13 Şubat 2019, 14:13 - Anasayfa // GÜNCEL HABERLER Haberi yazdır

Yıldırım Üyelerinin sıkıntılarını ve taleplerini dinledi

Yıldırım Üyelerinin sıkıntılarını ve taleplerini dinledi

Üyelerin sıkıntıları ve talepleri dinlenildi...
Koop İş İl Başkanı Üyeleriyle biraraya geldi.

Koop - İş (Türkiye Kooperatif, Ticaret ve Büro İşçileri Sendikasi) Ankara 1 No’lu Şube Başkanı Yücel Yıldırım, İlçemizde bulunan 100’e yakın üyeleriyle biraraya gelerek toplantı yaptı.

Koop İş Şereflikoçhisar İlçe Temsilcisi Oktay Abay ve İlçe Yöneticileri tarafından karşılanan Ankara 1 Nolu Şube Başkanı Yücel Yıldırım, İlçemizde ilk olarak İlçe Milli Eğitim Müdürü Uğur Atılgan’ı ziyaret etti.

Yıldırım burada sendika hakkında verdiği bilgide; “Sendikamız Türk İş’e bağlı ve onun iş kolunda faaliyet göstermektedir. 63 bin Üyemiz var. Türk-İş’in dördüncü büyük sendikası. Şereflikoçhisar Bölgesinde Milli Eğitim Müdürlüğünde, Emniyet Müdürlüğünde, Tarım Kredi Kooperatiflerinde, onun yanı sıra Valilik ve Kaymakamlıklarda çalışan işçiler, bizim sendikamızın üyeleridir.
Buraya da hem üyelerimizi ziyaret edelim hem de Milli Eğitim Bakanlığıyla yeni imzalamış olduğumuz toplu sözleşme süreciyle ilgili bilgilendirmede bulunalım diye arkadaşlarımızı ziyarete geldik” dedi.

İlçemizde 100 üyelerinin bulunduğunu belirten Yücel Yıldırım; “İlçemizde 46 tane sürekli işçi, 21 kişi de yeni kadro alan üye arkadaşımızla toplamda 67 kişi Milli Eğitim Müdürlüğünde 12 üyemizde Tarım Kredi Kooperatifinde, toplamda 100’e yakın üyemiz var. Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıflarında da bizim sendikamıza kayıtlı üyemiz var” şeklinde konuştu.

Uğur Atılgan da; ziyaretlerinden dolayı memnun olduğunu belirterek, çalışmalarında başarılar diledi.
KOOP İş Sendikası 1.nolu Başkanı Yücel Yıldırım, Uğur Atılgan’a hediye verdikten sonra İlçemizdeki Üyeleriyle biraraya gelerek toplantı yaptı.

Toplantıda, yapılan Toplu Sözleşme konusunda Üyelerini bilgilendiren Yıldırım, Üyelerinin sorularını da cevaplandırdı.


   14 Şubat 2019Yönetici tarafından yazılan bu haber, 1032 defa okunmuştur.


YORUM YAZ


BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan ŞEREFLİKOÇHİSAR ÇENGEL GAZETESİ hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNCEL HABERLER Haberleri

Tümü

ilancomtr

Emekçioğlu

Ş.K.YEM

Tekin İnşaat

Yıldırım İnşaat

Hazır beton

Muammer'in Yeri
İzinsiz kopyalanamaz.

Adres : Çengel Gazetecilik - Matbacılık Ofset Tesisleri - Ekici Mah Ali Babacan Cad. Koçaş Pasajı No:16-20
Tel :0.312 687 1544
Faks : 0.312 687 1544
Bu site 0.109 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]
alman kurdu