12 Aralık 2018, 15:26 - Anasayfa // GÜNCEL HABERLER Haberi yazdır

Aylin Nazlıaka CHP ilçe teşkilatını ziyaret etti

Aylin Nazlıaka CHP ilçe teşkilatını ziyaret etti

Aylin Nazlıaka CHP ilçe teşkilatını ziyaret etti...
CHP, 24.,25. ve 26.Dönem Ankara Milletvekili olan Aylin Nazlıaka, Şereflikoçhisar’a gelerek CHP İlçe teşkilatını ziyaret etti ve bir toplantı yaptı.

CHP İlçe Başkanı Mahmut Celal Ünsal ve Yönetim Kurulu Üyeleri tarafından İlçe binasında karşılanan Aylin Nazlıaka, ziyaret amacının; “Hem örgütümüze yerel seçimler öncesinde başarılar dilemek için geldim, hem de bundan sonraki süreçte nasıl bir örgütlenme modeliyle gideceğiz, neler yapacağız?
Bizi daha güçlü kılacak olan yönlerimiz neler? Gibi konular üzerinde görüşmek üzere teşkilatımıza geldim”dedi.

ÜLKEMİZİ YENİDEN ATATÜRK İLKE VE DEVRİMLERİNE SAHİP ÇIKAN BİR ÜLKE KONUMUNA GETİRECEĞİZ
Yerel seçimler öncesi hem toplumsal hem de siyasal olarak Ülkemizdeki durumu değerlendiren Aylin Nazlıaka; “Gerçekten Türkiye çok zorlu bir süreçten geçiyor. Tabi tarihimizi hatırlayacak, düşünecek olursak bu topraklar, emperyalist güçlere karşı son derece haklı ve soylu bir savaş verilerek ve o dönemdeki milli kahramanlarımızın kanıyla canıyla kazanılmış olan topraklardır. Ve hiç şüphesiz Cumhuriyetimiz kurulduktan sonra bu topraklarda bir çok yapılan devrimin siyasi ayağı Cumhuriyet Halk Partisi olmuştur.

Ve CHP Ülkemizin her döneminde en kritik dönemlerde çok önemli bir takım roller üstlenmiştir.
Şimdi Türkiye ne yazıkki bir tek adam sistemine maruz kalmış durumda.Bu tek adam sisteminin belini kırmak için 31 Mart’ta yapılacak yerel seçimler, çok büyük bir fırsattır. Ve biz inanıyoruzki öncelikle Ankara’da tabiî ki Şereflikoçhisar’da CHP bayrağını dikerek Türkiye’nin diğer bir çok ilinde CHP’ni yerel seçimlerde başarılı kılarak bu tek adam sistemini de geri püskürteceğiz. Bu konuda bugüne kadar nasıl hep halkımızla iç içe olduysak, bu mücadeleyi yan yana, omuz omuza verdiysek bundan sonraki süreçte de yine dayanışarak bir ve beraber olarak kritik dönemi atlatacağız ve yerel seçimlerdeki başarıyı daha sonrasında Ülkemize yeniden çağdaş, ilerici, laik, demokratik, Atatürk İlke ve devrimlerine sahip çıkan bir Ülke konumuna getireceğiz.
Bunu yapabilecek olan kudret bizde var. Bunu da örgütümüzle hep bir arada yapacağız.Bugün de bu konular üzerinde istişare edelim, tartışalım” diye görüşmek üzere geldim”dedi.

Bu açıklamadan sonra toplantı basına kapalı olarak devam etti.


   13 Aralık 2018Yönetici tarafından yazılan bu haber, 1425 defa okunmuştur.


YORUM YAZ


BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan ŞEREFLİKOÇHİSAR ÇENGEL GAZETESİ hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNCEL HABERLER Haberleri

Tümü

ilancomtr

Emekçioğlu

Ş.K.YEM

Tekin İnşaat

Yıldırım İnşaat

Hazır beton

Muammer'in Yeri
İzinsiz kopyalanamaz.

Adres : Çengel Gazetecilik - Matbacılık Ofset Tesisleri - Ekici Mah Ali Babacan Cad. Koçaş Pasajı No:16-20
Tel :0.312 687 1544
Faks : 0.312 687 1544
Bu site 0.046 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]
alman kurdu