27 Şubat 2019, 15:05 - Anasayfa // GÜNCEL HABERLER Haberi yazdır

İlçemiz TÜGVA Başkanı değişti

İlçemiz TÜGVA Başkanı değişti

İlçemiz TÜGVA Başkanı değişti...
Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Başkanı değişti ve yeni Başkanı Raşit Özdemir oldu.

TÜGVA Şereflikoçhisar İlçe Temsilciliği verilen Raşit Özdemir de bir basın açıklaması yaparak duygu ve düşüncelerini dile getirdi. Özdemir yayımladığı mesajında ise şunları söyledi;

“Çıkmış olduğumuz bu mukaddes ve değerlerle dolu yolculuğumuzda öncelikle Rabbim hepimizi muvaffak kılsın.
Şereflikoçhisar TÜGVA (Türkiye Gençlik Vakfı) İlçe temsilciliğine bizleri layık gören TÜGVA Genel Başkanım Enes Eminoğlu’na, TÜGVA Ankara İl Başkanım Abdulkadir Kocatepe’ye ve tüm TÜGVA ailesine sonsuz teşekkür ediyorum ayrıca görevi devreden İlçe temsilcimiz İhsan Er’e de bugüne kadar yapmış olduğu çalışmalardan dolayı teşekkür ediyorum.

Devralmış olduğum bayrağın mukaddes yolculuğunu, kıymet ve değerinin yanı sıra vebalini iyi biliyorum. İnşallah Devraldığımız bu kutlu bayrağı bizlerden devralıp daha ileri taşıyacak kardeşlerimize, arkadaşlarımıza bırakmanın azmi, mutluluğu ve gayreti içinde olacağız.
“Türkiye Gençlik Vakfı olarak amacımız yeni Türkiye’nin inşasında vatanına, milletine saygılı, milli, manevi ve evrensel değerlere sahip üstün vasıflı bir gençlik yetiştirmektir. Gençliğin öncülüğünde, rehberliğinde, gençlerin eğitim ve öğretimine katkı sağlayacak, gelecekte sosyal yaşamda üstlenecekleri roller konusunda onları bilinçlendirecek, kişisel gelişimlerine yardımcı olacak projeleri hayata geçirmek için yakın zaman da etkin kadromuz ile çalışmalara başlayacağız. Gençliğin enerjisini sosyal faydaya dönüştürme adına yaptığımız her çalışma geleceğin teminatı olacaktır’’.

İlçemizin Değerli Basın Temsilcileri de, genç ve dinamiktir. İnşallah sizleri de aramızda görmek bizleri onere edecek ve güç verecektir. Satır ve sütunlarınızda bizlere yer verdiğiniz için ayrıca teşekkür ediyorum.TÜGVA’mızın Tüm Şereflikoçhisar halkına ve gençliğine hizmet edeceğinden kimsenin şüphesi olmasın.”   28 Şubat 2019Yönetici tarafından yazılan bu haber, 1145 defa okunmuştur.


YORUM YAZ


BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan ŞEREFLİKOÇHİSAR ÇENGEL GAZETESİ hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNCEL HABERLER Haberleri

Tümü

ilancomtr

Emekçioğlu

Ş.K.YEM

Tekin İnşaat

Yıldırım İnşaat

Hazır beton

Muammer'in Yeri
İzinsiz kopyalanamaz.

Adres : Çengel Gazetecilik - Matbacılık Ofset Tesisleri - Ekici Mah Ali Babacan Cad. Koçaş Pasajı No:16-20
Tel :0.312 687 1544
Faks : 0.312 687 1544
Bu site 0.062 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]
alman kurdu