06 Mart 2019, 14:39 - Anasayfa // GÜNCEL HABERLER Haberi yazdır

Mehmet Özhaseki SKM açılışına katıldı

Mehmet Özhaseki SKM açılışına katıldı

Mehmet Özhaseki vaadlerini açıkladı...


Mehmet Özhaseki’nin vaadleri:
“Tatbikat Merkezi’nin yan tarafına millet bahçesi yapacağız. Mezbahane eksiğiniz var, bunu da yapacağız. Hanım kardeşlerimize Aile Yaşam Merkezi ve gençlerimize de gençlik merkezi yapacağız. Organize Sanayi’nin alt yapısına yardım edeceğiz"

Cumhur İttifakı’nın Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mehmet Özhaseki, Şereflikoçhisar’da Seçim Koordinasyon Merkezi (SKM) açılışına katıldı.

Ak Parti Genel Sekreteri Fatih Şahin ve Ankara Milletvekili Asuman Erdoğan ile Ak Parti Ankara İl Başkan Yardımcıları ile birlikte önce Evren İlçesine sonra da Şereflikoçhisar’da SKM açılışına katılan Mehmet Özhaseki, ilçemizde yaptığı konuşmasında Şereflikoçhisar’a yapmayı düşündüğü 5 maddelik vaaadlerini seslendirdi.

KONUŞMALAR
SKM açılışından önce sırasıyla konuşmalar yapıldı.

İlk konuşmayı AK Parti İlçe Başkanı Erkan Seyhan yaptı. Seyhan konuşmasında; “15 Temmuz hain darbe girişimi sonrasında temeli atılan, yeni kapı ruhuyla vücud bulan, şer odaklarına tokat gibi gelen Cumhur İttifakına verdiğiniz desteklerinizden dolayı hepinize teşekkür ediyorum. Hani bizim Şereflikoçhisar uşağı varya, “sevdiği adamı bağrına basan” işte bu coşkuyla, bu kalabalıkla, Mehmet Özhaseki’yle kıymetli siyasi büyüklerimizi bağrına basan siz halkıma teşekkür ediyorum” dedi.

BELEDİYE BAŞKANI FERDA POLAT;
Belediye Başkanı Ferda Polat; “59 ay önce bu meydanlarda 30 Mart 2014 yılında sizler bize bir emanet teslim etmiştiniz. O emanetinize kendi namusumuz gibi sarıldık. Allah izin verirse 31 Mart 2019 tarihinde yani 30 gün sonra o emaneti emin ellere değerli kardeşime teslim edeceğiz. Sizlere bu meydanda ne vaad etmişsem hepsini Belediye Meclis Üyesi arkadaşlarımla beraber bir bir hayata geçirdik.
Sadece yakıt aracından %50 tasarruf ettik. İsrafı önledik, Şereflikoçhisar Belediyesi’nin 2014 yılında göreve geldiğimde 33 trilyon lira borcu vardı, borcu ödedik ve 2018 yılında 20 trilyonluk yatırım yaptık. Bu yatırımı sizin öz kaynaklarınızla hayata geçirdik.
Şereflikoçhisar Belediyemizin ne devletine ne de milletine borcu yok. Çok güzel bir dönem. Elhamdülillah bizden sonra görevi teslim edeceğimiz  Memiş kardeşimiz, beraber siyaset yaptığımız bir kardeşimiz. Ona da güveniyoruz.
Mehmet Özhaseki Başkanım, tecrübeli bir siyasetçi. İnanıyorumki, Ankara için gerçekten bir fırsat. Sadece İlçemize iki tane çok zor olan iki hizmeti getirdi. Yeniden taş ocağımızı açtı ve Tuz Gölü rekreasyon alanının yapılmasında emeği var.
31 Mart’ta hizmetlerimizin devamı için Başkan Adayımız Memiş Çelik’e ve Büyükşehir Belediye Başkanım Mehmet Özhaseki’ye büyük bir destek istiyorum.” Şeklinde konuştu.

