12 Aralık 2018, 15:07 - Anasayfa // GÜNCEL HABERLER Haberi yazdır

Yavuz Yıldırım: Göç alan İlçe olacağız

Yavuz Yıldırım: Göç alan İlçe olacağız

Yavuz Yıldırım: Göç alan İlçe olacağız...




MHP’den Belediye Başkan Aday Adayı olan Yavuz Yıldırım, seçim çalışması kapsamında pazar esnafını da ziyaret etti.

ÜRÜNLERİMİZİN TANITIMI İÇİN FESTİVAL
Pazar esnafını tek tek gezerek partisine destek isteyen Yavuz Yıldırım, sohbet sırasında ürünlerin tanıtımı ile ilgili festival düzenleyeceklerini belirtti.

Yıldırım; “Dünyanın en güzel pekmezi Şereflikoçhisar’ımızda yapılıyor. Topraklarımızdan bereket fışkırıyor.  Şeker Pancarı, Ayçiçeği, kavun, badem gibi ürünlerimiz yeteri kadar Türkiye pazarında yer bulamadığından, ürünlerimizin tanıtımı için festival düzenleyeceğiz. Bu festivalin düzenlenebilmesi içinde Türk Büyükleri Kent meydanı festival alanı inşa edeceğiz. Böylelikle, hem ilçemizin tanıtımını hem de ürünlerimizin tanıtımını yapmış olacağız” sözünü verdi.

ADAY ADAYLARDAN PROJELER SORULSUN
Vatandaşlarla sohbeti sırasında birde ricası olan Yavuz Yıldırım; Hangi siyasi partiden Aday Adayı gelirse onlara projelerinin ne olduğunu ve Şereflikoçhisar’ımıza ne gibi hizmet verebileceklerini sormalarını söyledi.

GÖÇ ALAN İLÇE OLACAĞIZ
Ayrıca vatandaşlara; Dokuz ışık doktrini kapsamında dokuz büyük projeyi hayata geçirerek ilçemizin göç vermesinin engelleneceğini, buna bağlı olarakta göç veren değil göç alan ilçe olacağımızı belirten Yavuz Yıldırım, Şereflikoçhisar için hazırladığı projelerini de yakın bir zamanda kamuoyuna açıklayacağını söyledi.

“ÜRETKEN BELEDİYECİLİK, BİRLİKTE YÖNETİM” ANLAYIŞIYLA ÇALIŞACAĞIM
“Üretken Belediyecilik, birlikte yönetim” anlayışıyla çalışacağını belirten Yavuz Yıldırım; “Nasip olurda Aday olursam, gece gündüz ekibimle beraber Şereflikoçhisar’ımızın her cm karesi için üretken Belediyecilik, birlikte yönetim anlayışıyla çalışacağız” diye vatandaşlara vaadde bulunuyor.

Diğer yandan, Yavuz Yıldırım, 9 Aralık Uzman Jandarma Günü olması nedeniyle de İlçemiz Jandarma Komutanlığını ziyaret ederek, günlerini kutladı.

Düzenlenen anketlerde de birinci çıktığını belirten Yavuz Yıldırım, Şereflikoçhisar’ımız için var gücüyle çalışacağını söyledi.



      13 Aralık 2018



Yönetici tarafından yazılan bu haber, 1271 defa okunmuştur.


YORUM YAZ


Alanyadan
İnsallah hayirli hayirli olsun cok sevindim basarilarinin devamini allahtan dilerim gercekten sen caliskan cocuksun allah emegini zayi etmesin insallah halkimiz seni destekler....Şereflikochisara senin gibi birisi o koltuga oturmali ...basarilar yavrum...
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan ŞEREFLİKOÇHİSAR ÇENGEL GAZETESİ hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNCEL HABERLER Haberleri

Tümü

ilancomtr

Emekçioğlu

Ş.K.YEM

Tekin İnşaat

Yıldırım İnşaat

Hazır beton

Muammer'in Yeri




İzinsiz kopyalanamaz.

Adres : Çengel Gazetecilik - Matbacılık Ofset Tesisleri - Ekici Mah Ali Babacan Cad. Koçaş Pasajı No:16-20
Tel :0.312 687 1544
Faks : 0.312 687 1544
Bu site 0.109 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]
alman kurdu