09 Ocak 2019, 14:25 - Anasayfa // GÜNCEL HABERLER Haberi yazdır

Seyhan ve Çelik gazetemizi ziyaret etti

Seyhan ve Çelik gazetemizi ziyaret etti

Seyhan ve Çelik gazetemizi ziyaret etti...
Erkan Seyhan ve Memiş Çelik gazetemizi ziyaret etti.

Ak Parti’nin Belediye Başkan Adayını belirlemesinden sonra İlçe Başkanı Erkan Seyhan ile Belediye Başkan Adayı Memiş Çelik gazetemizi ziyaret etti.

Ziyaret sırasında başkanlığa seçilmesi halinde çalışma yöntemi hakkında görüşlerini açıklayan Memiş Çelik; “İlçe sorunlarının çözümü ve getirilecek hizmetler konusunda başta muhalefet partileri ve sivil toplum örgütleri olmak üzere her kesimin görüşünü alacağını” söyledi.

Şereflikoçhisar’da kırgınlığın, küskünlüğün, ayrımcılığın olmaması için her türlü çabayı göstereceğini ifade eden Memiş Çelik amacımız; “Şereflikoçhisar’a hizmettir ve öyle olacaktır” dedi.

Açık, şeffaf ve diyaloğa önem veren bir yönetim anlayışında olduklarını da belirten Memiş Çelik, “yerel basına da çok önem veriyoruz, basınla ilişkilerin sağlıklı yürütülmesi için çaba sarfedeceğiz” şeklinde konuştu.

Erkan Seyhan da teşkilat olarak seçime yönelik çalışmalar hakkında görüşlerini aktardı ve belediye meclis üyeliği için yoğun talep olduğunu söyledi.


   10 Ocak 2019Yönetici tarafından yazılan bu haber, 1153 defa okunmuştur.


YORUM YAZ


Mahmutbey
Başkanım başarılar diliyorum
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan ŞEREFLİKOÇHİSAR ÇENGEL GAZETESİ hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNCEL HABERLER Haberleri

Tümü

ilancomtr

Emekçioğlu

Ş.K.YEM

Tekin İnşaat

Yıldırım İnşaat

Hazır beton

Muammer'in Yeri
İzinsiz kopyalanamaz.

Adres : Çengel Gazetecilik - Matbacılık Ofset Tesisleri - Ekici Mah Ali Babacan Cad. Koçaş Pasajı No:16-20
Tel :0.312 687 1544
Faks : 0.312 687 1544
Bu site 0.109 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]
alman kurdu