06 Şubat 2019, 17:06 - Anasayfa // GÜNCEL HABERLER Haberi yazdır

Ayhan Çetin Mazbatasını aldı

Ayhan Çetin Mazbatasını aldı

Ayhan Çetin Mazbatasını aldı..Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Ayhan Çetin, İl Başkan Yardımcısı Soner Cengiz’den mazbatasını aldı.

İl Başkan Yardımcısı Soner Cengiz, Cumhur İttifakı ile ilgili yaptığı konuşmasında; “Cumhur İttifakı Ankara’nın her yerinde yakalandı. Tabanımız da bir çok şeyi kabullendi. Biz diyoruz ki kafası bulanan varsa, acaba? Diyen varsa, ben buluğu görüyorum, karanlık görüyorum, acaba ne olacak? diyen varsa arkadaşlar şimdiden buyursun gitsinler diyoruz.

Biz bize kalanlarla, Genel Başkanımızla inananlarla Allah izniyle yolumuza devam ediyoruz, dimdikte duruyoruz.
İttifakla ilgili Büyükşehir Belediyesi adayı ile ilgili Ankaralı değil, şuralı buralı. Biz neye bakmamız lazım.? Şereflikoçhisarlı olarak, Şereflikoçhisarlı olmasına mı bakmamız lazım yoksa yapacağı hizmete mi bakmamız lazım? Yaptığı hizmetlere mi yoksa projelerine mi bakmamız lazım. Tabiki projelerine bakmamız lazım, geçmişine bakmamız lazım.

Diğer ittifakın adayı daha önce bizden de Büyükşehir Belediyesi’ne aday oldu. Daha sonra CHP’nin Adayı oldu. Yaptığı nedir? Yaptığı; Beypazarı’ndaki evlerin restorasyonu, oraya turistlik yer haline getirmesi.

Peki Özhaseki ne yaptı? Kayseri’de altyapıyı bilen, raylı sistemi bilen, vagonun nerden alınacağını bilen, sinyalizasyon sisteminin nerden alınacağını bilen, stadın nasıl devlete yük olmadan yapılabileceğini bilen, barajın nasıl yapılabileceğini bilen, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı yapmış biri. O zaman biz hangi tarafın adayına oy vermemiz lazım. Tamam diğer aday MHP’de bulunmuş ama Genel Başkanımızı neyle suçladı; “Partimizi CHP’lileştiriyorsun” diye suçladı. Şu anda bu arkadaşımız nerde? CHP’nin Belediye Başkan Adayı.
Özhaseki Okul Başkanlığı yapmış bizim teşkilatımızda. İnanç yönünde de bize yakın, görüş yönünde de bizde yetişmiş bir arkadaş. O zaman bu arkadaşı, bizim kesinlikle teşkilatımızın eleştirmesi söz konusu değildir. Ankaralı ya da değildir, tartışmaya sunmamak lazım. Önemli olan kimin yaptığına bakmak lazım, ne yapacağına bakmak lazım.
Onun için biz doğru olanın yanındayız. Genel Başkanımız doğru kararlar verdi. İnşallah biz de yolumuza devam edeceğiz.” dedi.

MHP İlçe Başkanı Ayhan Çetin de; “Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanımız Dr. Devlet Bahçeli Beyfendinin taktirleriyle, MHP Şereflikoçhisar İlçe Başkanı olarak atandım. Başta Genel Başkanım olmak üzere İl Başkanım, İl Başkan Yardımcılarına ve emeği geçen tüm Ülküdaşlarıma teşekkür eder, en derin saygılarımı sunarım. İlçemize, milletimize hayırlı ve uğurlu olmasını dilerim” dedi.

Yapılan konuşmalardan sonra İl Başkan Yardımcısı Soner Cengiz, Ayhan Çetin’e mazbatasını verdi.
Ayhan Çetin başkanlığındaki MHP İlçe Teşkilatının yönetim kurulu ise şu isimlerden oluşuyor:

Kuddusi Bozoklu, Savaş Demirez, Sinan Beyazıt, Eyüp Can Bulat, Fevzi Kılıç, Yunus Yiğiter, Numan Çevik, Ersin Alıcı, Ümit Kıyak, Gökhan Kılıç, Kamber Karakaya, Hüseyin Yılmaz, İzzet Koçak, Hasan Altuntepe, Gökhan Koçak, Ertuğrul Saçkan, Bekir Kılıç, Taner Yalçın, Oktay Tekiner ve Mustafa Uğurlu.


  7 Şubat 2019Yönetici tarafından yazılan bu haber, 3313 defa okunmuştur.


YORUM YAZ


BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan ŞEREFLİKOÇHİSAR ÇENGEL GAZETESİ hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNCEL HABERLER Haberleri

Tümü

ilancomtr

Emekçioğlu

Ş.K.YEM

Tekin İnşaat

Yıldırım İnşaat

Hazır beton

Muammer'in Yeri
İzinsiz kopyalanamaz.

Adres : Çengel Gazetecilik - Matbacılık Ofset Tesisleri - Ekici Mah Ali Babacan Cad. Koçaş Pasajı No:16-20
Tel :0.312 687 1544
Faks : 0.312 687 1544
Bu site 0.047 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]
Dekorasyon Tavsiyeleri