09 Ocak 2019, 14:41 - Anasayfa // GÜNCEL HABERLER Haberi yazdır

İlçemizde ittifak muamması!

İlçemizde ittifak muamması!

İlçemizde ittifak muamması!...


Cumhuriyet Halk Partisi ile İYİ Parti arasında oluşturulan Millet İttifakının pekçok büyük şehir, il ve ilçelerde belediye seçimlerine hangi partiyle gidileceğine ilişkin açıklamalar yapılırken, Şereflikoçhisar’da belirsizliğin devamına bir anlam verilemiyor.

Kulislere yansıyan haberlere göre İYİ Parti’nin Ankara’nın 10 İlçesinde ve bu arada İlçemizde belediye başkanlığı seçimine katılacağı ve CHP’nin destek vereceği konuşulurken, şu ana kadar resmi bir açıklama yapılmaması, ilçeler bazında anlaşmanın tam olarak sağlanamadığı izlenimini veriyor.

Bu arada İYİ partinin henüz bir aday açıklamaması, buna karşılık CHP’li yönetilerden Mehmet Sertkan ile İsmet Andaç’ın; sosyal medyada Mahmut Celal Ünsal’ı CHP’nin belediye başkan adayı olarak duyurması zihinleri iyice karıştırıyor.

İttifakın İlçemizdeki belirsizliği sürerken bazı kaynakların; “ilçelerle ilgili görüşmeler devam ediyor. Bu hafta sonuna kadar görüşmelerde kesin sonuca varılabilir” şeklindeki ifadelerine karşın, M. Celal Ünsal’ın aday olduğunun açıklanmasına bir anlam verilemiyor.


   10 Ocak 2019Yönetici tarafından yazılan bu haber, 1645 defa okunmuştur.


YORUM YAZ


İSMET ANDAÇ
Benim ne ara partili olduğumu sorgulayan kişinin ömrü kifayet etmez.Benim CHP liliğime..
sosyal demokrat
Celal başkanım senin tek başına çıkman ne anlam ifade eder. zaten kaç oyumuz var iyi parti ile biraraya gelip bekir emekçiyi çıkarmak varken niye böyle bir hata yapacağız ne kazanacağız
AKLISELİM
yav kardeşim bu nasil muhalefet biraraya gelin Bekir emekçi yerinde bi adam seçin çıkarın onu siz tek başınıza ne yapacaksınızki
muhalefet
tek çare BEKİR EMEKÇİ, başka yol yok...........
Yavuz KARACAN
İsmet andaç isimli vatandaş hangi ara partili olmuş? Ve açıklama yapıyor... Koçhisar'da muhalefetin zaten kaybedeceği bu yerel seçimde iyi partiyi öne sürerlerse daha mantıklı olur onlar için. Hiç olmazsa ihale meydana çıkıp yenilen partiye kalır.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan ŞEREFLİKOÇHİSAR ÇENGEL GAZETESİ hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNCEL HABERLER Haberleri

Tümü

ilancomtr

Emekçioğlu

Ş.K.YEM

Tekin İnşaat

Yıldırım İnşaat

Hazır beton

Muammer'in Yeri
İzinsiz kopyalanamaz.

Adres : Çengel Gazetecilik - Matbacılık Ofset Tesisleri - Ekici Mah Ali Babacan Cad. Koçaş Pasajı No:16-20
Tel :0.312 687 1544
Faks : 0.312 687 1544
Bu site 0.094 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]
alman kurdu