05 Aralık 2018, 15:18 - Anasayfa // GÜNCEL HABERLER Haberi yazdır

Mustafa Kozan'ın açıklaması

Mustafa Kozan'ın açıklaması

Mustafa Kozan'ın açıklaması...

Milliyetçi Hareket Partisi’nden Belediye Başkan Aday Adayı olan Mustafa Kozan, gazetemizi ziyaret ederek, bir açıklama yaptı.

1972 yılında Şereflikoçhisar doğumlu olan ve aslen Totuş (Çavuş) köyünden olan Kozan;

“Çizeceğimiz doğru bir yol haritası, sıkı bir saha çalışması ve iyi düşünülmüş güçlü bir ekiple bu seçimin galibi olacağımı ümit ediyorum” şeklinde söylediği basın açıklamasının tamamında şunları kaydetti;
Yıllarca Emniyet Müdürlüğü’nde çeşitli birimlerde vatanıma hizmet ettim. Şereflikoçhisar’da da asayiş olaylarında ve halkımızın huzur, güveni ve sükunetini sağlamada elimden gelen çalışmayı yapacağım.

Malumunuz Mart ayında yapılacak yerel seçimlerde aday adayıyım. İlçemiz konusunda yapabileceklerimiz, kaygılarımız, gördüğümüz eksiklikler ve tanık olduklarımız bizleri bu taşın altına elimizi sokma konusunda ikna etti. Aldığım sorumluluğu yerine getirme gayretim, edindiğim tecrübeler, sabrım ve memleket sevdam ile ilçemize faydalı olacağımı düşünüyorum. Ben bu uğurda epeyce düşünerek yola çıktım. Yenilikçi bir insanım, kararlarımı istişare yaparak almaya gayret ederim. Eleştiriyi zenginlik sayar ve yeni fikirlere açığım. Benim hayata bakışımın merkezinde insan ve emek vardır. Her birey değerlidir.

Bu seçim benim gireceğim ilk yarış, yeni bir isim ile yeni bir başlangıç yapmak istiyorum. Aynı şeyi tekrar tekrar yapıp farklı sonuçlar almak mümkün değildir. Eğer aday ben olursam farklı kesimlerden oy alarak belediye başkanlığını alabileceğimizi düşünüyorum.
Nasip olurda bu seçimde aday olursam MHP’li bir belediyeciliğin merkezinde insan ve yurt sevgisi olduğunu, ihmal edilerek geri bırakılmanın bir kader olmadığını el birliği ile çalışarak ispatlayacağız.
Çizeceğimiz doğru bir yol haritası, sıkı bir saha çalışması ve iyi düşünülmüş güçlü bir ekiple bu seçimin galibi olacağımı ümit ediyorum”
dedi.

  6 Aralık 2018Yönetici tarafından yazılan bu haber, 3328 defa okunmuştur.


YORUM YAZ


BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan ŞEREFLİKOÇHİSAR ÇENGEL GAZETESİ hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNCEL HABERLER Haberleri

Tümü

ilancomtr

Emekçioğlu

Ş.K.YEM

Tekin İnşaat

Yıldırım İnşaat

Hazır beton

Muammer'in Yeri
İzinsiz kopyalanamaz.

Adres : Çengel Gazetecilik - Matbacılık Ofset Tesisleri - Ekici Mah Ali Babacan Cad. Koçaş Pasajı No:16-20
Tel :0.312 687 1544
Faks : 0.312 687 1544
Bu site 0.172 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]
logo tasarım