16 Ocak 2019, 15:10 - Anasayfa // GÜNCEL HABERLER Haberi yazdır

Uğur Atılgan’ın Yarı Yıl Mesajı

Uğur Atılgan’ın Yarı Yıl Mesajı

Uğur Atılgan’ın Yarı Yıl Mesajı...İlçe Milli Eğitim Müdürü Uğur Atılgan, 2018-2019 Eğitim Öğretm Yılı yarı yıl tatili nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Atılgan’ın yazılı mesajı şöyle:

Sevgili Öğrenciler, Kıymetli Veliler ve Değerli Öğretmen Arkadaşlarım,
2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı 1. Dönemi sonuna gelmiş bulunuyoruz. Yoğun ve yorucu bir dönemin ardından öğrencilerimiz Cuma günü karnelerini alarak tatile girecekler. Tatil, öğrencilerimizin yorgunluklarını atması ve 2. Döneme dinlenmiş ve hazır olarak başlamaları için iyi bir fırsat. Tatilde öğrencilerimiz sevdikleriyle vakit geçirmeli, dinlenmeli ve oyunlar oynamalı.

Sevgili Öğrenciler;
Millî Eğitim Müdürlüğü olarak öğrencilerimizin tamamının başarısı ve daha güzel bir gelecek beklentisi ile ümidimizden hiç bir şey kaybetmeden çalışmalarımızı devam ettirmekteyiz. Geleceğin Türkiye´si sizlerin özgüveni, sorumluluk bilinci ve gayretleri ile inşa olacaktır. Başarınız başarımız, mutluluğunuz mutluluğumuz, üzüntünüz bizim üzüntümüzdür. Sizleri ve geleceğinizi önemsiyoruz. Sizlerden isteğimiz tatilinizi ekran başında değil, akranlarınızla ve ailenizle geçirin.

Kıymetli Veliler;
Çocuklara düşük notlar karşısında tepki göstermekten, tüm sorumluluğu onlara yüklemekten kaçınmalı ve çocuklara dikkatli yaklaşılmalıdır. Çocuklarımızı karne durumuna göre yargılamak, suçlamak, sorgulamak, cezalandırmak gibi yöntemlerin çocuğun benliğinde olumsuz izler bırakacağı bilinmelidir. Çocuklarımızın özgüvenini zedeleyecek tutum ve davranışlardan kaçınılmalıdır.  Aynı zamanda veliler olarak başarılı öğrencilerimizin başarılarının devamı için onları motive etmeli ve pekiştirmeliyiz. Anne babaların, çocuğu anlamaya yönelik bir iletişim kurmaları, her zaman destekleyici bir tutum içerisinde olmaları gerekir. Anne babalar çocuğunu iyi tanımalı ve gerçekçi beklentiler içinde olmalıdır. Bu anlamda ebeveynlerin çocuğunu iyi tanıyarak ilgi ve yeteneklerinin farkında olması önemlidir. Veliler olarak sizlerden beklentimiz, karneleri nasıl gelirse gelsin çocuklarımıza vereceğiniz en büyük hediye onlarla beraber zaman geçirmektir.

Değerli Öğretmenler;
Bu yılda özveri ile yoğun çalışarak 2018-2019 eğitim öğretim yılı 1.dönemini tamamladınız. Öğrencilerimizin olumlu özelliklerini destekleyerek, kişisel, sosyal, akademik alanda gelişimlerine sağladığınız katkıların önemi çok büyüktür. Ülkemizi geleceğe taşıyacak azimli öğrenciler yetiştirme hususunda üzerine düşeni eksiksiz yerine getirdiğinize inanıyorum. Eğitimin lideri, geleceğin mimarı siz fedakâr öğretmenlerimize can-ı gönülden teşekkür ediyorum.
Bu duygu ve düşüncelerimle sağlıklı, mutlu bir tatil dönemi geçirmenizi dilerim.


