06 Şubat 2019, 17:00 - Anasayfa // GÜNCEL HABERLER Haberi yazdır

En çok kitap okuyanlar belirlendi

En çok kitap okuyanlar belirlendi

En çok kitap okuyanlar belirlendi...
Ocak Ayında en çok kitap okuyanlar belirlendi.

İlçemiz Yunus Emre Halk Kütüphanesi yetkilileri tarafından 2019 Ocak Ayında en çok kitap okuyanlar belirlendi.

Geçtiğimiz aylarda birinciliği kimseye kaptırmayan Çocuk okuyucu Ahmet Türker Akdan, Ocak Ayında da, okuduğu 33 kitap sayısı ile hem Kütüphane Üyeleri arasında hem de kategoriler arasında birinci oldu.

Kategoriler arasında dereceye giren üyeler ise şöyle;
Okul Öncesi Okuyucular arasında; Şehit Orhan Durukan MTA Lisesi Anaokulu öğrencisi Sare Nursel Emekçi, okuduğu 18 kitap sayısı ile birinci, yine aynı okulun öğrencisi Kerem Atuğ okuduğu 12 kitap sayısı ile ikinci ve Okul öncesi öğrencisi Muhammed Kerem Bekleviç okuduğu 9 kitap sayısı ile üçüncü oldu.

Çocuk Okuyucular arasında;
Bu kategoride en çok kitap okuyan birinci, ikinci ve üçüncü olan çocuk okuyucularının, Zafer İlkokulu öğrencilerinin olduğu görüldü.

Buna göre; Ahmet Türker Akdan okuduğu 33 kitap sayısı ile birinci, Ceren Çetin okuduğu 29 kitap sayısı ile ikinci ve Efe Işlak okuduğu 27 kitap sayısı ile üçüncü oldu.

Genç Okuyucular arasından;
Şereflikoçhisar Anadolu Lisesi öğrencisi (toplam sayfa 3124) Shukrıa Weragzada okuduğu 9 kitap sayısı ile birinci yine aynı okulun öğrencisi (toplam sayfa 2341) Öykü Çetinkaya okuduğu 9 kitap sayısı ile ikinci ve Yavuz Sultan Selim Fen Lisesi öğrencisi (toplam sayfa 827) Neslihan Ece Çevik okuduğu 9 kitap sayısı ile üçüncü oldu.

Yetişkin Okuyucular arasında;
Sakarya Üniversitesi Öğrencisi Beyza Nur Geçimli okuduğu 14 kitap sayısı ile birinci, Emniyet Müdürlüğünde Komiser Yasemin Demircan okuduğu 10 kitap sayısı ile ikinci ve Eşref Zan da okuduğu 9 kitap sayısı ile üçüncü oldu.

   7 Şubat 2019Yönetici tarafından yazılan bu haber, 970 defa okunmuştur.


YORUM YAZ


BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan ŞEREFLİKOÇHİSAR ÇENGEL GAZETESİ hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNCEL HABERLER Haberleri

Tümü

ilancomtr

Emekçioğlu

Ş.K.YEM

Tekin İnşaat

Yıldırım İnşaat

Hazır beton

Muammer'in Yeri
İzinsiz kopyalanamaz.

Adres : Çengel Gazetecilik - Matbacılık Ofset Tesisleri - Ekici Mah Ali Babacan Cad. Koçaş Pasajı No:16-20
Tel :0.312 687 1544
Faks : 0.312 687 1544
Bu site 0.062 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]
senetle para