06 Şubat 2019, 17:08 - Anasayfa // GÜNCEL HABERLER Haberi yazdır

Meclis Toplantısı 10 dakika sürdü

Meclis Toplantısı 10 dakika sürdü

Meclis Toplantısı 10 dakika sürdü...31 Mart 2019 yerel seçimlerinden önce kalan son iki Meclis toplantının birisi daha yapıldı ve Şubat Ayı Olağan Meclis toplantısı, sadece 10 dakika sürdü. 

Belediye Başkanı Ferda Polat Başkanlığı’nda yapılan toplantıda sadece AK Parti Meclis Üyesi Seval Türemen katılmadı.

Gündem dışı maddelerin görüşülmediği Meclis toplantısında, gündem maddelerinin görüşülmesinden sonra toplantı sonlandırıldı.

Mustafacık Mahallesi 1370 ada 1 parsel sayılı Maliye ve Belediye adına kayıtlı taşınmazın İmar Plan tadilatına ait İmar Komisyon raporu oybirliğiyle kabul edildi.

Deliller Mahallesi 122 ada 1 nolu şahıs parselinin Şereflikoçhisar Belediyesi’ne iade edilmesi hakkındaki İmar Komisyon raporu da oybirliğiyle kabul edildi.

Belediye bünyesinde kadro karşılığı sözleşmeli çalışan Veteriner Hekimin aylık ücretinin belirlenmesinde; Belediye Başkanı net ücret 4 bin lira olsun derken MHP Meclis Üyesi Kemal Sezginer’in, ‘taban fiyatı olan 4.380 TL olsun. Sonuçta gece gündüz çalışıyor’ şeklindeki önerisi üzerine Başkan Polat, 4.200 TL üzerinden oylamaya sunduğu madde oybirliğiyle kabul edildi.
Maddeler üzerinde görüş almak isteyen olmayınca Belediye Başkanı Ferda Polat, toplantıyı sonlandırdı.

Gündem dışı konuşan MHP Belediye Meclis Üyesi Kemal Sezginer; “Meclis Üyeleri, masraflarını kendilerinin karşılamaları üzerine hep beraber bir gezi yapalım. Birkaç gün birlikte olalım” şeklindeki önerisine Başkan Polat da; “Olabilir. Bu dönemde Meclis Üyelerimiz gayet seviyeli idi, ne konuştuğunu bilen ve kimseyi incitmeyen kişilerdi. Güzel düşünmüşsünüz. Değerlendirelim”dedi.

 7 Şubat 2019Yönetici tarafından yazılan bu haber, 2973 defa okunmuştur.


YORUM YAZ


BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan ŞEREFLİKOÇHİSAR ÇENGEL GAZETESİ hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNCEL HABERLER Haberleri

Tümü

ilancomtr

Emekçioğlu

Ş.K.YEM

Tekin İnşaat

Yıldırım İnşaat

Hazır beton

Muammer'in Yeri
İzinsiz kopyalanamaz.

Adres : Çengel Gazetecilik - Matbacılık Ofset Tesisleri - Ekici Mah Ali Babacan Cad. Koçaş Pasajı No:16-20
Tel :0.312 687 1544
Faks : 0.312 687 1544
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]
Dekorasyon Tavsiyeleri