30 Ocak 2019, 14:12 - Anasayfa // GÜNCEL HABERLER Haberi yazdır

Celal Ünsal basın toplantısı düzenledi

Celal Ünsal basın toplantısı düzenledi

Celal Ünsal basın toplantısı düzenledi...


Mahmut Celal Ünsal Belediye Başkan Adaylığını Basın Toplantısında açıkladı.

Cumhuriyet Halk Partisi Belediye Başkan Adayı M.Celal Ünsal, düzenlediği basın toplantısında, adaylığı hakkında açıklamalar yaptı.

CHP’de Başkan adaylarının isimleri konusunda genel bir açıklamanın henüz yapılmadığını ancak bugünlerde açıklama yapılmasının beklendiğini belirten ve İki Partinin Genel Başkanının aldığı karar sonucunda da CHP’nin Şereflikoçhisar’da Belediye Başkanı Adayını çıkaracağını söyleyen M.Celal Ünsal; Kendisinin Şereflikoçhisar CHP İlçe Başkanlığından istifa ettiğini ve CHP Şereflikoçhisar Belediye Başkan Adayı olduğunu açıkladı.

Belediye Başkanı adayını belirleme noktasında bugüne kadar yaptıkları çalışmaları ifade eden M.Celal Ünsal; “Yerel seçimler süreci başladığından itibaren biz kendi partimiz içerisinde çok sayıda toplantılar yaptık, partili arkadaşlarımızın adaylıklarını sorduk. Aday olmak isteyen arkadaşlarımızın müracaatlarını yapmalarını ve önerisi olan arkadaşlarımızın önerilerini dile getirmelerini söylemiştik.

GENEL BAŞKANLARIN ALDIKLARI KARAR SONUCUNDA İLÇEMİZDEN ADAY ÇIRAKARACAĞIZ
8-9 toplantı yaptık bu konularla ilgili. Çok çeşitli görüşler çıktı. Fakat daha sonra bir Siyasi Partiyle ittifak görüşmeleri başladı. Bu görüşmeleri beklemek için o tür toplantıları sonlandırmıştık. Hepimizin bildiği gibi bu görüşmeler geçen hafta neticelendi. Partilerin kendi adaylarını çıkarmaları konusunda iki Genel Başkanı ortak kararı oldu.
Bu karardan sonra da Şereflikoçhisar’da aday çıkarması önünde herhangi bir engel kalmadı. CHP olarak adayımızı çıkaracağız.”dedi.

BÜTÜN İNSANLARLA İTTİFAK YAPARAK YOLUMUZA BAKACAĞIZ
“Bundan sonra biz Şereflikoçhisar’da yaşayan bütün insanlarla ittifakımızı kurarak yolumuza bakacağız” diyen M.Celal Ünsal; “İyi Parti’yi bir çok kez ziyaret ettik. Telefonla da görüştük. Bu konuyla ilgili onların da herhangi bir sıkıntısı yok. Görüşmeler halen devam ediyor. İnşallah olumlu neticelenecek. Biz sadece bir partiyle değil, İlçede faaliyet gösteren bütün siyasi partilerle durumdan rahatsız olan, gidişattan şikayeti olan artık değişmesi gerekir diyen bütün siyasi düşünceye sahip insanlarla biraraya geleceğiz ve onlarla bir ittifak kuracağız. Artık toplumun içerisinden gelen tepkilerde o yönde; değişmesi gerekir, artık çok oldu, 3 dönem Şereflikoçhisar karlı çıkmadı, hergün geriye gittik, nüfusumuz azalıyor, ticaretimiz düşüyor, çiftçi ve esnaf zarar ediyor, çalışan-çalışmayan Şereflikoçhisar halkı rahatsız bu konularla ilgili. Biz, Şereflikoçhisar’da yaşayan bütün insanlarla ittifakımızı kuracağız ve yolumuza bakacağız” şeklinde konuştu.

%99 İKİ BELEDİYE BAŞKANI ADAYI OLACAK
M.Celal Ünsal son olarak; “31 Mart seçimlerine kadar Şereflikoçhisar’da, %99 iki Belediye Başkanı Adayı olacak” diyerek İYİ Parti’nin de CHP’ye destek vereceğinin altını çizerek özellikle vurguladı.

   31 Ocak 2019Yönetici tarafından yazılan bu haber, 1545 defa okunmuştur.


YORUM YAZ


Bir Cumhuriyet Halk Partili
Yazık,1923 yılında cumhuriyetle beraber kurulan bir parti şucu bucuların kurduğu bir partiye payanda yapılmak isteniyor. İnsan vicdanen çok rahatsız oluyor. Milletin ümidi olmamamız lazımken kendimize ümit olamıyoruz. Nerede Karaoğlanın insanlara ümit veren tavrı , nerede bu günkü Kemal'in tavrı. Bu genel başkanla bu iş olmaz. Ben şahsen bu seçim partimi desteklemeye sandığa gitmeme kararı aldım. Tek çare kaldı biraz oy oranlarını düşürüp bu tepedeki adamı göndermek. Başka çıkış yolu yok gibi. Celal başkanımada bu duruşundan dolayı tebriklerimi iletiyorum. Eğilmedi bükülmedi. Helal olsun.
Aa
Yönetim mi başkanda mı istifa
Aa
Yönetim mi başkanda mı istifa
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan ŞEREFLİKOÇHİSAR ÇENGEL GAZETESİ hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNCEL HABERLER Haberleri

Tümü

ilancomtr

Emekçioğlu

Ş.K.YEM

Tekin İnşaat

Yıldırım İnşaat

Hazır beton

Muammer'in Yeri
İzinsiz kopyalanamaz.

Adres : Çengel Gazetecilik - Matbacılık Ofset Tesisleri - Ekici Mah Ali Babacan Cad. Koçaş Pasajı No:16-20
Tel :0.312 687 1544
Faks : 0.312 687 1544
Bu site 0.108 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]
alman kurdu