05 Aralık 2018, 15:00 - Anasayfa // GÜNCEL HABERLER Haberi yazdır

MHP’li Aday Adaylarından Engelliler Günü ziyareti

MHP’li Aday Adaylarından Engelliler Günü ziyareti

MHP’li Aday Adaylarından Engelliler Günü ziyareti...

İlçemiz Milliyetçi Hareket Partisi teşkilatı tarafından 3 Aralık Dünya Engelliler Günü olması nedeniyle Bakım ve Rehabilitasyon Merkezinde bulunan engelliler, ziyaret edildi.

Yapılan ziyarette MHP Belediye Başkan Aday Adayları; Halil Şahan, Yavuz Yıldırım ile Mustafa Kozan, Ülkü Ocakları Başkan Vekili ve Ocak gençleri vardı.

Engellilerle biraraya gelen MHP Belediye Başkan Aday adayları, hem uğur böcekli gülleri vererek hem de sıcak sevgilerini kendilerine yansıtarak kısa süreliğine de olsa onların mutluluğuna ortak oldular.

Rehabilitasyon Merkezin’deki görevlilerinin de 3 Aralık Dünya Engelliler Gününü kutlayan Belediye Başkan Aday Adayları ve beraberindekiler, ziyareti günün anısına çekilen fotoğrafla sonlandırdılar.


   6 Aralık 2018Yönetici tarafından yazılan bu haber, 2961 defa okunmuştur.


YORUM YAZ


Eyüphan KOÇAK
SAYGIDEĞER HEMŞEHRİLERİM
Çok önemli bir günde ziyarette bulunmalarınızı önemsiyorum. İlçemizin cadde ve sokaklarında engelli insanların yürümeleri sırasında önlerine çıkan engelleri kaldırmak için yerinde bir tespit yolu ile kamu kurum ve kuruluşları ile bilgi alışverişinde bulunulmasının çözüme katkı sunacağını düşünüyorum.
Örnek verecek olursak, Has Otel yanından çıkan sokak üzerinde bulunan merdivenlerden engelli insanların nasıl inip ve çıkabileceklerine dikkat çekmek istiyorum,
İnsanların yürümelerini engelleyen Ana cadde ve sokak üzerinde bulunan elektrik direklerinin, ağaçların ve bazı kabinlerin de kaldırılması (engelsiz bir yaya kaldırımı için) hususunda yetkililerin önemle takip etmelerini,
Parti teşkilatında görev alan arkadaşlarımızın da bu tip konulara duyarlı olmalarını, ilçemizdeki yerel basın mensuplarının da bu konuların takipçisi olmalarını bekliyorum. Saygılarımla
Eyüphan KOÇAK
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan ŞEREFLİKOÇHİSAR ÇENGEL GAZETESİ hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNCEL HABERLER Haberleri

Tümü

ilancomtr

Emekçioğlu

Ş.K.YEM

Tekin İnşaat

Yıldırım İnşaat

Hazır beton

Muammer'in Yeri
İzinsiz kopyalanamaz.

Adres : Çengel Gazetecilik - Matbacılık Ofset Tesisleri - Ekici Mah Ali Babacan Cad. Koçaş Pasajı No:16-20
Tel :0.312 687 1544
Faks : 0.312 687 1544
Bu site 0.141 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]
logo tasarım