13 Mart 2019, 16:34 - Anasayfa // GÜNCEL HABERLER Haberi yazdır

Kadınlar Günü kutlandı, seçim için destek istendi

Kadınlar Günü kutlandı, seçim için destek istendi

Kadınlar Günü kutlandı, seçim için destek istendiAk Parti İl Başkanı Özcan İstişare Toplantısı Yaptı.

Ak Parti Ankara İl Başkanı Hakan Han Özcan, İlçemizi ve Evren İlçesini ziyaret etti.

Özcan, İlçemizde ilk olarak İlçe Teşkilatı ile birlikte çalışmalar hakkında istişare toplantısı yaptı.

Toplantının ardından esnafları gezdi ve kadınların da 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü karanfiller vererek kutladı.

Güler yüzü ve samimiyetiyle vatandaşlarla ve Kadınlarla iletişim içinde olan Başkan Hakan Han Özcan, konuştuğu herkese Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın da selamını ileterek, 31 Mart yerel seçimleri için Cumhur İttifakı’na destek istedi.

ZİYARETİN AMACI
İl Başkanı Hakan Han Özcan’ın AK Parti İlçe Teşkilatı ile yaptığı istişare toplantısı sırasında Gazetemiz Yazı İşleri Müdürü Zeynep Görgülü’nün “İlçemize yaptığı ziyaretin amacı nedir?” diye sorması üzerine Özcan da; “Bizler her ilçenin SKM çalışmalarını görüyoruz ama biz İlçelerimize böyle pattadan Selamün  Aleyküm Aleyküm Selam, program işliyor mu? Devam ediyor mu?, ne durumdayız? Diye.

Yine esnafımızı, vatandaşımızı ziyaret edelim, Cumhurbaşkanımızın selamını iletelim diye, bunları da Cumhurbaşkanımıza da iletiyoruz, gideceğimiz İlçelerimizi de söylüyoruz. Cumhurbaşkanımızda özel selamlarını söylüyorlar. Üzerimizde kalmaması için biz de selamını iletiyoruz.

Aynı zamanda da İl Başkanı görevi olarakta Belediye Başkan Adaylarımızın çalışmalarında vermiş olduğu sözler ve teşkilatımızın yapmış olduğu çalışmaları yerinde görmektir.
31 Mart’ta seçimi inşallah alacağız ama 1 Nisan’da çalışmaya devam. Hangi İlçede sıkıntı var, hangi bölgede sıkıntı vardı diye. Belediye Başkanlarımıza dinlenmek falan yok. Verdiği sözleri, icraatleri, Meclis Üyelerimizle birlikte hızlı bir şekilde çalışmaya başlayacaklar. Önce köyleri, esnafları bir hafta teşekkür ziyaretleri, akabinde de hayırlı olsunları almadan icraatlara başlamak olacak” şeklinde cevapladı.

BİZİM YÜKÜMÜZ DAHA AĞIR
Daha sonra teşkilata yaptığı konuşmasında, “bizim yükümüz çok daha ağır, işi sıkı tutmamız lazım” diyen Hakan Han Özcan; “Şuanda Cumhur İttifakı’nda en başarılı örnek gösterilen İl Ankara.
Koçhisar’da Allah’ın izniyle bir sıkıntı gözükmüyor. Burda Cumhur İttifakı Adayımız Memiş Çelik’i Ankara’da da Mehmet Özhaseki Başkanı güçlü bir şekilde çıkarmamız lazım. Yani Memiş Başkan burada %70 oy alırsa Özhaseki Başkan da en az 70 alması lazım. 68-69 alırsa burda bir sıkıntı var demektir. Onun için var gücümüzle çalışacağız. 25 İlçemizi Çankaya dahil aldık diyelim ama Büyükşehir’i alamazsak hiçbir anlamı yok. 80 İli alsak Ankara’yı alamazsak hiçbir anlamı yok. Onun için bizim yükümüz diğer teşkilatlardan çok daha ağır.