BELEDİYE BAŞKAN ADAYI MEMİŞ ÇELİK;
Belediye Başkan Adayı Memiş Çelik; “Şereflikoçhisar halkı üç dönemdir yerel yönetimde bizleri mahcup etmemiştir. Biz de inşallah halkımızı mahcup etmeden hizmet edeceğiz.
Geçmişteki hizmetlerden bahsetmeyeceğim. Bugüne kadar hizmet eden tüm Belediye Başkanlarına şükranlarımı arz ediyorum. Onlarında emanetini kendi emanetimiz gibi gözeteceğiz, emanetlerinin emin ellerde olduğunu belirtmek istiyorum. Amacımız; İlçemize hizmet, gönül Belediyeciliği kapsamında hizmetle beraber sizlerin, değerli hemşehrilerimin gönlüne girebilmek.
Şereflikoçhisar Halkına vaatlerimiz ve temennilerimiz gerçekten büyük olacaktır. Halkımızın en iyisine layık olduğu bilinciyle, insan odaklı, adil, profesyonel, hizmet odaklı, katılımcı, sosyal, gelişim ve değişim odaklı şeffaf, dürüst, çevreye duyarlı bir Belediye olmak. Bizler paydaşlarımızın mutlu, huzurlu, kaliteli yaşam sürebilmeleri için halkımızdan güç alarak alt yapısını tamamlamış, ekonomik seviyesini üst seviyede tamamlamış, kültürlü, çevreye duyarlı, yeşil alanlarıyla güzel, sosyal bir Belediye olmak hedefimizdir.
1 Nisan itibariyle ilçede en büyük eksiklik olan birlik ve beraberliği temin etmek. Biz bugüne kadar ne çektiksek; Birbirimizi zıt olmaktan,  birlik ve beraberliği tesis edememekten zarar gördük. Bu birlik ve beraberliği tesis edersek Şereflikoçhisar’da her türlü imkan mevcuttur. Biz bir ve beraber olacağız. Bunun içinde; İlçemizde kent konseyi oluşturarak, ortak mutakabatı sağlayarak memlekete hizmet etmektir amacımız. 40 küsür projemiz var Şereflikoçhisar’ın kalkınması noktasında.
Göreve geldiğim zaman teşkilatımızla, Cumhur İttifakı da dahil tüm teşkilatlarımızla beraber ilçemize 24 saat hizmet etmek adına sizlere söz veriyorum.
Gönül Belediyeciliği kapsamında kapımız her zaman açık olacak. Hep toplumumuzun içinde olacağız. Sizleri seviyoruz. Her zaman sizleri seveceğiz” dedi.

AK PARTİ GENEL SEKRETERİ FATİH ŞAHİN;
AK Parti Genel Sekreteri Ankara Milletvekili Fatih Şahin; “Davamızın sarsılmaz kalesi Şereflikoçhisar’da istiklaline ve istikbaline sevdalı siz kıymetli hemşehrilerimizle birlikte olmaktan duyduğumuz onuru ve mutluluğu ifade etmek istiyorum. Çok önemli bir sınavın arifesindeyiz. 31 Mart’ta yerel seçimleri gerçekleştireceğiz. Bu yerel seçimleri Ülkemizin bekası için, milletimizin refahı için önemsiyoruz. Ve bu seçimde de eserlerimizle, projelerimizle, hizmetlerimizle, vaatlerimizle giriyoruz. 16 yıllık tecrübeleriyle bu seçim sınavına hazırlanıyoruz. Arkamızda çok büyük bir tecrübe, çok büyük bir bilgi birikimi var. Şereflikoçhisar’da sizlerin kardeşi, arkadaşı, abisi. Yıllarca İlçe Başkanı olarak Şereflikoçhisar’a hizmet etmiş Memiş Çelik’le birlikte giriyoruz. Destek vermeye hazır mıyız?
Şereflikoçhisar her zaman AK davanın yanında yer aldı. Ferdai Başkanımız geçtiğimiz 5 yılda çok önemli hizmetler yaptı. Şimdi Ferda Başkanımız, hizmet bayrağını sizlerin desteği ile Memiş Çelik Başkanımıza devredecek.
Ankara Büyükşehir Belediye Başkanımızda sadece Türkiye’de değil tüm dünyada Belediyecilik denince ilk akla gelen bir tanesi. Ömrünü Belediyeciliğe adamış, ömrünü milletine hizmete adamış bir isim, bir dünya markası, Özhaseki Belediyeciliği diye kavramı tüm dünyaya kanıtlamış bir isim. Belediyecilik denince Türkiye’de ilk akla gelen isim Recep Tayyip Erdoğan, ikinci isimde Mehmet Özhaseki’dir. Ne mutlu bizeki Mehmet Özhaseki Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayıdır. Ve 31 Mart gecesinde sizlerin destekleriyle Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı olacaktır. Koçhisar’ımızın, Ankara’mızın önümüzdeki yıllarına damgasını vuracaktır. Biz bu seçimlere Cumhur İttifakı olarak yerli ve milli unsurların oluşturduğu güçbirliği ile giriyoruz. İçerisinde Şereflikoçhisar’ın da olduğu 22 İlçemizle Cumhur İttifakı’nın AK Parti Belediye Başkan Adayları ile üç ilçemizde de Cumhur İttifakı’nın MHP Adaylarıyla giriyoruz. Belediyelerde Cumhur İttifakı’na destek vermeye hazır mıyız Şereflikoçhisar? Gönül Belediyeciliği seferberliğine güçlü bir destek vermeye hazır mıyız Şereflikoçhisar? Türkiye’de liderimiz, Genel Başkanımız, Dünya mazlumlarının umudu Recep Tayyip Erdoğan’a destek olmaya, Ankara Büyükşehir’de Özhaseki Başkanımıza  destek olmaya, Şereflikoçhisar’da Memiş Çelik Başkanımıza destek olmaya hazır mıyız? Allah yar ve yardımcımız olsun” şeklinde konuştu.

