20 Şubat 2019, 15:45 - Anasayfa // GÜNCEL HABERLER Haberi yazdır

30 yıllık görevden sonra

30 yıllık görevden sonra

Mustafa Özbek emekli oldu...
Kaymakamlık Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Mustafa Özbek emekli oldu.

Cuma Günü görevinden ilişiğini kesen Mustafa Özbek, Kaymakam Sedat Yıldırım ile vedalaştı.

Kendisiyle çalışmaktan mutlu olduğunu ifade eden Kaymakam Sedat Yıldırım, emeklilik hayatın da; sağlıklı ve güzel geçmesi temennisinde bulunarak hayırlı olmasını diledi.

Mustafa Özbek de; görev yaptığı süre içinde gayet uyumlu çalıştıklarını belirterek huzur içinde emekli olduğunu belirtti.

VEDA YAZISI
Mustafa Özbek, emekliliği nedeniyle de bir veda yazısı yayınladı. Özbek, veda yazısında şunları söyledi;

12.09.1988 günü başladığım ve 30 yıl 5 ay severek ve saygı duyarak görev yaptığım Şereflikoçhisar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürlüğü görevimden, 15.02.2019 tarihi itibariyle emekli olarak, huzur içerisinde aranızdan ayrılıyorum.  
                                                                
Bu kurumun bir mensubu olmak, benim için her zaman hem büyük bir şans hem de gurur vesilesi olmuştur. Görevimi mevzuat ve vicdanımın sesini dinleyerek adaletli ve hızlı bir şekilde yerine getirmeye çalıştım. Aranızdan ayrılacak olsam da, burası benim için aile, paylaşım, başarı gibi çok kutsal değerler ifade ediyor.

Burada olduğum süre boyunca başarıyı, mutluluğu, hüznü, sevinci paylaştığım; Bütün Kaymakamlarıma, kamu kurumlarımızın müdürleri ile çalışanlarına, mütevelli heyet içerisinde görev yapan tüm mütevelli heyet üyelerine, mahalle muhtarlarına, Şereflikoçhisar halkına ve işlerini her şeyin önünde gören ve bu düsturla görev yapan iş arkadaşlarıma, bütün dostlarıma, ayrı ayrı teşekkür ediyorum.

Üzerimde hakkı olan varsa ben hakkımı helal ediyorum. Sizlerinde hakkını helal etmesini diliyorum. Saygıyla kalın, hoşça kalın.


   21 Şubat 2019Yönetici tarafından yazılan bu haber, 1579 defa okunmuştur.


YORUM YAZ


BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan ŞEREFLİKOÇHİSAR ÇENGEL GAZETESİ hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNCEL HABERLER Haberleri

Tümü

ilancomtr

Emekçioğlu

Ş.K.YEM

Tekin İnşaat

Yıldırım İnşaat

Hazır beton

Muammer'in Yeri
İzinsiz kopyalanamaz.

Adres : Çengel Gazetecilik - Matbacılık Ofset Tesisleri - Ekici Mah Ali Babacan Cad. Koçaş Pasajı No:16-20
Tel :0.312 687 1544
Faks : 0.312 687 1544
Bu site 0.102 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]
alman kurdu