27 Şubat 2019, 16:24 - Anasayfa // ARŞİV Haberi yazdır

Ercan Alıcıoğlu Fitne ve dedikoduya müsade etmeyin

Ercan Alıcıoğlu Fitne ve dedikoduya müsade etmeyin

Ercan Alıcığlu Fitne ve dedikoduya müsade etmeyin...

Millet İttifakı Belediye Başkan Adayı Ercan Ertürk Alıcıoğlu: Fitne ve Dedikoduya Müsade etmeyin

İYİ Partili kadınlar ile Meclis Üyeleri adaylarının eşleri, biraraya gelerek seçim kapsamında istişare toplantısı yaptılar.

Toplantıya; Millet İttifakı’nın Adayı Ercan Alıcıoğlu ile İYİ Parti İlçe Başkanı Avni Yıldırım da katıldı.

SEÇİM ÇALIŞMALARI KAPSAMINDA PRORAMLAR BELİRLENECEK
Ercan Alıcıoğlu, toplantının amacı; Hanımların önümüzdeki yapacakları siyasi çalışmalarda kullanacakları ifadeler ve yapacakları çalışmada adayla olan koordinasyonu sağlayacak bir kadronun oluşması. Mahallelerde artık ev ev gezi yerine, ev toplantıları yaparak karşılıklı değerlendirme şeklinde yapılacak programları belirlemek. Çok uzun bir zamanımız yok. Siyasi çalışmalarımızı bu şekilde devam ettireceğiz. Bunun yanında Mansur Yavaş Bey’in geliş programını hazırlıyoruz. Bununla paralel olarak projeleri, beraber değerlendireceğiz.”dedi.


Kısaca projelerinden bahseden ve 5 ana maddede oluştuğunu söyleyen Alıcıoğlu; “Projelerimizi 5 ana madde de söylersek; Tuz, Organize Sanayi, Organize Tarım, Organize Hayvancılık ve Nakliye sektörü gibi kesimleri kucaklayan ama mantıklı, istihdama dönük Şereflikoçhisar’a sıcak para girdisini artıracak, asfalttaki değişiklikler gibi çeşitli projeler üzerinde çalışıyoruz. Bunu hayali, al sana 50 tane, 100 tane proje demek yerine, bu projeler gerçekleşirse, Koçhisar’ı ekonomik girdisiyle, sosyal yaşantısıyla değişecek diyebileceğimiz bir noktaya getireceğiz.”şeklinde konuştu.

BÜTÜN KESİMİ KUCAKLAYAN BİR ANLAYIŞLA YOLUMUZA DEVAM EDECEĞİZ
“Bütün kesimi kucaklayan bir anlayışla yolumuza devam edeceğiz” diyen Alıcıoğlu; “İlçemizde 6 gazetemiz var. Hiçbirinizi birinizden ayırmıyoruz. Çalışmalarımızla ilgili beyanatlarımız, bilgilendirmemiz 6 gazeteye aynı anda olacak. Ne zaman ne yapacaksak önümüzdeki süreçte bilgilendirileceksiniz.

Biz hem Cumhuriyet Halk Partisi kadrolarıyla, seçmeniyle bütünleşiyoruz, hem Milliyetçi Hareket Partisi’nin seçmenleriyle bütünleşiyoruz. Daha kısacası Şereflikoçhisar’da yaşama hakkını kullanan 22 bin kişinin tümünün oyuna ve yönetimine talip olduğumuz için bizim bu konuda zorluklarımız var. Dolaysıyla bunları ifşa etmeden, ortaya reklam etmeden, isimlerini kullanmadan, birebir ziyaretlerle, bundan sonraki çalışmalarımız bir gün köy, bir gün şehir gezisi şeklinde devam edecek. Meclis bittikten sonra aldığımız olumlu tepki, yani her şeye rağmen bunun en doğrusunu Ercan Alıcıoğlu ve ekibi oluşturdu havasının tepkisini alıyoruz. Biz burada kimsenin; kişiliğiyle, şahsiyetiyle, fikriyle, etnik kimliğiyle, dünya görüşüyle, inancıyla değerlendirme hakkımız yok. Biz Şereflikoçhisar’ı yönetmeye talibiz. Dolaysıyla ekibim; birliği ve bütünlüğü sağlayarak bu yolculuğu tamamlayacağız. Şereflikoçhisar’ın desteğiyle de bunu başarıya ulaştıracağız. Gelecek günlerde de basınımızda bunu görecek ki; Bu ilçeyi adaletli, hakkaniyetli yönetilmenin ne olduğuyla tanışacaklar bizimle beraber. Bütün kesimleri kucaklayan bir anlayışla yolumuza devam edeceğiz”dedi.

