30 Ocak 2019, 14:06 - Anasayfa // GÜNCEL HABERLER Haberi yazdır

Çalmadık kapı bırakmayacağız

Çalmadık kapı bırakmayacağız

Memiş Çelik: Çalmadık kapı bırakmayacağız...
Ak Parti Belediye Başkan Adayı Memiş Çelik seçime yönelik çalışmalara devam ediyor ve “çalmadık kapı bırakmayacağız” diyor.

Günün büyük bölümünde sahada olduklarını belirten Memiş Çelik, geçtiğimiz hafta içinde gazetemizi de ziyaret etti.

“Diğer partilerin ve adayların durumuna kafa yormaktan çok, biz kendi işimize bakıyoruz ve sabantan akşama kadar sahadayız” diyen Memiş Çelik, Seçim Koordinasyon Merkezi’nin hazırladığı proğram çerçevesinde ve yönetim kurulu üyeleriyle birlikte esnaf ve mahalle gezmelerini sürdürdüklerini, meclis üyesi adaylarının belirlenmesinin ardından ziyaretlere onların da katılacağını ifade etti.

Memiş Çelik, Reisimiz Sayın Cumhurbaşkanımızın talimatları doğrultusunda çalmadık kapı, sıkmadık el, gönlüne girmediğimiz kimse bırakmayacağız, dedi.Yönetici tarafından yazılan bu haber, 1249 defa okunmuştur.


YORUM YAZ


Sayın editör biraz ayıp olmuyor mu adan elli yıldan sonra bir isim kazanmış siz hala memiş çelik diyorsunuz adam rüştünü kazandı artık melih memiş çelik oldu.lütfen hakaret eder gibi memiş çelik falan yok.eski türklerde erkek çocukları bir kahramanlık veya bir başarı kazandığında isim alırlardı ya adam sevimli hayalet casper gibi 13 aday adayı arasından ankete girmeden temayüle takılmadan mülakata dolaşmadan il başkanı kontenjanından "hokus pokus" acar ismini kazanarak süzülüp çıktı.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan ŞEREFLİKOÇHİSAR ÇENGEL GAZETESİ hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNCEL HABERLER Haberleri

Tümü

ilancomtr

Emekçioğlu

Ş.K.YEM

Tekin İnşaat

Yıldırım İnşaat

Hazır beton

Muammer'in Yeri
İzinsiz kopyalanamaz.

Adres : Çengel Gazetecilik - Matbacılık Ofset Tesisleri - Ekici Mah Ali Babacan Cad. Koçaş Pasajı No:16-20
Tel :0.312 687 1544
Faks : 0.312 687 1544
Bu site 0.125 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]
alman kurdu