13 Mart 2019, 16:28 - Anasayfa // GÜNCEL HABERLER Haberi yazdır

Bağımsız Türkiye Partisi seçim çalışması yaptı

Bağımsız Türkiye Partisi seçim çalışması yaptı

Atatürk birleştirici harçtır...

PROF. DR. HAYDAR BAŞ DİYOR Kİ; ATATÜRK VATANDIR, ATATÜRK MİLLETTİR, ATATÜRK BİRLEŞTİRİCİ HARÇTIR

Bağımsız Türkiye Partisi Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Avukat Mustafa Ak ve Şereflikoçhisar Adayı Ali Şen ile birlikte İlçemize gelerek seçim çalışması yaptılar.

Gazetemizi de ziyaret eden Mustafa Ak ve beraberindekiler; “Ankara için 100 Dev Proje” söylemiyle dikkat çekti.

Mustafa Ak’ın yazılı açıklamasında şöyle denildi:
Genel Başkanımızın Milli Ekonomi Tezinin yanı sıra biliyorsunuz ki, vatana, millete, bayrağa sahip çıkan ve hiçbir şartta bundan taviz vermeyen bir yönü daha var. Cumhuriyetimizin kurucusu Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ü halkımızla buluşturan “Hoş Geldin Atatürk” eseri ile çığır açan Haydar Baş Bey, gizlenen saklanan Atatürk’ü halkımızla buluşturdu. BTP, bugün Atatürk’ün hedeflerini gerçekleştirecek, O’nu kendine rehber edinmiş tek siyasi oluşumdur. Türkiye’nin her noktasında seçime giren tek partiyiz. Halbuki bugün iktidar partisi de, Chp de, İyi parti de çok sayıda yerde seçime girmiyor, giremiyor. Hatta MHP 40’tan fazla ilde yok. Atatürk’ün partisiyiz diyen Chp, Ş. Koçhisar’da yok. Ama BTP 81 milyon Türk insanının önündeki bütün oy pusulalarında var.”

Bağımsız Tükiye Partisi adayları Şereflikoçhisar ile ilgili yapmayı düşündüklerini de şöyle aktardılar:
ŞEREFLİKOÇHİSAR’IN GELECEĞİ BTP İLE DEĞİŞECEK.

BTP’nin Şereflikoçhisar Belediye Başkan Adayı İş Adamı Ali Şen’de sürekli halkın içinde olduklarını söyledi. BTP Adayı Ali Şen, Ş.Koçhisar’la ilgili çok önemli projeler hazırladıklarını ve bunları mutlaka uygulayacaklarını, Ankara’nın bir ilçesi olmasına rağmen yıllardır ihmal edilen, Ş.Koçhisar’a yakışan belediyeciliği BTP döneminde gerçekleştireceklerini belirtti. Ali Şen sözlerine şöyle devam etti; “Ş.Koçhisar Ankara’nın ilçesidir ve aynı zamanda Türkiye’nin en önemli karayolunun tam üzerinde bulunmaktadır. Ayrıca Tuz gölü gibi çok önemli bir tabiat varlığının da yanı başında bulunuyor. Ama gelin görün ki sanki unutulmuş, terkedilmiş bir şehir olmaktan öteye gidememiş. Belediyecilik, afiş asmakla, köprülere slogan atmakla olmuyor. Kaldırım sökmek, kaldırım yapmakla, çiçek dikmekle de belediyecilik olmuyor. İnsanımız bugün açlık sınırında yaşıyor. Kimse hayatından memnun değil, ektiği para etmiyor, işyerinde müşteri beklemekten gözü yollarda kalıyor. Ş. Koçhisar’ın kaderi bu değildir. Artık bu karanlık dehlizlerden çıkış yolu görünmüştür. Bağımsız Türkiye Partisi Lider Prof. Dr. Haydar Baş ve kadrosu halkın huzurundadır. Projeleriyle, göğsü vatan, millet sevgisiyle dolu genç ve dinamik kadrosuyla köy köy, sokak sokak çalışıyoruz. Biz bu işi yaparız, çünkü biz bu işi biliyoruz.

Şereflikoçhisar, Tuz gölünden yeterinde yararlanamamakta, hazine üzerindeki dilenci gibiyiz. Tuz hayatın devamlılığı için çok önemli bir nimettir. Allah bize bu kaynağı lütfetti. Kuracağımız büyük tesislerle tuz ve türevlerinin üretimini destekleyecek, halkımız ile ortaklaşa yapacağımız sanayi hamlesiyle binlerce insanımız buradan ekmek yiyecek.

Tuz gölü aynı zamanda bir turizm merkezidir. Ancak bugün yalnızca yoldan geçenlerin aracından inip üzerinde gezinip gittiği bir yerden ibarettir. Tuz gölü halkımızın ilgisini çekecek, burada vakit geçirecek, çok daha fonksiyonel bir şekilde kullanılacak bir turizm merkezine kavuşacağız.
Belediye imkanları, çiçek dikmenin, kaldırım yapmanın ötesine geçecek, üreten belediyecilikle Türkiye’ye örnek olacağız.

Tarım alanlarımız oldukça geniş ancak birçok sebepten dolayı verimli üretim yapamıyoruz. Maliyetler yüksek, su sorunu var ve daha birçok etken olumsuz sonuçlar doğuruyor. Belediye ne için var? Belediye imkanları ne için kullanılacak? İşte bu noktada biz devrede olacağız ve tarımı destekleyeceğiz. Hem normal tarıma destek vereceğiz, hem de kurulacak seralarla birlikte ilçemiz tarımın merkezi olacak. Bulunduğumuz stratejik konumu da kullanarak tarım ürünlerimizin kuzeyden, güneye bütün memlekete ulaştırılmasını sağlayacak, çiftçilerimizi yol kenarlarında ürünlerini satmaya çalışmaktan kurtaracağız.

Bütün bunların kaynağı bizim elimizde mevcut. Başkaları şehrimize baktığı zaman rant görür, biz baktığımızda ise yapılacak hizmet, halkımızla paylaşılacak zenginlikler görüyoruz. Seçim halkımızın, karar onların. Ancak unutmayın ki, sizin önünüze konulan, alternatifi yokmuş gibi gösterilenlerle birlikte olmaya devam ederseniz, yarınınız bugünden daha iyi olmayacak. Bugüne işsizlik daha da artacak, tarım daha da kötüye gidecek, yoksulluk daha da artacak. Hadi gelin, yol yakınken fırsatı kaçırmayın. Ver elini Şereflikoçhisar, bu sefer oylar BTP’ye…”

DİLEK KARACAN   14 Mart 2019Yönetici tarafından yazılan bu haber, 3326 defa okunmuştur.


YORUM YAZ


BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan ŞEREFLİKOÇHİSAR ÇENGEL GAZETESİ hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNCEL HABERLER Haberleri

Tümü

ilancomtr

Emekçioğlu

Ş.K.YEM

Tekin İnşaat

Yıldırım İnşaat

Hazır beton

Muammer'in Yeri
İzinsiz kopyalanamaz.

Adres : Çengel Gazetecilik - Matbacılık Ofset Tesisleri - Ekici Mah Ali Babacan Cad. Koçaş Pasajı No:16-20
Tel :0.312 687 1544
Faks : 0.312 687 1544
Bu site 0.093 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]
Dekorasyon Tavsiyeleri