09 Ocak 2019, 14:46 - Anasayfa // ARŞİV Haberi yazdır

Memiş Çelik, Adaylığı hakkında açıklama yaptı

Memiş Çelik, Adaylığı hakkında açıklama yaptı

SEFER BİZDEN, ZAFER ALLAH’TAN...
Ak Parti Belediye Başkan Adayı Memiş Çelik:
SEFER BİZDEN, ZAFER  ALLAH’TAN

AK Parti Belediye Başkan Adayı Memiş Çelik, İlçe Başkanı Erkan Seyhan ile birlikte bir basın toplantısı düzenledi ve toplantıda, hem adaylığı hakkında basın açıklaması yaptı hem de seçim süreci hakkında değerlendirmelerde bulundu.

Yazılı açıklamasında “Sefer bizden, zafer Allah’tan” diyen Memiş Çelik şunları söyledi:

Şereflikoçhisar Belediye Başkan Adayı olarak beni görevlendiren, Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a, tüm teşkilat mensuplarına, İl Başkanımız Hakan Han Özcan’a, Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Genel Başkan Yardımcımız Mehmet Özhaseki’ye, bölge milletvekillerimize, İlçe Başkanımız Erkan Seyhan’a ve teşkilatımıza sonsuz şükranlarımı arz ediyorum.

Çıktığım bu kutlu yolda bana güvenen tüm siyasi büyüklerimin güvenini boşa çıkarmadan güzel ilçem için gece gündüz çalışacağıma ve de kronikleşmiş İlçe sorunları ile mücadele edeceğime söz veriyorum. Bizim derdimiz Şereflikoçhisar, bizim kavgamız, alın terimiz Şereflikoçhisar.

Şereflikoçhisar’ın daha yaşanılabilir bir yere gelmesi için eğitimiyle, kültürüyle, sanayisiyle, turizmiyle çağ atlayacak bir hale gelmesi için inşallah el birliğiyle çalışacağız. Allah nasip ederse Şereflikoçhisarlı hemşehrilerimiz bize destek olup bu makamı bize layık görürlerse, biz de Şereflikoçhisarımızı, Şereflikoçhisarlı kardeşlerimizle hep birlikte ortak akılla yöneteceğiz. Biz önümüzdeki dönemde Şereflikoçhisarımızın derdine derman olacak projelerle gümbür gümbür geleceğiz. Eserlerimizle anılmaya gayret edeceğiz.

Halka hizmet hakka hizmet düsturundan kesinlikle ayrılmayacağız. Çıktığımız bu hayırlı yolculukta rabbim yardımcımız olsun. 31 Mart mahalli idareler seçiminde İnşallah Şereflikoçhisarlı kardeşlerimizin destekleri ve aziz oylarıyla eğer bu görevi üzerimize tevdi ederlerse şu iki şeyi hiçbir zaman unutmayacağımı özellikle ifade etmek istiyorum:

Gün gelecek bu halk önünde, bu millet önünde hesap vereceğimizi hiçbir zaman unutmayacağız. Gün gelecek hak vaki olunca yüce yaradan önünde hesap vereceğimizi hiçbir zaman unutmayacağız. Bu çıkmış olduğumuz kutlu yolculukta, rabbim yar ve yardımcımız olsun. Sefer bizden zafer Allah’tan.

Seçim sürecinde de geçmiş Belediye Başkanları ve Meclis Üyelerine teşekkür ederek, hepsiyle irtibat içerisinde olup çalışmalar yapacaklarını ve hepsinin ayrı ayrı değerli olduklarını belirten Memiş Çelik, birlik ve beraberliğe önem vereceklerini özellikle vurguladı.

  10 Ocak 2019Yönetici tarafından yazılan bu haber, 1622 defa okunmuştur.


YORUM YAZ


BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan ŞEREFLİKOÇHİSAR ÇENGEL GAZETESİ hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer ARŞİV Haberleri

Tümü

ilancomtr

Emekçioğlu

Ş.K.YEM

Tekin İnşaat

Yıldırım İnşaat

Hazır beton

Muammer'in Yeri
İzinsiz kopyalanamaz.

Adres : Çengel Gazetecilik - Matbacılık Ofset Tesisleri - Ekici Mah Ali Babacan Cad. Koçaş Pasajı No:16-20
Tel :0.312 687 1544
Faks : 0.312 687 1544
Bu site 0.109 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]
alman kurdu