06 Mart 2019, 14:14 - Anasayfa // GÜNCEL HABERLER Haberi yazdır

Özhaseki İlçemizde başka bir açılışa daha katıldı

Özhaseki İlçemizde başka bir açılışa daha katıldı

3 Çelikler Mobilya’nın açılışını Mehmet Özhaseki Yaptı...3 Çelikler Mobilya’nın açılışını Mehmet Özhaseki Yaptı.

Cumhur İttifakının Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Özhaseki, SKM açılışını yaptıktan sonra 3 Çelikler Mobilya’nın açılışını da gerçekleştirdi.

Özhaseki, Ak Parti Genel Sekreteri Fatih Şahin ve diğer misafirlerle birlikte açılış kerdelesini kesmeden önce kısa bir hayırlı olsun konuşması yaptı. Özhaseki yaptığı konuşmasında; “Açılan her iş yeri, açılan her fabrika bizim geleceğimizin teminatıdır. Elhamdüllillah Ülkemizde son yıllarda işlerimiz iyiye gidiyor. Ne kadar kötüler engellemek isterlerse istesinler, tezgahlar ve tuzaklar kurarlarsa kursunlar Cenabi hak bu milleti seviyor. Tarihte de zaten bunun örnekleriyle geçmişimiz dolu. Son birkaç yıl içerisinde yaşamış olduğumuz kötülükler Avrupa’nın herhangi bir en güçlü Ülkenin başına gelirse gelsin emin olun çökerlerdi. PKK gibi bölücü bir örgüt, fetö gibi lanet bir örgüt, DEAŞ gibi Müslüman kılıklı bin bir türlü katiller ordusu bulunduğu bir ortam, para operasyonlarının yapıldığı bir ortam. Bunların bir tek istekleri var. Bu Ülke bölünsün, parçalansın, büyümesin istiyorlar. Güçlenmesin istiyorlar. Bizim milletimiz büyürse ve güçlü olursa neler yapabileceğini herkes biliyor. Tarihte de zaten herkes bizim medeniyetimize sahip çıkarak, ümmeti  Muhammed’in, mazlumların, gariplerin barınağı bu Ülkenin sahipleriyiz. Bu güzel gidişat yanında kötüler karşısında da Allah bizi utandırmıyor. Cumhur İttifakı kurduğumuz kardeşlerimizle birlikte kolkola girerek, bu vatanın bekası meselesinde beraber olmaya da devam ediyoruz.

Bunca kötü karşısında biz bir olacağız, beraber olacağız. Kötülere fırsat vermeyeceğiz. Böyle olursak önümüz açık. Son 15 yıldır Ülkemizin ekonomisinin nereye geldiğini biliyorsunuz.
En kötü günlerde bile bizim büyüme trendimizin hangi rakamlara seyrettiğini biliyorsunuz. Bizler çalışkan insanlarız. Millet olarak hem üretiriz hem satarız hem gayret ederiz hem devletimizi büyütürüz hem de çoluğumuzu, çocuğumuzu helalinden tertemiz rıskıyla besleriz.
Allah bu güzel niyetleri elimizden almasın, bizleri kötülere muhtaç etmesin. Aramıza fitne sokmak isteyenlere de fırsat vermesin. İşyerimizin hayırlı olmasını temenni ediyorum. Hayırlı karlar, kazançlar temenni ediyorum” şeklinde konuştu.

Özshaseki’nin konuşmasından sonra işyeri açılış kurdelesi, konuklar tarafından dualar eşliğinde kesildi.

Özhaseki ve beraberindekiler, mağazayı gezdikten sonra işyeri sahipleri; “Mehmet Özhaseki’nin işyeri açılışına katıldıkları için memnun olduğunu belirterek, kendisine teşekkür ettiler.”

Özhaseki, açılıştan sonra işyerinden ayrıldı.
 
  7 Mart 2019Yönetici tarafından yazılan bu haber, 3032 defa okunmuştur.


YORUM YAZ


BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan ŞEREFLİKOÇHİSAR ÇENGEL GAZETESİ hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNCEL HABERLER Haberleri

Tümü

ilancomtr

Emekçioğlu

Ş.K.YEM

Tekin İnşaat

Yıldırım İnşaat

Hazır beton

Muammer'in Yeri
İzinsiz kopyalanamaz.

Adres : Çengel Gazetecilik - Matbacılık Ofset Tesisleri - Ekici Mah Ali Babacan Cad. Koçaş Pasajı No:16-20
Tel :0.312 687 1544
Faks : 0.312 687 1544
Bu site 0.062 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]
Dekorasyon Tavsiyeleri