çengel gazetesi yorumlarına kadar geldin. doğru cengel gazetesinin yorumları senden daha çok gündemi belirliyor artık.
fondoten
emmioğlu sağı solu farketmez de yaptığım yorumun ne kadarı sana battı onu bilemedim.ayrıca ben sadece resmi ve açılışı gazetede gördüm canlı yayın değil cansız yayın için bile orda olmazdım.bir de stk başkanlarının kendi veya rakibi olmayan ve uyduruk sanal bir açılış için ne işleri olabilir hem diğerleri nerede.emmoğlu bu arada avukatlık danışma ücreti alıyor musun..........
emmoğlu
fondoten rumuzlu vatandaş ;Yanındaki yalamalardan kastın belediye başkanının sağındaki şahıs mı? Hangisi? Ayrıca o stk başkanının rakibi seçilmiş olsaydı ona da aynısını söyleremiydin? Yaptığın canlı yayın kurtarmadı mı adamını da bu yorumamı gerek duydun.
sarıkayalı
şereflikoçhisar ilçesi vayvay köyü veya seymenli köyü yada musular köyü muhtar seçimi nasıl beka sorunu oluyor koçhisarda nasıl bir beka sorunu var kaç senelik koçhisar
fondoten
adamın dibi yaw.iş bankasının yanında ne yi açıyor. yoksa iş bankasını belediye bünyesine mi kattı.fondoteni de sürmüş maşallah ay gibi parlıyor. onu anladık yanındaki yalamaları da anladık ta kendini stk diye pazarlayan zevatın konu mankeni gibi ne işleri var orada.tabi bazı şeyleri atlamamak lazım adam ilçe başkanlığından belediye başkanlığına atladı şimdi tekrar ilçe başkanı olacağım diye koşturuyor.melih memiş bey ise ilçe başkanlığından atılmış belediye başkanlığına terfi etmiş.eee ne güzel değil mi al takkeyi ver külahı.durum böyle olunca da her an herkes her yere gelebilir diye kimseyi atlamadan insanlar yalıyor yalıyor yalıyor.......
Çok çalışmış maşallah
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan ŞEREFLİKOÇHİSAR ÇENGEL GAZETESİ hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNCEL HABERLER Haberleri

Tümü

ilancomtr

Emekçioğlu

Ş.K.YEM

Tekin İnşaat

Yıldırım İnşaat

Hazır beton

Muammer'in Yeri
İzinsiz kopyalanamaz.

Adres : Çengel Gazetecilik - Matbacılık Ofset Tesisleri - Ekici Mah Ali Babacan Cad. Koçaş Pasajı No:16-20
Tel :0.312 687 1544
Faks : 0.312 687 1544
Bu site 0.141 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]
alman kurdu