12 Aralık 2018, 15:15 - Anasayfa // GÜNCEL HABERLER Haberi yazdır

Mustafa Kozan esnaf ziyaretine devam ediyor

Mustafa Kozan esnaf ziyaretine devam ediyor

Mustafa Kozan esnaf ziyaretine devam ediyor...
Milliyetçi Hareket Partisi’nden Belediye Başkan Aday Adayı olan Mustafa Kozan, seçim çalışması kapsamında hemşerileriyle biraraya gelerek Partisi’ne destek istiyor.

Seçim çalışması hakkında Gazetemiz muhabirine de açıklama yapan Mustafa Kozan; “Şereflikoçhisarlı hemşehrilerimin sevgilerine layık olmak için ilçeme gelerek memleketimde hizmet etmeye ben de varım. 
Tüm esnaflarımız hatta İlçe halkımız beni çok iyi tanır, bilir. Sevilen bir Aday Adayıyım. Sağolsunlar, sokakta yürürken hemşehrilerim beni yalnız bırakmıyor.
İlçemde sadece partimden değil her görüşten sevenlerim de var. Onlar da bana “MHP’den sen aday olursan, oyumuz kesin sana” diyorlar. Yani; İlçemde benim kendimi tanıtmaya ihtiyacım yok. Çünkü, hepsi benim memleket sevdamı biliyor.

Ben Milliyetçi Hareket Partisi’nden Belediye Başkanı Aday Adayı oldum. Ben Aday olduğum takdirde de Allah’ın izniyle İlçe halkım kazanacak, Şereflikoçhisar kazanacak.
24 yıldır Emniyet Teşkilatının içinde görev alan ve göreve tekrar dönmek için değil memleketine hizmet etmek için istifa ettiğini belirten ve Şereflikoçhisar’ın sorunlarını çok iyi bildiğini de kaydeden Kozan; İlçenin sorunlarını çözebileceğini belirterek, partisine ve kendisine destek veren tüm hemşehrilerine teşekkür etti.

ŞEREFLİKOÇHİSAR BİZİM İÇİN ÇOK ÖNEMLİ
“Şereflikoçhisar bizim için çok önemli” diyen Mustafa Kozan; “Lafta ve sözde olmayan bir memleket sevdam var. Bu sevdam görev yaptığım her yerde, her zaman aklımdaydı. Gurbette olan ve bu memleketin ekmeğiyle karnını doyuran bir Şereflikoçhisarlı olarak memleketime hizmet, memleketime olan görevimi yerine getirmek için Milliyetçi Hareket Partisi’nden Belediye Başkanlığına Aday Adayı oldum.

Yapacağımız çalışmalarla ilçemizin gelişmesini sağlamak ve istihdamı artırarak genç nüfusu ilçemizde tutmak en büyük hayalim. Bu konuda yıllardır Sivil Toplum Kuruluşlarındaki görevlerim nedeniyle çeşitli projelerimizi ilçemizin hizmetine sunmaya hazırım.
İnsan odaklı çalışmalarımızla Şereflikoçhisar’ımıza nefes olmaya, partimizle birlikte yapacağımız çalışmalar ve yatırımlarla ilçemizin yaralarını sarmaya talibiz. Nasip olursa, sosyal toplumcu Belediyecilik anlayışının gerekliliklerini yerine getirmek üzere çalışacağız. Çünkü bizim hedefimizde insanımıza hizmet vardır. İyi niyet, dürüstlük ve şeffaflık düsturu temel felsefemizdir. Siyaset terbiye işidir, nezaket iyidir, saygı işidir, sevgi işidir, ahlak işidir. Uygulamalarımızı ve yaşamımızı da bu anlamda biçimlendiriyoruz. Siyaseti insanların mutlu olması için yapıyoruz. Çalışmalarımızla vatandaşlarımızın güveni ve memnuniyetini yaşamak, yaşatmak ve paylaşmak istiyoruz.

   13 Aralık 2018Yönetici tarafından yazılan bu haber, 1489 defa okunmuştur.


YORUM YAZ


BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan ŞEREFLİKOÇHİSAR ÇENGEL GAZETESİ hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNCEL HABERLER Haberleri

Tümü

ilancomtr

Emekçioğlu

Ş.K.YEM

Tekin İnşaat

Yıldırım İnşaat

Hazır beton

Muammer'in Yeri
İzinsiz kopyalanamaz.

Adres : Çengel Gazetecilik - Matbacılık Ofset Tesisleri - Ekici Mah Ali Babacan Cad. Koçaş Pasajı No:16-20
Tel :0.312 687 1544
Faks : 0.312 687 1544
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]
alman kurdu