MEHMET ÖZHASEKİ;
Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mehmet Özhaseki de; “Şereflikoçhisar halkı sizler bizleri bağrınıza basıyorsunuz. Her geldiğimizde sizler buralarda bizleri misafir ediyorsunuz. Her seçimde yanımızdasınız. Sizler kadirşinas insanlarsınız. İnanın bizde sizlere layık olmak için  gayret ediyoruz.
Anadolu coğrafyası, dünyanın en eski yerleşim yerlerinden birisi. Cennet gibi bir vatana sahibiz.
Biz büyüyoruz, güçleniyoruz ve etrafımızdaki coğrafyada ışık saçmaya devam ediyor. Bu gelişmeleri çekemeyenlerde var, ileri gitmemizi istemeyenlerde var. Son 4-5 yılda bunların gerçek yüzleri bir kez daha ortaya çıktı. Neyi kastediyorum? 17-18 yaşlarında Ankara’ya geldim, Hacettepe Üniversitesi’ne kayıt yaptırdığım, o günden sonrada irtibatım kopmadı. 40-50 yıldan beri bu Ülke’de, bizleri bölmek isteyenler var. Ellerine silahları aldılar, yavrularımızı yıllarca şehit ettiler. 4-5 sene öyle azdılar ki çukur kazıp, öz yönetim ilan etmeye kalktılar. Yani Bağımsız Devlet kurmaya kalktılar. Şükürler olsun orada onu gördük ve o katiller sürüsünü evlatlarımızı şehit edenleri, kazdırdıkları çukurlara doldurduk ve bitirdik. Bir daha o lanet örgüt ayağa kalkamayacak. Oralarda huzur var şimdi.
Sonra başka bir örgüt daha çıtı. Onlarda 40-50 yıldır var, yeni çıkmış bir örgüt değil. Onlarda müslümanız dediler, dindarız dediler, çocukları verin eğitelim dediler, yurt dışında okullar açtık, bak size hizmet ediyoruz dediler, bir çok insanda bunlara kandı. Onların gerçek yüzünü de 15 Temmuz gecesi gördük. Katiller sürüsü olduklarını gördük, aklı satılmış, zihniyeti satılmış, emri pensilvanya’dan almış uşaklar olduğunu gördük. Allah bize bu gerçeği gösterdi. Elbetteki şehitlerimiz var, içimiz yanıyor, gazilerimiz var, ancak bunların çirkin yüzlerini görme fırsatı bulduk.
Sonra başka örgütler de çıktı. İşid gibi, DEAŞ, YPG gibi.. Baktılar tankla, tüfekle olmuyor, para operasyonuna başladılar. 8-10 ay önce birçok yerde para sürerek Türk parasının değerini düşürmeye, dövizi yükseltmeye, alt üst etmeye başladılar. Elhümdülillah bunu da atlattık. Bunların tek amacı; bu Ülke parçalansın, bölünsün ve küçülsün. Şimdiki gibi dimdik ayakta duran zalimlere korku salan bir Ülke olmasın istiyorlar.
Bir istekleri daha var. Ülkenin Güney sınırında bir terör devleti kuralım istiyorlar. Onunu için teyakkuzdayız.  O devlet başımıza bela olsun istiyorlar. Ama Allah’ın izniyle kurdurmayacağız. Hep birlikte bayrağımızı indirmeyeceğiz, ezanımızı susturmayacağız.
Son 15 yılda yaşadığımız bu olaylar karşısında, bu belalar karşısında dimdik duran bir lider vardı, O da Recep Tayyip Erdoğan. Onun deyimiyle Allah’ın izniyle bir tek rükuda ve secde de eğiliriz başka hiçbir zaman eğilmeyiz. Biz bu mücadeleyi verirken tüm milletin duasının bizimle olduğunu biliyoruz.

