16 Ocak 2019, 15:07 - Anasayfa // GÜNCEL HABERLER Haberi yazdır

Emrullah Eren Belediye Başkan Aday Adayı oldu

Emrullah Eren Belediye Başkan Aday Adayı oldu

Emrullah Eren Belediye Başkan Aday Adayı oldu...
Emrullah Eren İYİ Partiden ilçemiz Belediye Başkanlığına Aday Adayı

Ankara’da ikamet eden hemşehrimiz Emrullah Eren, Millet İttifakı İYİ Parti Şereflikoçhisar Belediye Başkan Aday Adayı olduğunu açıkladı.

Müracaatını İYİ Parti İL Başkanlığında yapan Emrullah Eren, facebook sayfasından Aday Adaylığı konusunda; “Şereflikoçhisar Belediye Başkan adaylık müracaatımı MİLLET İTTİFAKI ortaklarından İYİ Parti İl Başkanlığına yapmış bulunmaktayım. Tüm Hemş

erilerime Duyurur Saygılar sunarım.”şeklindeki paylaşımla tüm kamuoyuna duyurdu.

Şereflikoçhisar Dayanışma ve Yardım Derneği’nin başkanlığını da yapan Emrullah Eren daha önce İl Genel Meclisi Üyeliği ve Grup Başkan Vekilliği görevinde bulunmuş, Çankaya ve Evren Belediye Başkanlıklarına da aday olmuştu.    17 Ocak 2019Yönetici tarafından yazılan bu haber, 2045 defa okunmuştur.


YORUM YAZ


Emrullah EREN
Benimle ilgili Bütün yorumlara Saygılıyım, ancak yorum yaptığınız kişiyi yeteri kadar tanımadığınız belli. kişi veya kişiler hakkında teferruatlı bilgi edinmeden yorum yapmak yanlış ve ciddiyetsizliktir. 1957 de Çıkınağıldan Şereflikoçhisar'a yerleşmiş,esnaflık,Boğaziçi Mahallesi Muhtarlığı ve Muhtarlar Derneği Başkanlığı yapmış(Haydar Sadir EREN)in oğluyum. Yurt içi ve Yurt dışı sınai ve Ticaretler yapmış, 1984 de Başarılı İhracatçı ödülü almış ve aynı yıl Ankara defterdarlığına kayıtlı yüksek vergi ödeyenler arasına girmiş ve teşekkür belgesi almış bir hemşerinizim.Şereflikoçhisar'a yaptığım yatırımlardan Biride; Buğun Aracınızın Muayenesini yaptırdığınız İstasyondur.
Benim siyasi Amacım;Atatürk'ün İlkeleri doğrultusunda Milletime ve Ülkeme hizmet etmektir. Amacım doğrultusunda ne gerekiyorsa yaparım, Hangi partiyle Yol alınacaksa orada olurum. Siyasi Partiler Din Değildir ve Çalıştığım tüm siyasi partilerde davet alarak bulundum.İYİ Parti içinde böyledir Saygılarımla.
Emrullah EREN
millet ittikakı
Millet ittifakına oy verecek kişi olarak ben Bekir başkanı istiyorum, başkasına oy vermeyiz.
kalehan kale
sayın emrullah bey şereflikoçhisar seçmeni oy vermez iyi partinin yapacağı tek akıllıca iş sayın bekir emekçiyi aday gösteriniz adam gibi adam
POLAT ATİK
Bence ilk önce İlçesi Evrene Belediye Başkanı olsun;olamadı da.Şereflikoçhisarlı lar ne diye oy verecek bu insana.50 parti gezen vefasız, tutarsız insandan fayda gelir mi sizce ? Boş projesi çoktur onun.
Selami
aklın yolu bir, Aslan Bekir Emekçi. boşuna vakit kaybetmeyin.
alisakin kutlu
emrullah abi ye başarılar diliyorum.inşallah     kazanır.
Gökhan Kale
AKP de başlayıp CHP de devam edip son olarak İyi partiye kapak atmak. tebrikler...
bir zamanlar fırıldak Kubi vardı orta yaş iyi hatırlar. Fırıldak Kubiden dersmi almış acaba?
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan ŞEREFLİKOÇHİSAR ÇENGEL GAZETESİ hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNCEL HABERLER Haberleri

Tümü

ilancomtr

Emekçioğlu

Ş.K.YEM

Tekin İnşaat

Yıldırım İnşaat

Hazır beton

Muammer'in Yeri
İzinsiz kopyalanamaz.

Adres : Çengel Gazetecilik - Matbacılık Ofset Tesisleri - Ekici Mah Ali Babacan Cad. Koçaş Pasajı No:16-20
Tel :0.312 687 1544
Faks : 0.312 687 1544
Bu site 0.156 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]
alman kurdu