09 Ocak 2019, 14:31 - Anasayfa // GÜNCEL HABERLER Haberi yazdır

Kar, tipi ve buzlanma ulaşımı aksattı

Kar, tipi ve buzlanma ulaşımı aksattı

Kar, tipi ve buzlanma ulaşımı aksattı...


Cumartesi günü akşam saatlerinde başlayıp, dün sabah saatlerine kadar aralıklarla devam eden ve yer yer tipiye dönüşen kar yağışı, gerek yaya gerekse araç trafiğinde zorluklara neden oldu.

Büyükşehir Belediyesi’nin ana arterlerdeki, İlçemiz belediyesinin ise ara cadde ve sokaklardaki kar temizleme ve tuzlama çalışmasının yetersizliği bir çok sorunu beraberinde getirirken, özellikle hastane ve toki yolunda çoğu araçlar rampayı çıkamadı.

Salı akşam saatlerinde ve gece yarısına dğru yoğunluğu artan ve tipiye dönüşen kar yağışı yüzünden E-90 karayolunda trafik akışının yer yer aksadığı ve karayollarının tuzlama çalışmalarında yetersiz kaldığı gözlenirken, İlçemizin çevre ilçe ve kırsal mahalle ile ulaşımında da aksamalar görüldü.

Son yıllarda kar yağışının fazlaca görülmediği İlçemizde, bu yılki yağışlar olumlu olarak değerlendirilirken, yeraltı kaynaklarının beslenmesi açısından da yararlı olarak değerlendirildi.     10 Ocak 2019Yönetici tarafından yazılan bu haber, 1197 defa okunmuştur.


YORUM YAZ


Kar yagmadan tatil yapipta karda boranda okulların tatil yapilamayan memleketim.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan ŞEREFLİKOÇHİSAR ÇENGEL GAZETESİ hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNCEL HABERLER Haberleri

Tümü

ilancomtr

Emekçioğlu

Ş.K.YEM

Tekin İnşaat

Yıldırım İnşaat

Hazır beton

Muammer'in Yeri
İzinsiz kopyalanamaz.

Adres : Çengel Gazetecilik - Matbacılık Ofset Tesisleri - Ekici Mah Ali Babacan Cad. Koçaş Pasajı No:16-20
Tel :0.312 687 1544
Faks : 0.312 687 1544
Bu site 0.047 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]
alman kurdu