Karşımızda çok farklı bir İttifak var. Kimler kimlerle beraber hiç belli değil. Aslında belli de yani hiç yan yana gelmeyecekler yan yana geliyor. Tek kaygıları Recep Tayyip Erdoğan. Tek galeleri bu Cumhur İttifakını 15 Temmuz gecesinde Milletin sokakta kurmuş olduğu İttifakı yıkabilmek.
Şimdi karşı rakipler diyorki bu adam Ankaralı değil. Biz Ankaralıyız. Ankara’nın köylüsüyüz. Elhamdülillah. CHP Çankaya’da, Yeni Mahalle’de bir tane Ankaralı var mı seçilen? Ankara’da bizim 21 tane Ankaralı adayımız var. CHP’nin adayı var mı? yok. Ki gösterdikleri aday da CHP’nin değil.
Adamlar Güneydoğu’yu ve Doğu’yu alabilmek derdindeler ama asıl hedefledikleri yer İstanbul ve Ankara. Onun için biz bu işi çok sıkı tutmamız lazım.”diyerek çalışmalar hakkında bilgi alarak istişare toplantısı yaptı.  
İlçe Başkanı Erkan Seyhan da; “Ziyaretlerinizden dolayı mutluluk duymaktayız.  Bugüne kadarki çalışmalarımızda sizlerden çok büyük bir destek aldık. İlçemizin sorunlarını kendi sorununuz gibi birebir ilgilendiniz. Ve sizin gibi bir İl Başkanımızın olması da bize mutluluk veriyor, gurur veriyor ve her konuda da elimizi güçlü kılıyor. Çok teşekkür ediyoruz tekrardan”dedi.

KADINLAR GÜNÜ KUTLANDI, ESNAF ZİYARET EDİLDİ
Hakan Han Özcan, İlçe Teşkilatında yaptığı istişare toplantısından sonra esnafları gezdi. Esnafları gezerken hem Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın selamlarını ileterek 31 Mart yerel seçimlerinde Cumhur İttifakı Adaylarına destek istedi hem de kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü karanfiller vererek kutladı.
Özcan, esnaf gezisi sırasında tatlı satan bir çocuktan parasını bizzat ödeyerek tatlıların tümünü aldı ve dağıtırken telefon bayisinden de alışveriş yaptı.
Güler yüzü ve samimi oluşu, insanlarda olumlu etki bırakan Özcan, 7’den 70’e herkesle iletişim kurdu.

MHP İLÇE TEŞKİLATINA ZİYARET
Özcan, son olarak MHP İlçe Teşkilatını ziyaret etti. Burada MHP İlçe Başkanı Ayhan Çetin ile sohbet eden Hakan Han Özcan; Cumhur İttifakı’ndan memnun olduklarını, birlikte çalışmalar yaptıkları için de teşekkür ederek, başarılar diledi.

Kısa çay sohbetinin ardından MHP İlçe binasından ayrılan Özcan ve beraberindekiler, daha sonra Evren İlçesine yol aldılar.


    ZEYNEP GÖRGÜLÜ


       14 Mart 2019Yönetici tarafından yazılan bu haber, 3216 defa okunmuştur.


YORUM YAZ


OĞUL
duvarların dili ol sa da konuş sa
sözüm sana EY OĞUL
“ELİNE, BELİNE, DİLİNE SAHİP ÇIK”
Hacı Bektaş-ı Veli
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan ŞEREFLİKOÇHİSAR ÇENGEL GAZETESİ hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNCEL HABERLER Haberleri

Tümü

ilancomtr

Emekçioğlu

Ş.K.YEM

Tekin İnşaat

Yıldırım İnşaat

Hazır beton

Muammer'in Yeri
İzinsiz kopyalanamaz.

Adres : Çengel Gazetecilik - Matbacılık Ofset Tesisleri - Ekici Mah Ali Babacan Cad. Koçaş Pasajı No:16-20
Tel :0.312 687 1544
Faks : 0.312 687 1544
Bu site 0.094 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]
Dekorasyon Tavsiyeleri