20 Şubat 2019, 15:57 - Anasayfa // GÜNCEL HABERLER Haberi yazdır

Ak Partili meclis adaylarıyla istişare toplantısı

Ak Partili meclis adaylarıyla istişare toplantısı

Ak Partili meclis adaylarıyla istişare toplantısı...


Ak Partili meclis adaylarıyla istişare toplantısı.

AK Parti Belediye Başkan Adayı Memiş Çelik, İlçe Başkanı Erkan Seyhan ve MHP İlçe Başkanı Ayhan Çetin, Cumhur İttifakı’nın Meclis Üyesi Adayları ile biraraya gelerek istişare toplantısı yaptılar.

Toplantı; basına açık ve basına kapalı olmak üzere iki bölümde yapıldı.

Basına açık bölümünde konuşmalar yapılarak; Meclis Üyelerine hayırlı olması temennisinde bulunuldu, başarılar dilendi ve Şereflikoçhisar için birlik ve beraberlik içinde çalışılacağı mesajı verirdi.

AYHAN ÇETİN;
Toplantıda ilk konuşmayı yapan MHP İlçe Başkanı Ayhan Çetin; “Bildiğiniz gibi İttifak olduk. Birlik ve beraber hareketimiz ile bir yerlere ulaşmak için ne gerekiyorsa çalışacağız. İmkanlarımızın el verdiği dahilinde, bir olup başarılı olmaya çalışacağız. Arkadaşlarla diyaloglu olup beraber hareket etmek, bu yarışı kazanmaktır temennimiz. Amacımız; elimizi taşın altına koymak değil, vücudumuzu koyarak, başaracağız”dedi.

ERKAN SEYHAN;
AK Parti İlçe Başkanı Erkan Seyhan da; 15 Temmuz hain darbe girişimiyle beraber temeli atılan milli duruş, yeni kapı ruhuyla vücut bulmuş, Cumhur İttifakıyla beraber de şer odaklarına tokat gibi gelen bir cevap olmuştur. Milliyetçi Hareket Partisi’nin ve Ak Partisi’nin birlikteliğinin en güzel sembolü olan Cumhur İttifakı’na sonuna kadar güç vermek için hem şahsım hem de teşkilatım adına ne gerekirse elimizden geleni yapacağız.

Cumhur ittifakıyla beraber Milliyetçi Hareket Partisi Meclis Üyesi Adaylarımız, AK Parti Meclis Üyeleri listesinden seçime girecektir. Hep beraber sahada gece demeden, gündüz demeden 24 saat ne gerekiyorsa elimizden gelen bütün çalışmaları gerçekleştireceğiz. Cumhur İttifakı sadece İlçemizin değil, sadece Ankara’nın değil Türkiye’mizin en güzel İttifakı ve en güzel duruşudur. Çalışma esnasında kimki Cumhur İttifakı’na gölge düşürmeye kalkarsa karşısında bizleri görecektir. Bunu çok net bir şekilde ifade ediyorum. Buradaki arkadaşlarımızın gayesi de, iki büyük devlet adamı Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve Devlet Bahçeli’nin oluşturduğu İttifaka güç vermektir. Bunun için ben öncelikle Şereflikoçhisar’da Meclis Listesinde böyle güzel, adaylarımızla sahada olmaktan onur ve gurur duyuyorum. MHP mensupları ve teşkilatıyla omuz omuza sahada ter dökecek olmaktan onur duyuyorum. Elimizden geleni yapacağız”dedi.

MEMİŞ ÇELİK;
Memiş Çelik konuşmasında; “Şereflikoçhisar’ı, 31 Mart’tan sonra yönetecek aldığı kararlarla inşallah Şereflikoçhisar’a faydalı olacak ekibi İlçe Seçim Kurulu’na verdik. İstişaremizden sonra da bu birlik ve beraberlik, dayanışma içerisinde bu ekiple sahaya çıkacağız. Sahaya çıktıktan sonra birinci hedefimiz, 31 Mart’ta Cumhur İttifakı olarak bu yerel seçimlerde Şereflikoçhisar’da zaferle çıkmak. Yapılacak çok şeyler var. Bir hadisi şerif var. Peygamber Efendimiz ne demiş; “İnsanların en hayırlısı, insanlara faydalı olanlardır” Biz de bu hadisi şerife uygun olarak bu ekiple beraber Şereflikoçhisar’a faydalı olmak için yola çıktık. Çok da faydalı olacağımıza inanıyoruz. Gerçekten bizlerin değerli projeleri var. Bu projeleri biz halka yansıtırsak, birlik ve beraberlik şuuruyla çalışırsak yapmayacağımız şey  yoktur. Şereflikoçhisar’da tek eksik olarak gördüğümüz birlik ve beraberlik, dayanışma eksikliği var. Onun dışında her türlü imkan ve şartlar mevcut.
İnşallah biz bir ve beraber içerisinde bu İlçeyi hak ettiği yerlere getireceğiz.

İttifak kapsamında gerçekten çok değerli Meclis Üyelerimiz var. Önümüzdeki 5  yıl süreyle çalışacağımız bu kadroyu tekrar tekrar tebrik ediyorum. Başarılar diliyorum. Allah Muaffak etsin. En güzel hizmetleri yapmayı bize nasip etsin” dedi.

Konuşmaların ardından toplantı basına kapalı olarak devam etti.


   21 Şubat 2019Yönetici tarafından yazılan bu haber, 1572 defa okunmuştur.


YORUM YAZ


BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan ŞEREFLİKOÇHİSAR ÇENGEL GAZETESİ hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNCEL HABERLER Haberleri

Tümü

ilancomtr

Emekçioğlu

Ş.K.YEM

Tekin İnşaat

Yıldırım İnşaat

Hazır beton

Muammer'in Yeri
İzinsiz kopyalanamaz.

Adres : Çengel Gazetecilik - Matbacılık Ofset Tesisleri - Ekici Mah Ali Babacan Cad. Koçaş Pasajı No:16-20
Tel :0.312 687 1544
Faks : 0.312 687 1544
Bu site 0.094 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]
alman kurdu