CUMHUR İTTİFAKI O GÜN BAŞLADI
Cumhur İttifak’ının 15 Temmuz akşamı başladığını belirten Mehmet Özhaseki; “Gönül coğrafyamızda kim varsa hepsinin duasının bizimle birlikte olduğunu biliyoruz, istedikki partilerde bizimle olsun. Ayrı partilerde olabiliriz, seçim günlerinde ayrı ayrı mücadele verebiliriz. Eyvallah bunda sıkıntı yok. Fakat milli meselelerde bizim bayrağımıza kastedenlere karşı, bu milletin varlığına karşı tehdit oluşturanlara karşı beraber olalım istedik. Ama ne yazıkki yanımızda çok az parti kaldı. Ben ihtilal olursa tankın üstüne çıkarım diyenler, hava alanından indiler, baktılar tank var sıvıştılar kaçtılar. Bazıları ihtilalin olduğunda evinde oturdular, sevinç naraları attılar.
Ama ihtilal günü gidip partisinin ışıklarını yakan, ben ihtilale karşıyım diyen, seçilmiş hükümetin yanındayım diyen tek lider vardı, O da Devlet Bahçeli’ydi. Cumhur İttifakı o gün kuruldu zaten.

VATANI DÜŞÜNEREK YAPILMIŞ BİR ORTAKLIK
Cumhur İttifakı’nın neden kurulduğunu açıklayan Özhaseki; “Amacımız, birkaç tane Belediye almak değil, bizim derdimiz: 1400’e yakın Belediye var. Ülkemizde, bunların başına kafası ruhu satılmış adamlar gelmesin diye, yani emri kandilden alacak adamlar gelmesin, emri pensilvalya’dan alacak adamlar gelmesin istedik. Buna dikkat ettik.
Bizim MHP ile kurduğumuz ortaklık; meşru bir ortaklıktır, makul bir ortaklıktır, vatanı düşünerek yapılmış bir ortaklıktır. Memleketin geleceği düşünülerek, beka meselesi düşünülerek yapılmış bir ortaklıktır.”şeklinde konuştu.

İTİRAF EDİN HDP İLE ORTAKLIĞINIZI
Millet İttifakı’na seslenerek, “İtiraf edin HDP ile ortaklığınızı” diyen Mehmet Özhaseki; “İki parti her zaman ittifak yapabilir. Fakat birde arkada sakladıkları ortaklar var, söyleyemedikleri ortakları var. Niye onu söylemiyorsunuz? Söylesenize. Hayırlı iş yapıyorsanız itiraf edin HDP’yle ortaklık yaptığınızı. Hayırsız bir adamsa lanet olsun deyip elinizin tersi ile red edin. Niye koç yiğitliği göstermiyorsunuz?
Bana, televizyonlarda soruyorlar, güya seçim gidişi şirinlik yapacağımı zannederek karşı rakip demişki; “Özhaseki’ye bir sorun bakalım HDP’nin oyunu istiyor mu? İstemiyor mu?”
Çok net söylüyorum; eli kanlı katillerin o lanet örgütün hiç bir şeyini istemiyoruz. Haram oylarını da istemiyoruz, lanet olsun onlara. Onların oylarına bizim evlatların kanı bulaştı. O lanet örgütün hiç bir şeyini istemiyoruz. Ancak kürt kardeşlerimizin oylarına talibim. Ömrümün yarısı Güneydoğu’da geçti. Ben onların evlerini yaptım, kürt kardeşlerimi ben bağırıma bastım. Elbetteki onların oylarını istiyoruz. Karşıdaki Millet İttifakını kurduk diyenler, ne olur dürüst olsunlar. Desinlerki; Bu PKK’nın siyasi uzantısının oylarını istemiyoruz, Allah belasını versin.” diye. Veyahutta; “bunlarla ortağız, ne var bunda?” desinler. Bizim aklımızla, milletin aklıyla alay etmesinler. O sakladıkları, arkadaki ortakları açığa çıkarsınlar.”dedi.

