27 Şubat 2019, 16:13 - Anasayfa // GÜNCEL HABERLER Haberi yazdır

Aday sayısı 7 oldu

Aday sayısı 7 oldu

Aday sayısı 7 oldu...


Bazı partiler başkanlık ve meclis için aday gösterdi.

Şereflikoçhisar Belediye Başkan Adayı olarak İlçe Seçim Kurulu’na başvuru yapan dört Adayın yanı sıra, 3 Adayın daha başvuru yaptığı ve Belediye Başkan Adayı sayısının toplam 7 kişi olduğu öğrenildi.

Buna göre; Cumhur İttifak’ında Memiş Çelik, Millet İttifak’ında Ercan Alıcıoğlu, Saadet Partisi’nden Mutlu Öcal ve Bağımsız olarak Nesrin Ayrancı’nın yanı sıra;

Demokratik Sol Parti’den Kenan Seven, Bağımsız Türkiye Partisi’nden Ali Şen ve Vatan Partisi’nden Altay Yücel adaylık için başvuru yaptılar.

Kenan Seven, Ali Şen ve Altay Yücel’in ne partileri, ne de kendileri adaylıkla ilgili kamuoyuna bir açıklama yapmadılar.

BELEDİYE MECLİS ÜYESİ ADAYLARI DA ARTTI
Belediye Meclis Üyesi Adaylığı için; Cumhur İttifak’ının, CHP, İYİ Parti ve Saadet Partisi Belediye Meclis Üyesi Adaylarının yanı sıra bazı Partilerin de müracaat ettiği   öğrenildi.

Buna göre; Demokratik Sol Partisi’nden Furkan Çekin, Bağımsız Türkiye Partisi’nden Sıdıka Balcı, Vatan Partisi’nden Yıldız Akdere, Tolga Dişçi, Nadide Zehra Öztürk ve Feyzi Tam, Büyük Birlik Partisi’nden Ayten Şahin, Halkların Demokratik Partisi’nden Celal Kılıç ve Engin Akar, Türkiye Komünist Partisi’nden İklil Kın.


    28 Şubat 2019Yönetici tarafından yazılan bu haber, 1300 defa okunmuştur.


YORUM YAZ


BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan ŞEREFLİKOÇHİSAR ÇENGEL GAZETESİ hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNCEL HABERLER Haberleri

Tümü

ilancomtr

Emekçioğlu

Ş.K.YEM

Tekin İnşaat

Yıldırım İnşaat

Hazır beton

Muammer'in Yeri
İzinsiz kopyalanamaz.

Adres : Çengel Gazetecilik - Matbacılık Ofset Tesisleri - Ekici Mah Ali Babacan Cad. Koçaş Pasajı No:16-20
Tel :0.312 687 1544
Faks : 0.312 687 1544
Bu site 0.125 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]
alman kurdu