19 Aralık 2018, 14:26 - Anasayfa // GÜNCEL HABERLER Haberi yazdır

Yanmayan kömür dağıtılmış!

Yanmayan kömür dağıtılmış!

Yanmayan kömür dağıtılmış!...


Geçtiğimiz hafta Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından gönderilen ve belirlenen adreslere teslim edilen kömürleri kullanan vatandaşlar verilen kömürden  memnun kalmadılar.

Gazetemiz görevlisine konu ile ilgili sitemde bulunan ve mağdur olduklarını anlatan  bir vatandaş, uzunca bir süredir büyükşehirden gelecek kömürü beklediklerini fakat kömürleri teslim aldıktan sonra hayal kırıklığına uğradıklarını anlatarak; “Bize yardım olarak verdikleri kömür nasıl bir kömürse asla yanmıyor. Çaresiz kaldık ne yapacağımızı bilemiyoruz. Sesimizi duyurun bu durumu bilsinler” dedi.

Önceki sayımızda çıkan ‘Büyükşehir belediyesi zengin fakir, ayırımı yapmadan herkese hatta doğalgazlı evlere bile kömür veriyor’  iddiası ile gazetemizde çıkan haberin yankıları devam ederken, bu kömürlerin torba başı 15 ile 20 lira arasında pazarlık yapılarak satıldığı iddiaları ise devam ediyor.


   20 Aralık 2018Yönetici tarafından yazılan bu haber, 1398 defa okunmuştur.


YORUM YAZ


BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan ŞEREFLİKOÇHİSAR ÇENGEL GAZETESİ hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNCEL HABERLER Haberleri

Tümü

ilancomtr

Emekçioğlu

Ş.K.YEM

Tekin İnşaat

Yıldırım İnşaat

Hazır beton

Muammer'in Yeri
İzinsiz kopyalanamaz.

Adres : Çengel Gazetecilik - Matbacılık Ofset Tesisleri - Ekici Mah Ali Babacan Cad. Koçaş Pasajı No:16-20
Tel :0.312 687 1544
Faks : 0.312 687 1544
Bu site 0.141 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]
alman kurdu