06 Şubat 2019, 17:02 - Anasayfa // GÜNCEL HABERLER Haberi yazdır

Uğur Atılgan 2.dönem için mesaj yayınladı

Uğur Atılgan 2.dönem için mesaj yayınladı

Uğur Atılgan 2.dönem için mesaj yayınladı...



İlçe Milli Eğitim Müdürü Uğur Atılgan, 2018-2019 eğitim-öğretim yılının ikinci dönemi için bir mesaj yayınladı. Atılgan; Öğretmen ve Öğrencilere yönelik verdiği mesajında şunları dile getirdi;

“Geleceğimizin teminatı olan evlatlarımızı geleceğe hazırlamak ve onların geleceğe güvenle bakabilmelerini sağlamak amacıyla öğretmen, veli ve öğrencilerimizle kısa bir aradan sonra büyük bir heyecan ve azimle 2018-2019 eğitim-öğretim yılının ikinci dönemine başlamış bulunmaktayız. Değerli öğretmenlerimize, sevgili öğrencilerimize ve  tüm eğitim çalışanlarına başarılar diliyor, son derece faydalı bir 2. dönem geçirmemizi temenni ediyorum. 2018-2019 eğitim öğretim yılının 2. dönemi ile birlikte yönetici, öğretmen, eğitim çalışanları ve velilerimizle uyum içinde bizlere emanet edilen evlatlarımızı geleceğe hazırlamak ve onların geleceğe güvenle bakabilmelerini sağlamak yegâne hedefimizdir.

Sevgili öğrenciler, sizlerden beklentimiz sağlam bir inanç ve istekle derslerinize sımsıkı sarılarak hayalini kurduğunuz hedeflerinize ulaşmak için azami gayret göstermenizdir.
Toplum olarak çocuklarımızı geleceğe hazırlamak gibi gerçekten de çok ağır bir sorumluluğu sırtımızda taşıyoruz. Sürekli değişen, değişim hızı katlanarak artan bir dünyada bunu başarabilmek kolay değil. Burada en büyük sorumluluk, hiç kuşkusuz eğitim camiası ile birlikte anne ve babalarımıza düşüyor.

Değerli Öğretmenler, öğrencilerimizin akademik, sosyal, kültürel ve manevi yönden gelişimlerini sağlamak adına elinizden geleni yapacağına inancımız sonsuzdur.

2018-2019 Eğitim-Öğretim Yılı 2. döneminin öğretmen, öğrenci, velilerimize hayırlı olmasını diler sağlık, mutluluk ve başarılarla dolu bir dönem olmasını temenni ederim.”


  7 Şubat 2019



Yönetici tarafından yazılan bu haber, 3050 defa okunmuştur.


YORUM YAZ


BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan ŞEREFLİKOÇHİSAR ÇENGEL GAZETESİ hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNCEL HABERLER Haberleri

Tümü

ilancomtr

Emekçioğlu

Ş.K.YEM

Tekin İnşaat

Yıldırım İnşaat

Hazır beton

Muammer'in Yeri




İzinsiz kopyalanamaz.

Adres : Çengel Gazetecilik - Matbacılık Ofset Tesisleri - Ekici Mah Ali Babacan Cad. Koçaş Pasajı No:16-20
Tel :0.312 687 1544
Faks : 0.312 687 1544
Bu site 0.125 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]
Dekorasyon Tavsiyeleri