27 Şubat 2019, 16:21 - Anasayfa // GÜNCEL HABERLER Haberi yazdır

Celal Ünsal: İt kim, kurt kim?

Celal Ünsal: İt kim, kurt kim?

Celal Ünsal: İt kim, kurt kim?...
CHP İlçe Başkanı Celal Ünsal, düzenlediği basın toplantısında; Kamuoyunu bilgilendirdi ve İYİ Parti’ye tekrardan çağrıda bulundu.

Ünsal’ın; “Şereflikoçhisar’da yaşayan kimse bir kurt değil, it de değil. Hele bunların arkasında havlayan it hiç değil. Hepimiz insanız, it kim? Kurt kim?

Koltuk arayışı içinde olsaydık, bunu muhalefet çatısı altında yapmazdık ki koltuk arayışımız olsaydı, bu süre içerisinde o koltuğu bulurduk” dediği açıklamasının tamamı ise şöyle;

İyi Parti İlçe Başkanını 7 kez iş yerinde bir kez de evinde geçirmiş olduğu rahatsızlık sebebiyle hem geçmiş olsun hem de ittifak meselesini konuşmak üzere ziyaret ettik.
Ortak aday çıkaralım, adayımız ol, aday ol, basın açıklamasını ben yapayım dedim, olmadı.
En son zaman daraldı, artık yapacak bir şey kalmadı. Ya aday ol ya da aday olacağım dedim.
Bizim tarafımızdan böyle çalışmalar yürütürken ilgili Parti tarafından hiç ama hiçbir görüşme talebi olmadı ve Cumhuriyet Halk Partisi yok sayıldı.

BİZİM ADAYLIK AÇIKLAMASI
Yapılan İttifak sonucu 4 İlçede Cumhuriyet Halk Partisi, 4 İlçede İYİ Parti’nin aday çıkaracağız. Geri kalan 17 İlçede her Parti’nin kendi adayını Çıkaracağı belgesi tarafımıza ıslak imzalı ulaştı ve İl Başkanlığı tarafından aday oldum.

Arkadaşlarımızın ve tarafımın paylaşımları, Cumhuriyet Halk Partisi adayı olarak halkın önüne çıktığımız ortadadır.

Bütün bunlar ortadayken, biz bunları yaparken İYİ Parti İlçe Başkanı, “CHP İlçe Teşkilatı hainlik yapmıştır. Daha İttifak görüşmeleri devam ederken zıplamışlardır. Aday biziz diye kamuoyunu yanıltmaya çalıştıkları ortadadır.

KOLTUK SEVDASI
Uzun yıllardır muhalefet Partisi olarak Cumhuriyet Halk Partisi’nde siyaset yapıyoruz. Bunu herkes bilir. Bu zamana kadar dürüst, ilkeli, halka yalan söylemeden siyaset yaptık.

El alem ne der ne demez diyerek siyaset yapmadık. Halkı ve Cumhuriyet Halk Partilileri kurdun, arkasında havlayan it benzetmesi yapanlar ne der diye hiç ama hiç yapmayız.

Şereflikoçhisar’da yaşayan kimse bir kurt değil, it de değil. Hele bunların arkasında havlayan it hiç değil. Hepimiz insanız, it kim? Kurt kim?

Koltuk arayışı içinde olsaydık, bunu muhalefet çatısı altında yapmazdık ki koltuk arayışımız olsaydı, bu süre içerisinde o koltuğu bulurduk.

Teklifler geldi, öneriler geldi. Biz dönüp çıkmadık. Öyle küçük menfaatler için CHP’yi terk edecek değiliz biz.

BELEDİYE MECLİS LİSTELERİ
Genel Merkezimiz tarafından kendi listemizi çıkarmamız adına yetki belgesi ile görevlendirildim.

Ayrıca Belediye Meclis konusunda hiç bir görüşmemiz de olmamıştır. Listelerine aldıkları eski Cumhuriyet Halk Partililer vardır. Bu isimleri kesinlikle biz önermedik.

Bu kişiler, kendi beklentileri için gitmişler ve listede yer almışlardır.

Kaldıki Cumhuriyet Halk Partisi listeye isim önerecek sonra arkasından kendisi liste çıkaracak kadar tutarsız ve kalleş değildir.

Buna rağmen İYİ Parti, Belediye Başkan Adayının ve İlçe Başkanının Cumhuriyet Halk Partilileri yanıltmak adına paylaşımları ortadadır.

Daha önce dediğimiz gibi elalem ne der diye doğruları söylemekten hiçbir zaman çekinmedim. Bugün ve yarında çekinmeyeceğiz.

Muhatapların, halka açık bütün davetlerine nerede ve ne zaman isterlerse hazırız”dedi.

Ünsal, açıklama yaparken Sosyal Medyadan çıktısını aldığı paylaşımları da belge olarak gösterdi.


   28 Şubat 2019Yönetici tarafından yazılan bu haber, 1670 defa okunmuştur.


YORUM YAZ


BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan ŞEREFLİKOÇHİSAR ÇENGEL GAZETESİ hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNCEL HABERLER Haberleri

Tümü

ilancomtr

Emekçioğlu

Ş.K.YEM

Tekin İnşaat

Yıldırım İnşaat

Hazır beton

Muammer'in Yeri
İzinsiz kopyalanamaz.

Adres : Çengel Gazetecilik - Matbacılık Ofset Tesisleri - Ekici Mah Ali Babacan Cad. Koçaş Pasajı No:16-20
Tel :0.312 687 1544
Faks : 0.312 687 1544
Bu site 0.127 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]
alman kurdu