13 Şubat 2019, 14:52 - Anasayfa // GÜNCEL HABERLER Haberi yazdır

Şereflikoçhisar'da yaşamı güzelleştirmeye adayım

Şereflikoçhisar'da yaşamı güzelleştirmeye adayım

Şereflikoçhisar'da yaşamı güzelleştirmeye adayım...
Nesrin Ayrancı, İlçemiz Bağımsız Belediye Başkan Adayı olduğunu açıkladı.

Gazetemizi ziyaret eden Nesrin Ayrancı, Belediye Başkan Adaylığı konusunda yaptığı açıklamasında; “Havasında, suyunda, toprağında mayalandığım ve çocukluğumun geçtiği Şereflikoçhisar’a ve Şereflikoçhisar insanına hizmet etmek için Belediye Başkanlığına Adayım. İnsan ve İnsanca yaşamı önemsiyorum. Onun için din, dil, ırk, mezhep ayırt etmeksizin herkesin yaşam hakkının olduğunu düşünüyorum. Hayata, olaylara, insanlara eşit, özgür bir pencereden bakıyorum.

Şimdi birleştirici ve kucaklayıcı olma zamanıdır. Şereflikoçhisar’da solcuları, sosyal demokratları, aydınları, sosyalistleri temsil edecek bir aday olmadığı için adayım.
Kadın ve ana olmamdan kaynaklı, sevgi, şefkat, sabır ve üretkenliğimle Şereflikoçhisar’da yaşamı güzelleştirmeye adayım”dedi.

NESRİN AYRANCI KİMDİR?
16.06.1982 Sinop doğumlu olan Nesrin Ayrancı, Karadeniz Teknik Üniversitesi Su Ürünleri Mühendisliği Fakültesi Lisans mezunu.

Ege Üniversitesi Su Ürünleri Mühendisliği Yetiştiricilik Ana Bilim Dalında eğitim süreci devam eden Nesrin Ayrancı; Şuanda Solgar-Navita İlaçta ürün uzmanı olarak görev yapmakta, aynı zamanda ICF Yaşam Koçluğu Sertifikasına sahip ve Yaşam Koçluğu yapmaktadır.


    14 Şubat 2019Yönetici tarafından yazılan bu haber, 2047 defa okunmuştur.


YORUM YAZ


BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan ŞEREFLİKOÇHİSAR ÇENGEL GAZETESİ hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNCEL HABERLER Haberleri

Tümü

ilancomtr

Emekçioğlu

Ş.K.YEM

Tekin İnşaat

Yıldırım İnşaat

Hazır beton

Muammer'in Yeri
İzinsiz kopyalanamaz.

Adres : Çengel Gazetecilik - Matbacılık Ofset Tesisleri - Ekici Mah Ali Babacan Cad. Koçaş Pasajı No:16-20
Tel :0.312 687 1544
Faks : 0.312 687 1544
Bu site 0.156 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]
alman kurdu