13 Şubat 2019, 14:15 - Anasayfa // GÜNCEL HABERLER Haberi yazdır

Ortaya çıkacak her türlü sonuç kendilerine aittir

Ortaya çıkacak her türlü sonuç kendilerine aittir

Ünsal’ın ittifaka yönelik açıklaması...
Mahmut Celal Ünsal’ın ittifaka yönelik açıklaması: Ortaya çıkacak her türlü sonuç kendilerine aittir.

Mahmut Celal Ünsal, bir basın açıklaması yaparak; İYİ Parti’nin Adayının İttifak Adayı olmadığını, halen sürecin geç olmadığını ve bir çalışma yapılabileceğini, aksi takdirde ortaya çıkacak her türlü sonucun kendilerine ait olduğunu” belirterek sert konuştu.

Ünsal; “Şereflikoçhisar Halkına önemli duyuru” başlığıyla dün saat 17.20’de yaptığı yazılı açıklamasının tamamında ise şunları söyledi;

Değerli Hemşerilerim;
31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan yerel seçimlerde Cumhuriyet Halk Partisi Genel Merkezimiz tarafından İlçemiz bu seçimlerde İttifak kapsamına alınmıştır.
Cumhuriyet Halk Partisi olarak İlçemizde Belediye Başkan Adayı çıkarmayacağımız kararı alınmıştır. Ancak bu karardan daha önce İYİ Parti İttifak ruhuna aykırı olacak şekilde tek taraflı olarak Belediye Başkan Adayını İttifakın adayı olarak açıklamıştır.
Ben de adaylığımı açıklamıştım ama ben ittifakın değil Cumhuriyet Halk Partisi’nin adayı olarak açıklamıştım.

Bu yapılanın Genel Merkezler düzeyindeki İttifak ruhuna aykırı olduğu, tarafımızdan değerlendirilmiştir. Ve bu durum İYİ Parti İlçe Başkanına bizzat tarafımdan bildirilmiştir.
Zira Cumhuriyet Halk Partisi, yok sayılarak aday belirleme çalışmalarına dahil edilmemiştir. Şereflikoçhisar Kamuoyunda kabul görmeyen İYİ Parti Belediye Başkan Adayı İttifak’ın adayı değildir. İYİ Parti’nin adayıdır.

Halen süreç geç değildir. Bu konu ile ilgili çalışma yapılabilir. İYİ Parti Şereflikoçhisar İlçe Teşkilatı sorumluluğunun gereğini yerine getirerek hareket etmek zorundadır. Aksi takdirde ortaya çıkacak her türlü sonuç kendilerine aittir.

Kamuoyuna saygı ile duyurulur.

 14 Şubat 2019Yönetici tarafından yazılan bu haber, 1461 defa okunmuştur.


YORUM YAZ


Kürşat KOÇAK
Çocuk oyuncağına çevirdiniz koca teşkilatı. Çengel Gazetesinden bir hafta okuyorum aday olmuş, öbür hafta okuyorum istifa etmiş, sonraki hafta geri çekmiş, bu hafta şöyle olursa böyle olur diyor. Tam karikatür tablosu. Beceremediyseniz bırakın, hiç olmazsa gölge etmeyin.
Fuat YILDIRIM
Celal bey, Avusturya'da yaşayan bir Şereflikoçhisarlı ve CHP'li olarak size sesleniyorum. Bence siz geç olmadan şu egolarınızdan kurtulun ve genel merkezlerin politikasına uyun. Tehdit diliyle, ben olmazsam sen de olamazsın üslubuyla kendinize iyice zarar vermiş oluyorsunuz. Yol yakınken yanlıştan dönün ve bu kritik seçimden daha fazla yara almadan çıkın.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan ŞEREFLİKOÇHİSAR ÇENGEL GAZETESİ hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNCEL HABERLER Haberleri

Tümü

ilancomtr

Emekçioğlu

Ş.K.YEM

Tekin İnşaat

Yıldırım İnşaat

Hazır beton

Muammer'in Yeri
İzinsiz kopyalanamaz.

Adres : Çengel Gazetecilik - Matbacılık Ofset Tesisleri - Ekici Mah Ali Babacan Cad. Koçaş Pasajı No:16-20
Tel :0.312 687 1544
Faks : 0.312 687 1544
Bu site 0.063 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]
alman kurdu