ANKARA’NIN MERKEZİ’NDE NELER YAPACAK?
21 yıl Belediye Başkanlığı yaptığını, 2 yıldan bu tarafa Bakanlık yaptığını, şimdi de Genel Başkan Yardımcılığı görevinde olduğunu belirten Mehmet Özhaseki, Belediye Başkanlığı döneminden kısa da olsa bahsettikten sonra; “21 yıl mücadele ettiğini, eğer iyiniyetle bu işi yaparsanız Allah yardım ediyor” şeklinde konuştu.
“Biz dersimize çok çalıştık, aylarca oturduk, ekibimizle beraber proje yazdık, Ankara’nın merkezi’nde neler yapılacağı belli, İlçelerimizde neler yapacağımız belli. Bu bizim size olan saygımızdan kaynaklanıyor işi bilmemizden, kendimize güvenmemizden kaynaklanıyor. Kitaplar bastırdık, altına da imzamızı attık, herkese de dağıttık.
Sonra vatandaşa dedikki; Bakın bunlar vaadlerimiz, Ankara’da ulaşımda ne yapacağımız belli, nerelere metro yapacağımız belli, yeşil alanları nerelere yapacağımız belli, stadyumu nereye yapacağımız belli, çocuk köyünden ne kastettiğimizi oraya yazdık, Kadınlarımızla ilgili, gençlerimizle ilgili projelerimizin hepsini tek tek yazdık ve altına imzamızı attık.”dedi.

ŞEREFLİKOÇHİSAR’A 5 MADDELİK VAADLERİ
Özhaseki ilçemiz için de 5 maddelik vaadlerini tek tek söyleyerek; “Tatbikat Merkezi’nin yan tarafına millet bahçesi yapacağız. Mezbahane eksiğimiz var, bunu da yapacağız. Hanım kardeşlerimize Aile Yaşam Merkezi ve gençlerimize de gençlik merkezi yapacağız. Hem de bu yaz inşaatına başlayacağız.
Organize Sanayi Bölgelerinin alt yapılarına Belediyeler yardım etmeyebilir. Niye? Kendi içinde toplanan gelir onların alt yapısını yapmaya yeter zaten. Oranında kendine has muhtariyeti var. Ancak, Şereflikoçhisar’ın kalkınması için, Şereflikoçhisar’ımıza yatırım gelmesi için alt yapısına da yardım edeceğim, envay çeşit işadamlarını da buraya göndereceğiz. Orada birçok fabrika yapıldığında yavrularımız gidip iş bulacaklar, herkes doğduğu yerde karnını doyuracak.
Ve: Özellikle köylerimize giden yollarımızda eksiklikleriniz var. O yollar biraz sıkıntılı. Bu sene inşallah asfalt atağına başlıyoruz. O asfalt atağı ile birlikte sadece burada değil, birçok İlçemizde eksik olan köy yollarının hepsini tamamlayacağız. Herkes köyüne rahatça gidip gelecek.
Bunlar bizin için zor değil. Allah’ın izniyle biz bunları yaparız. Bu benim için peynir ekmek gibi yapacağımız iştir. Bundan endişeniz olmasın.”dedi.

MANSUR YAVAŞ’IN PROJESİ YOK
Millet İttifakı’nın Ankara Büyükşehir Başkan Adayı Mansur Yavaş’a da seslenen Mehmet Özhaseki; “İnsanları kandırmamalarını, popülizm yapmamalarını, demogojiyle uğraşmamalarını, İnsanlara taahhüdde bulunması gerektiğini, Televizyonlara Ankara’ya ne yapacağını söylemesi gerektiğini” belirterek; “CHP’de dilekçeler alınmaya başlanmış işe girmek için 20 bin civarında adam alacaklarmış. Soruyorum; Belediye’de 20 bin kişilik iş kapasitesi var mı? Nereye koyacaksınız? Ve bir parti binasında niye bu dilekçeleri alıyorsunuz?
Partinin militanları geldiği zaman oraya hizmet mi edecek sanıyorsunuz? Hayır. Militanların doldurduğu ortamları Allah bir daha göstermesin.
İşin özü şu; iyi niyetli olacaksın. Ve yaptığınız işi seveceksiniz, dürüstçe çalışacaksınız.

