26 Aralık 2018, 13:59 - Anasayfa // GÜNCEL HABERLER Haberi yazdır

Yusuf Coşkun yeniden aday

Yusuf Coşkun yeniden aday

Yusuf Coşkun yeniden aday...


Yeşilove mahallesi Muhtarı Yusuf Coşkun, 31 Mart 2019’da yapılacak seçimlerde yeniden aday olduğunu açıkladı.

Görevde bulunduğu süre içinde yaptıkları hizmetleri aktardığı “Her şey Yeşilova için” başlıklı açıklamasında, Yusuf Coşkun şunları söyledi:

Ya Allah Bismillah diye çıktığımız bu kutsal yolda ilkeli, seviyeli ve adaletli olmak, benim felsefemdir. Hizmette insan ayrımı yapmadan, seçmenlerimin sesi olmayı vazife bildim.

HALKA HİZMET, HAKKA HİZMET anlayışıyla hizmete dönüştürdüğümüz, öncelikli olarak sadece işimizin MUHTARLIK yapmak olması için hizmet binamızı açarak sizlerin işlerini buradan takip etmek, bilgisayar sistemiyle internet aracılığıyla İçişleri Bakanlığı, Şereflikoçhisar Nüfus Müdürlüğünden aldığımız yetki ile ikametgah, nüfus kayıt örneği vb. işlerinizi Adliye – Kaymakamlık binasına gitmeden hallediyoruz.  

Genel olarak Mahallemizin her yerini caddesini, sokağını isimleriyle birlikte tanımanın işlerinizi kolaylaştırdığı, sizleri de hepinizi ismen tanımam dolayısıyla kurum ve Kuruluşlardaki bilgi ve belgelerinizi rahatlıkla sizlere ulaştırmaktayız.

Kiminizin evladı, kardeşi, amcası, yeğeni olarak aile ortamında yaşadığımız için bir çok sorunlarınızı da yaşadım, yaşamaya da devam ediyorum.

Sizlerin de desteğiyle mahallemizin birçok sorununu giderdik.

Hep beraber başardığımız işlerimiz:
1- 4 bin metreye yakın kanalizasyonumuz ASKİ ile görüşmelerimiz sayesinde yapılmıştır.
2- Büyükşehir Belediyesi, ana caddelerimize sıcak asfaltımızı yapmıştır.
3- Şereflikoçhisar Belediyesi ile çalışma yaparak cadde ve sokaklarımız, kaplama (satıh) asfalt yapılmıştır. Hemen hemen asfalt olmayan yolumuz, sokağımız, caddemiz kalmamıştır.
4- 2016 yılında Hındıllı Yaylamız, sit alanı durumdayken Şereflikoçhisar Belediye Meclis Üyesi, Encümenleri ve Belediye Başkanı Ferda Polat ile yazışma ve görüşmelerimiz sonucunda çıkan İmar barışı Kanunu ile orada yaşayan vatandaşlarımız, yapı kayıt belgelerini almışlardır, tapularını da alacaklar.
5- 2016 yılında E-90 Karayolunda Ankara girişinden çıkışına kadar bayanlar tuvaleti olmadığından Terminal Camimize ek olarak tuvalet yapılmış kullanılmaktadır.
6- Mahallemizin doğalgaz talebi için ilgili yerlere müracaat edilmiştir.
7- Kaldırım yolu ve Hındıllı Yaylasını E-90’a bağlayan yol tamamen yapılmıştır.
8- Yine Terminal Camimizin erkek tuvaleti kullanışlı olmadığından İlçemiz Belediyesi, vatandaş ve muhtarlığımızın birlikteliğiyle yeniden yapılmakta olup, yakında kullanılmaya başlanacaktır.
Her şey Yeşilova için diyerek başlattığımız slogana hizmete devam etmemiz ve örnek bir mahalle haline getirmemiz için 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan yerel seçimlerde desteklerinizi rica ediyorum.

Bu sebeple yeni yılınızı kutlar, sağlıklı, huzurlu nice yıllar dilerim.


   27 Aralık 2018Yönetici tarafından yazılan bu haber, 1160 defa okunmuştur.


YORUM YAZ


BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan ŞEREFLİKOÇHİSAR ÇENGEL GAZETESİ hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNCEL HABERLER Haberleri

Tümü

ilancomtr

Emekçioğlu

Ş.K.YEM

Tekin İnşaat

Yıldırım İnşaat

Hazır beton

Muammer'in Yeri
İzinsiz kopyalanamaz.

Adres : Çengel Gazetecilik - Matbacılık Ofset Tesisleri - Ekici Mah Ali Babacan Cad. Koçaş Pasajı No:16-20
Tel :0.312 687 1544
Faks : 0.312 687 1544
Bu site 0.109 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]
alman kurdu