16 Ocak 2019, 15:05 - Anasayfa // GÜNCEL HABERLER Haberi yazdır

Kişi ve kurumların kutlamaları

Kişi ve kurumların kutlamaları

Kişi ve kurumların kutlamaları...
Bazı kurum ve kuruluşların Müdür ve temsilcileri, esnaflar ve okuyucularımız da, 10 Ocak Gazeteciler Günümüzü kutladı.

Gazetemizi ziyaret eden Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Çetin, Gazetemiz sahibi Mustafa Yücel ve personellerinin günlerini kutlayarak, başarılar diledi.

İlçe Gençlik ve Spor Müdürü İzzet Nurten de ziyaretinde gazetemiz personelinin çalışan gazeteciler gününü kutladı ve başarılar diledi.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Uğur Atılgan da, gönderdiği mesajla; “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününüzü kutluyor, çalışmalarınızda başarılar diliyorum” dedi.

Bir dönem İlçemizde düzenlenen sosyal faaliyetlerde mutlaka bulunan ve herkes tarafından tanınan bir kişi olan Öğretmenimiz Doğan Dağdelen de günümüzü kutladı.

Hiçbir günümüzü kutlamadan geçmeyen Öğretmenimiz Dağdelen, bu yıl da telefonla bizzat arayarak, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günümüzü kutladı.

Esnaflarımızdan Koçak Kuyumculuk sahibi Burak Saltuk Koçak da günümüzü kutlayanlardan. Koçak gönderdiği mesajla; “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününüz kutlu olsun” dedi.

Beypazarı Tarım ve Orman Müdürü hemşehrimiz Yavuz Ekici de; “Gece gündüz çalışan siz değerli arkadaşlarımın, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününüz kutlu olsun” şeklinde gönderdiği mesajla günümüzü kutladı.

Diğer yandan; İlçemiz eski savcısı Mehmet Tamöz, İç Hastalıkları Uzmanı Dr. Hayati Kutlu, İlçe Milli Eğitim eski şube Müdürü Memduh Baydar, Emekçioğlu Tuz A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Ali emekci ile birlikte birçok okurumuz Sosyal Medya üzerinden günümüzü kutladı.

Çengel Gazetesi Ailesi olarak; 10 Ocak Gazeteciler Gününü kutlayan kurum kuruluş yöneticilerine, dostlarımıza ve okurlarımıza  teşekkür ediyoruz.

  17 Ocak 2019Yönetici tarafından yazılan bu haber, 1183 defa okunmuştur.


YORUM YAZ


BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan ŞEREFLİKOÇHİSAR ÇENGEL GAZETESİ hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNCEL HABERLER Haberleri

Tümü

ilancomtr

Emekçioğlu

Ş.K.YEM

Tekin İnşaat

Yıldırım İnşaat

Hazır beton

Muammer'in Yeri
İzinsiz kopyalanamaz.

Adres : Çengel Gazetecilik - Matbacılık Ofset Tesisleri - Ekici Mah Ali Babacan Cad. Koçaş Pasajı No:16-20
Tel :0.312 687 1544
Faks : 0.312 687 1544
Bu site 0.094 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]
alman kurdu