23 Ocak 2019, 14:09 - Anasayfa // GÜNCEL HABERLER Haberi yazdır

Genel Kurula gidiyorlar

Genel Kurula gidiyorlar

Nakliyeciler Genel Kurula gidiyor...


Nakliyeciler Kooperatifi’nin Genel Kurul’a gideceği belirtildi.

9 Şubat 2019 tarihinde Genel Kurulun yapılması beklenilirken mevcut Başkan Kamil Yılmaz’dan başka henüz bir Başkan Adayının olmadığı ve yönetimin de yenileneceği ifade ediliyor.

SORUNLARI TAM ÇÖZÜLMEDİ
İlçemiz Nakliye Esnafının, sorunları tam anlamıyla olmasa da hemen hemen çözüldüğü ifade ediliyor.
2018 yılının Kasım Ayından bu tarafa Nakliye Esnafının, Tuz firmaları arasındaki sorunlarının çözümü noktasında İlçemiz protokolü tarafından görüşmeler yapıldı.

Yapılan görüşmeler sonucunda da, Nakliye Esnafımızın Tuz firmaları ile sorunlarının konuşulduğu,  tam olmasada sorunların bir kısmının çözüldüğü ve tekrar nakliye esnafının Tuz firmaları ile çalışmaya başladıkları öğrenildi.

Kaymakam Sedat Yıldırım; gerek Kaymakamlıkta gerekse Tuz firmalarında yaptığı toplantıda; Nakliyecilerin sorunlarını ele aldığı ifade edilirken yapılan toplantılar basına kapalı olduğu ve sonrasında bir açıklama yapılmadığı için, “ne gibi sorunlar görüşüldü?  Ne gibi kararlar alındı?” gibi konular hakkında kamuoyu bilgilendirilmedi.

Fakat, daha bir takım sorunların çözülmediği için görüşmelerin devam ettiği öğrenilirken bu sıralar Nakliye Esnafının, Kooperatife üyelik dilekçelerini  yenileyerek kayıtlarını güncelledikleri ifade edildi.
Kooperatifte, yaklaşık 250 Nakliye Esnafının aktif olduğu belirtilirken ilçe halkının da nakliyecilerin sorunlarına destek verdiği ifade ediliyor.


    24 Ocak 2019Yönetici tarafından yazılan bu haber, 1218 defa okunmuştur.


YORUM YAZ


BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan ŞEREFLİKOÇHİSAR ÇENGEL GAZETESİ hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNCEL HABERLER Haberleri

Tümü

ilancomtr

Emekçioğlu

Ş.K.YEM

Tekin İnşaat

Yıldırım İnşaat

Hazır beton

Muammer'in Yeri
İzinsiz kopyalanamaz.

Adres : Çengel Gazetecilik - Matbacılık Ofset Tesisleri - Ekici Mah Ali Babacan Cad. Koçaş Pasajı No:16-20
Tel :0.312 687 1544
Faks : 0.312 687 1544
Bu site 0.125 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]
alman kurdu