06 Şubat 2019, 16:54 - Anasayfa // GÜNCEL HABERLER Haberi yazdır

Bankaların Genel Müdürleriyle görüştüler

Bankaların Genel Müdürleriyle görüştüler

Koçak ve üyeler Bankaların Genel Müdürleriyle görüştü...

Koçak ve üyeler Bankaların Genel Müdürleriyle görüştü.

Ankara’da düzenlenen “İç Anadolu Bölge” toplantısına katılan Ticaret Odası Başkanı Levent Koçak, Meclis Başkanı, Yönetim Kurulu Üyeleri ile Oda’nın üyeleri Bankaların Genel Müdürleriyle birebir görüştüler.

Türkiye Bankalar Birliği ile Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından organize edilen; Reel Sektör ve Finans sektörü diyalog güçlendirme toplantısına; Şereflikoçhisar’dan İlçe Ticaret Odası Başkanı Levent Koçak, Meclis Odası Başkanı, Yönetim Kurulu Üyeleri ve Odaya kayıtlı 19 Üye ile birlikte toplantıya katılım sağladılar.

Toplantıya ayrıca; TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, ATO,ASO, ATB Başkanları ile bankaların Genel Müdürleri ve Yardımcıları katıldı.

Toplantıda; Banka Genel Müdürleri ile Ticaret Odası üyeleri, birebir görüşme imkanı sağlayarak sorunları hakkında istişarelerde bulundukları öğrenildi.

  7 Şubat 2019Yönetici tarafından yazılan bu haber, 2956 defa okunmuştur.


YORUM YAZ


sağduyu
Ticaret odası başkanı Ali Emekçi iken Koçhisara Ticaret odasının yerini kazandırdı. Yasin Tekin başkan iken bir yüksekokul binası kazandırdı. Bakalım Levent başkan ne yapacak?. Acaba orada burada çektirdiği fotoğraflar mı kalacak geriye?
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan ŞEREFLİKOÇHİSAR ÇENGEL GAZETESİ hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNCEL HABERLER Haberleri

Tümü

ilancomtr

Emekçioğlu

Ş.K.YEM

Tekin İnşaat

Yıldırım İnşaat

Hazır beton

Muammer'in Yeri
İzinsiz kopyalanamaz.

Adres : Çengel Gazetecilik - Matbacılık Ofset Tesisleri - Ekici Mah Ali Babacan Cad. Koçaş Pasajı No:16-20
Tel :0.312 687 1544
Faks : 0.312 687 1544
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]
Dekorasyon Tavsiyeleri