BU KALABALIK 31 MART’TA MÜJDELİ DURUMUN HABERCİSİ DİYE BAKIYORUM
“Bu gördüğüm güzel kalabalık herhalde 31 Mart’ta müjdeli durumun habercisi diye bakıyorum” diyen Mehmet Özhaseki; “Bizim parti olarak, Belediye Başkanları olarak hepimizin siciline baktığımız zaman tertemiz kişiler var, çalışmalar var, hizmet var. Şimdide hizmetinize talibiz.
MHP’nin ve AK Parti’nin kurmuş olduğu bu ittifakın bir bereket getirdiğine inanıyorum. Beraberlikte rahmet var. Bu güzel gördüğüm kalabalık herhalde 31 Mart’ta müjdeli durumun habercisi diye bakıyorum.
Bizde sizlere hizmet etmeye hazırız. Söz verdiğimiz her hizmeti yapacağız. Ne söylemişsek yerine getireceğiz. Endişeniz olmasın.”dedi.

Konuşmalardan sonra Seçim Koordinasyon Merkezi’in (SKM) Haseki ve konuklar tarafından açılmasına müteakip program sona erdi.


         Zeynep GörgülüYönetici tarafından yazılan bu haber, 1878 defa okunmuştur.


YORUM YAZ


Sarıyahşili06
Dilin kemiği yok, neden kimse Gossarı il yapalım demiyo?
Kendisinden zorla kopartılan köylerin tekrar Gossara bağlayacağız demiyo?
Kimse Gossarın kalkınmasını istemiyo maalesef.
Hasan atılgan
Bindik Bir alemete gidiyoruz Allah korusun kıyamete
İsmet
Oyumuz Mansur yavaşa
Hasan Şahin
vah vah... 3 dönemdir ilçeyi yöneten parti sanki Şereflikoçhisar'ı uçurmuş gibi tekrar oy istiyor. yazıklar olsun... ilçe koca bir kasabaya döndü. hala utanmıyorlar
ugur
Benim 5 yıllık Belediye Meclis üyeliği görevim sürecinde, Ankara Büyükşehir Belediyesi’nin hizmetlerini ilçemize kazandırmak nasip oldu. Nedir bu hizmetler? Köy statüsünden mahalleye dönüşen köylerimizde 67 kilometre grup yollarına sıcak asfalt yapıldı. Toplam 70 km. sathi kaplama yapıldı, 22 Km.’lik sathi kaplama çalışmamız devam ediyor. İlçemizin içerisine 62 km. sıcak asfalt atıldı, yine mahalleye dönen köylerimizde 42 Bin metre kare kilitli taş döşendi, 1,5 km. bordür yapıldı. E-90 karayolunda 10 km. orta refüj çalışması yapıldı. Şehir içerisine yaklaşık 5 km. orta refüj çalışması yapıldı. İlçemizde ayrıca 47 Bin 840 metre kare kaldırım çalışması yapıldı ve 26 Bin metre bordür çalışması tamamlandı. Tüm köylerimize çocuk parkları kazandırıldı, ayrıca ilçemize 2 tane büyük park kazandırıldı. 3 tane köyümüzün okulları tamir ve tadilat edilerek köy konaklarına dönüştürüldü, 2 köyümüze yeni köy konağı yapıldı. İlçemizde kanalizasyonu olmayan mahallelerimizin tüm kanalizasyonları ve içme
The Citizen
UguU.. :) Süper bir yorum arkadaş..
UguU
Şereflikoçhisar sokaklarında gurbetçi sarkilari yankılanıyor.
CARTEL
Cartel bir numara en büyük
Cehennemden çıkan çılgın türk
25 yaşında yüzbinlik araba
Nerden geldi bu para en iyisi sorma
Anlamazsan kafan almaz sorma
Yaşadığın yeri tanımıyon sorma
Nesrin
Mehmet Özhaseki sözlerini boş verin. Siz Cafer Tayyar altug sözlerine bakin. Adam 5 yıllık il genel meclis üyesi iken yollar kaldirimlar oyun parklari vs vs yaptı ikinci 5 yıllık çalışmasında Şereflikoçhisarlilar sizi neler bekliyor neler
Angara bebesi
Angarayı artık angaralı yönetecek oyum Mansur için partisine değil şahsına oyum gardaş.
sarıkyalı
e hani il yapacam dememiş eksik kalmış
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan ŞEREFLİKOÇHİSAR ÇENGEL GAZETESİ hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNCEL HABERLER Haberleri

Tümü

ilancomtr

Emekçioğlu

Ş.K.YEM

Tekin İnşaat

Yıldırım İnşaat

Hazır beton

Muammer'in Yeri
İzinsiz kopyalanamaz.

Adres : Çengel Gazetecilik - Matbacılık Ofset Tesisleri - Ekici Mah Ali Babacan Cad. Koçaş Pasajı No:16-20
Tel :0.312 687 1544
Faks : 0.312 687 1544
Bu site 0.093 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]
alman kurdu