FİTNE VE DEDİKODUYA MÜSAADE ETMESİNLER
Kimsenin kişiliğiyle, yapısıyla değerlenmesiyle bir alıp veremedeğimiz olmaz. Şereflikoçhisar halkından ricam, fitne ve dedikoduya müsaade etmesinler” diyen Ercan Alıcıoğlu; “Yerel seçimler fitne kazanının çok rahat kaynadığı zamanlar. Mış’lı, miş’li cümlelerle sakın kimseyi yargılamasınlar. Örnek veriyorum; Ercan Alıcıoğlu; demişki, falanca kesimdeki insanlar olsa ne olmasa ne olur? Misal örnek veriyorum. Bu insanlara itibar etmeyin. Ama illa ben duydum diyorsa tutacak elinden getirecek. Geçmişte bu oldu. Çeşitli şekillerde tezahür etti. Şereflikoçhisar’ın yerlisi, köylüsü, yabancısı ben bunu sosyal medyanın olmadığı dönemdeki seçimlerde yaşadım. Burayı oluşturan, bu çatıyı oluşturan herkes benim için değerlidir. Dolaysıyla çarşıda, pazarda dedikodu yapılmasına müsaade etmeyecek bir zemini biz hazırlıyoruz. Kimsenin kişiliğiyle, yapısıyla, değerlendirmesiyle bir alıp veremediğimiz olmaz.

Şereflikoçhisar halkından bir ricam var. Buna müsaade etmesinler. Fitne ve dedikoduya müsaade etmesinler. Eğer bir şey soracaklarsa ben her zaman ortadayım. Çağırsın, açık yüreklikle sorsun, “sen benim için ne düşünüyorsun?” Bu zor bir şey değil. Çünkü İlçemizde sosyal yaşantımızı daha yükseğe taşımak için önce ahlaki değerlerimizi yükselteceğiz. Peşin hüküm, önyargı benim hayatımda olmadı. Siyasi kimliğim hiçbir toplantıya benden önce gidip oturmadı. Benim için öncelik Ülkem, ikincisi de İlçem” şeklinde konuştu.

DİĞER BAŞKAN ADAYLARI İLE TOPLANTI
Diğer Partilerin Belediye Başkan Adayları ile bir toplantı yapmak istediğini ve bu toplantının da basına ve halka açık olacağını belirten Ercan Alıcıoğlu; “Vatandaş ve basın sorsun, biz cevap verelim. Salon tutması benden. Özel hayat dahil soru sorma hakkına sahip olacak herkes. Bu zor bir şey değil. Karşılıklı oturup, iki medeni insan gibi vatandaşlarımızın eleştirilerine veya sorularına cevap vermek zor bir şey mi? İlerleyen günlerde böyle bir talebimiz olacak” şeklinde konuştu.

Yapılan konuşmadan sonra toplantı, basına kapalı şekilde devam etti.

  28 Şubat 2019Yönetici tarafından yazılan bu haber, 3738 defa okunmuştur.


YORUM YAZ


BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan ŞEREFLİKOÇHİSAR ÇENGEL GAZETESİ hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer ARŞİV Haberleri

Tümü

ilancomtr

Emekçioğlu

Ş.K.YEM

Tekin İnşaat

Yıldırım İnşaat

Hazır beton

Muammer'in Yeri
İzinsiz kopyalanamaz.

Adres : Çengel Gazetecilik - Matbacılık Ofset Tesisleri - Ekici Mah Ali Babacan Cad. Koçaş Pasajı No:16-20
Tel :0.312 687 1544
Faks : 0.312 687 1544
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]
Dekorasyon Tavsiyeleri