19 Aralık 2018, 14:06 - Anasayfa // GÜNCEL HABERLER Haberi yazdır

Mahalle sakinleri şikayetçi

Mahalle sakinleri şikayetçi

Mahalle sakinleri şikayetçi...
Yeni Mahalle’de yapılan doğalgaz çalışması nedeniyle, yollarda oluşan çamur ve tozdan mahalle sakinleri şikayetçi olduklarını belirtti.

Nar sokak ve Güzeloğlu sokaklarında, doğalgaz ana hat borusu döşendikten sonra yağan yağmurlardan yolların çamur deryası olmasından şikayetçi olan mahalle sakinleri, yolun biran evvel bitmesini istediklerini ifade etti.

Gazetemize gelen şikayetler üzerine muhabirimiz; söz konusu sokaklara giderek, çalışmaları yerinde gördü. Ve Başkentgaz yetkililerinden aldığı bilgiye göre; “Nar sokakta ve Güzeloğlu Sokakta doğalgaz başvuru sayısı çok olduğu için çalışmalara başladık. Anahat borusu döşendi, sıra evlerin bağlantılarında. Biz de istemeyiz mahallenin çamur içinde olmasını ama elimizde değil. Bir haftaya kadar bağlantıları da bitirdikten sonra asfalt yamasını yapacağız” şeklinde konuştular.


   20 Aralık 2018Yönetici tarafından yazılan bu haber, 1595 defa okunmuştur.


YORUM YAZ


Kaan
Dogalgaz döşemesini neden durup durupda kos gelince yapmaya başladılar? Normal düşünen bir vatandaş bunun secim geldiği için yapıldığını anlar. Maksat vatandaşın seçim zamanına gelirken hafızasında kalması. Cektiği çile cabası.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan ŞEREFLİKOÇHİSAR ÇENGEL GAZETESİ hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNCEL HABERLER Haberleri

Tümü

ilancomtr

Emekçioğlu

Ş.K.YEM

Tekin İnşaat

Yıldırım İnşaat

Hazır beton

Muammer'in Yeri
İzinsiz kopyalanamaz.

Adres : Çengel Gazetecilik - Matbacılık Ofset Tesisleri - Ekici Mah Ali Babacan Cad. Koçaş Pasajı No:16-20
Tel :0.312 687 1544
Faks : 0.312 687 1544
Bu site 0.109 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]
alman kurdu