06 Mart 2019, 14:09 - Anasayfa // GÜNCEL HABERLER Haberi yazdır

Şubat ayında en çok kitap okuyanlar

Şubat ayında en çok kitap okuyanlar

Şubat ayında en çok kitap okuyanlar
                              CEREN ÇETİN

İlçemiz Yunus Emre Halk Kütüphanesi yetkilileri, Şubat Ayında en çok kitap okuyan okuyucuları belirledi. Kategorilerine göre dereceye giren isimler ise şöyle;

Okul Öncesi Okuyucular arasından;
Bu kategoride ilk 3’e Şehit Orhan Durukan MTA Lisesi Anaokulu öğrencileri arasından oldu. Buna göre; Okuduğu 24 kitap sayısı ile Kerem Atuğ birinci, okuduğu 21 kitap sayısı ile İbrahim Efe Sarıkaya ikinci ve okuduğu 18 kitap sayısı ile Sare Nursel Emekçi üçüncü oldu.

Çocuk Okuyucular arasından;
Bu kategoride okuyan öğrencilerin 3’ü de Zafer İlkokulundan. Ve buna göre; Okuduğu 42 kitap sayısı ile Ceren Çetin birinci, okuduğu 38 kitap sayısı ile Efe Işlak ikinci ve okuduğu 30 kitap sayısı ile de Ahmet Türker Akdan üçüncü oldu.

Genç Okuyucular arasından;
Şehit Orhan Durukan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencisi İrem Bostancıoğlu okuduğu 12 kitap sayısı ile birinci, Şehit Figen Gündüz Yatılı Bölge Ortaokulu öğrencisi Birgül Sağlam okuduğu 9 kitap sayısı ile ikinci ve Dr.Sabiha Uzun Sağlık Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencisi Bilge Su Soysal da okuduğu 8 kitap sayısı ile üçüncü oldu.

Yetişkin Okuyucular arasından;
Abdulbaki Ünlü İmam Hatip Ortaokulu Öğretmeni Şükriye Kantaroğlu (Toplam sayfa 4809) okuduğu 12 kitap sayısı ile birinci, Serbest Meslek sahibi Eşref Zan (toplam sayfa 3689) okuduğu 12 kitap sayısı ile ikinci ve İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü Ziraat Mühendisi Akgün Akdan da (Toplam sayfa 2231) okuduğu 12 kitap sayısı ile de üçüncü oldu.   7 Mart 2019Yönetici tarafından yazılan bu haber, 3100 defa okunmuştur.


YORUM YAZ


BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan ŞEREFLİKOÇHİSAR ÇENGEL GAZETESİ hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNCEL HABERLER Haberleri

Tümü

ilancomtr

Emekçioğlu

Ş.K.YEM

Tekin İnşaat

Yıldırım İnşaat

Hazır beton

Muammer'in Yeri
İzinsiz kopyalanamaz.

Adres : Çengel Gazetecilik - Matbacılık Ofset Tesisleri - Ekici Mah Ali Babacan Cad. Koçaş Pasajı No:16-20
Tel :0.312 687 1544
Faks : 0.312 687 1544
Bu site 0.109 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]
Dekorasyon Tavsiyeleri