05 Aralık 2018, 15:23 - Anasayfa // GÜNCEL HABERLER Haberi yazdır

Ünsal Haydarlı Mahallesi muhtarının şikayetini dinledi

Ünsal Haydarlı Mahallesi muhtarının şikayetini dinledi

Ünsal Haydarlı Mahallesi muhtarının şikayetini dinledi...Mahmut Celal Ünsal, Haydarlı Muhtarının şikayetini dinledi.

Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı Mahmut Celal Ünsal, Haydarlı Mahallesi Muhtarı Ahmet Önemli’nin mahallesinin yolunun bozulmasından dolayı dile getirdiği şikayetini dinledi.

Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan ihaleyi alan firma tarafından mahallenin talepleri olmadan hatta bozuk olmadığı halde yollarının bozulduğunu ancak yapılmadığı için mahalle sakinlerinin perişan olduğunu dile getiren Haydarlı Mahallesi Muhtarı Ahmet Önemli şunları söyledi:

“Bizim asfalta ihtiyacımız yok, bizim kanalizasyona ihtiyacımız var. Talebim de yok. Haydarlı, Deliller, Şehyli, Palazobası mahallelerinin bozuk yolları toplam 30 km’ye varıyor.

Bozuk yolları yapmadınız. Şimdi gelip de bu yolları bu hale getirdiniz şu kışın gününe. Biz perişan olduk. Bunun sebebi ne? Kime soracağız bunun sebebini?

Büyükşehir’e ulaşamıyoruz, Belediye’ye ulaşamıyoruz. İlçe Başkanına ulaşamıyoruz. Bu nasıl bir iş? Bu kadar adaletsiz, bu kadar terbiyesizlik olabilir mi? Bunun anlamı rant. Başka bir şey değil. Büyükşehir Daire Başkanlığı rant yapmak için, Söğüt inşaatçıymış, neymiş, Ona ihaleyle vermiş, ondan sonra da boz. Kış geldi, kaldı burası böyle. Ne olacak bu milletin hali bilmiyorum.
İhtiyaç olmadan, talep olmadan, muhtarla görüşmeden yolu bozdular. Sizin ihtiyacınız olan suyu getirmiyor. Benim yol talebim yok. Benim yolum bana yetiyor zaten. Asfaltım sağlam.
Benim talebim olmadan yolumu niye bozdun? Bozuk yerleri yap, sonra gel burayı yap.”

CHP İlçe Başkanı M.Celal Ünsal da;  “Ankara’yla Haydarlı arası bildiğimiz kadarı 170 km.170 km’den gelip burada bir hizmet verme şansı maalesef görülmüyor. Yerinden hizmet olursa belki İlçe Belediyesi bu konuyla ilgili sizinle bir istişareye girip, ihtiyaçlarınızı tespit etmek ve sorunlarınızı çözmek adına belki faydalı olabilirdi.” şeklinde konuştu.

   6 Aralık 2018Yönetici tarafından yazılan bu haber, 2881 defa okunmuştur.


YORUM YAZ


BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan ŞEREFLİKOÇHİSAR ÇENGEL GAZETESİ hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNCEL HABERLER Haberleri

Tümü

ilancomtr

Emekçioğlu

Ş.K.YEM

Tekin İnşaat

Yıldırım İnşaat

Hazır beton

Muammer'in Yeri
İzinsiz kopyalanamaz.

Adres : Çengel Gazetecilik - Matbacılık Ofset Tesisleri - Ekici Mah Ali Babacan Cad. Koçaş Pasajı No:16-20
Tel :0.312 687 1544
Faks : 0.312 687 1544
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]
logo tasarım