   17 Ocak 2019Yönetici tarafından yazılan bu haber, 5136 defa okunmuştur.


YORUM YAZ


Soner
Müdürüm sen bunlara bakıp da açıklama falan yapma boşver
Senin müdürün açıklama yapamazzzzz
Üzeyir bey zorlama adam aciklama yapsaydı yapardı zaten.
üzeyir
Sayın Müdür, bakın gazete sahibi Mustafa Yücel Bey'de sessiz kalmanıza bir anlam veremiyor, diyor ki''Birileri de tutturmuş, “müdür Bey hazine arazisi sürüyor” diyor da, Müdür Beyden bir ses nefes çıkmıyor''.
Senin müdürün açıklama yapmaz
Bu gün sosyal medya baktım müdür hala bir açıklama yapmamış. Bekliyoruz.
Memur
Hadi müdürum millet bekliyor seni. Yüzümüzü kara çıkarma. Her gelen soruyor sizin müdür mu diye
Benim müdüm yapmaz
Müdürüme güveniyorum hazine sürmez devlet malına harama el uzatmaz.Hak edene ödülünü ,cezayı verir taraf tutmaz. Çık de şunlara müdürüm konuşturma şunları
vatandaş
müdür bey hazine arazileri hakkında bir açıklama yapmanız gerektiğini düşünmüyor musunuz? yoksa bu sessizlik sizin bu olayı yaptığınız anlamına geliyor halk arasında
Hamingvay
Çanlar kimin için çalıyor
tüccar
Bazı senetlerde ciro etme imzası çok olursa senedin ucuna bir kağıt ilave edip ciro atmaya devam ederler. Müdür beyin haberi de onun gibi olmuş. Haber metninden fazla yorum oluşmuş.
Erkan
Müdür bey herkes bu bahsedilen işi unuttu sanmayın. Bu konuda bir açıklama yapmamak sizi zan altında bırakabilir. Çıkın bir açıklama yapın.
Veli
Bence müdür beyin zor günleri yaklasiyor.
memur
kardeşim isim verin isim kimseyi zan altında bırakmayın
meb e düzgün adam gelmez mi
sözüm size sizden öncekine hepinize nedir bu biri yiğenini müdür yapar biri cezaevinde acıköğretim sınavlarını zapdeter birinin ekibi ehliyet sınavlarına çöker biri arazi sürer......
ARKADAŞLAR HEPİMİZİN GİDECEĞİ 2 M LİK MEZAR NEYİN DERDİNDESİNİZ.kıskıs gülen taklacı okul müdürleri sizede selam olsun
murat
birisi açıklasa şu hazine arazisi işini de bizde merakımızı gidersek. 2 haftadır çarşıda hazine arazisinden bahsediyor ama kimse içeriğini anlatmıyor ha bire laf çarpıyorlar. kimdir bu soruya muhatap çıksa da duruma açıklık getirse artık
KANADINIZ YOK AMA İYİ UÇUYORSUNUZ. NEDEN Kİ? KIVRAKLIKDAN MI Kİ?
Siz uçmayı çok iyi bildiğiniz için alayınız ....
Üzeyircim güzel insan
Adam 300 dönüm yer sürmüs devlete para yatırmayı unutmuş büyütmeye gerek yok..belki ihtiyacı var bak ne güzel ihtiyacı olanlara ehliyet görevi dağıtıyonuz bunlar sizin yaptınız yardımseverliği bilmez güzel insan.yok hakmış adaletmiş kul hakkıymış yav ne diyo bunlar
DAYI
Yine fitne tohumları ekilmiş yeğen.Bakalım kim ne biçecek?
apo
Akin köyü ve karşıköylerde 1000 dönüm hazine arazisinden bahsediyorlar. O bahsettiğiniz arazi bu mudur bilmiyorum.
veli
wikileaks soner hem uçmayı bilmiyorsun hemde ....
üzeyir
Ne garip değil mi? Memleketimde Fen Lisesi öğrencileri valinin yolunu kesip biz üşüyoruz yurtta derken yemekhanede yeterli yemek çıkmıyor aç kalıyoruz derken, hava şartları nedeniyle okulların tatil olduğunu veliler servis şoföründen öğreniyorken, biz hazine arazisi işini konuşuyoruz. Yazık bu memlekete.
m.özbek cim açıklayım
öncelikle korkma en azından bir defalık..Az bi hazine sürmüs geri halletmiş müdürün ama ne cabuk duyuldu yav bu gossar
wikileaks soner
Yapmayın arkadaşlar koskoca milli eğitim müdürünün, memur adamın ne işi olur hazine arazisi işi ile.
S
Müdürüm nederin yara açmıssın daha yaraları iyileşmemiş
Vay gossarım
Vay gossarım vay biri hazine arazisiyle biri mezgitten haksız hukuksuz ekders almasıyla adrese teslim kırtasiye ihalesiyle uğraşır vay memleket vay
müdürüm en yakın arkadaşlarına dikkat senin en gizli bilgilerini fıs fıs orada burada konuşuyor.
m. özbek
arkadaşlar ne alaka mili eğitim müdürü ile hazine arazisi işi lütfen konuyu saptırmayınız.
Angaralı
Müdürüm nedir bu hazine arazisi işi
Ogrenci velisi
Okulların önünde sağlıksız yemek satislarina ne zaman dur diyecek milli eğitim. illaki bir çocuğumuz mu zehirlensin
vatandaş
nmüdür bey birisi bir hazine arazisinden bahsediyordu nedir bu hazine arazisi işi
.
SONER
MÜDÜRÜMMMMMMM SANADA İYİ TATİLLERRRR
öğrenci velisi
Sayın müdür, son günlerde kar yağışı ve okul tatili ile ilgili konuda yine bu gazetede bir dünya eleştiri oldu, hiç bu konuda kendinizi muhatap hissettiniz mi? Yoksa bu konunun muhatabı ben değilmiyim diyorsunuz?
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan ŞEREFLİKOÇHİSAR ÇENGEL GAZETESİ hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNCEL HABERLER Haberleri

Tümü

ilancomtr

Emekçioğlu

Ş.K.YEM

Tekin İnşaat

Yıldırım İnşaat

Hazır beton

Muammer'in Yeri
İzinsiz kopyalanamaz.

Adres : Çengel Gazetecilik - Matbacılık Ofset Tesisleri - Ekici Mah Ali Babacan Cad. Koçaş Pasajı No:16-20
Tel :0.312 687 1544
Faks : 0.312 687 1544
Bu site 0.110 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]
Dekorasyon Tavsiyeleri