05 Aralık 2018, 14:56 - Anasayfa // GÜNCEL HABERLER Haberi yazdır

Kasım Ayı’nda en çok kitap okuyanlar

Kasım Ayı’nda en çok kitap okuyanlar

Kasım Ayı’nda en çok kitap okuyanlar...İlçemiz Yunus Emre Halk Kütüphanesi yetkilileri tarafından 2018 Kasım Ayı en çok kitap okuyanlar belirlendi. Kategorilerine göre en çok kitap okuyanlar şöyle;

Okul öncesi okuyucular arasından;
Okul Öncesi öğrencisi Eymen Temel okuduğu 12 kitap sayısı ile birinci, TOKİ Gül Bahçesi Anaokulu öğrencisi Cemre Albay okuduğu 6 kitap sayısı ile ikinci ve Zafer İlkokulu Ana sınıfı öğrencisi Mekiye Esma Dereli okuduğu 5 kitap sayısı ile üçüncü oldu.

Çocuk Okuyucular arasında;
Zafer İlkokulu öğrencisi Ahmet Türker Akdan okuduğu 36 kitap sayısı ile birinci, yine Zafer İlkokulu öğrencisi Ceren Çetin okuduğu 15 kitap sayısı ile ikinci ve Abdülbaki Ünlü İmam Hatip Ortaokulu öğrencisi Amine Nur Eldekci okuduğu 14 kitap sayısı ile üçüncü oldu.

Genç Okuyucular arasından;
Şehit Orhan Durukan MTA Lisesi öğrencisi İrem Bostancı okuduğu 9 kitap sayısı ile (toplam sayfa sayısı 3409) birinci, Tuz Gölü Anadolu Lisesi öğrencisi Özleyiş Kantaroğlu okuduğu 9 kitap sayısı ile (toplam sayfa sayısı 3214) ikinci ve Şereflikoçhisar Anadolu Lisesi öğrencisi Zeynep Nur Yılmaz okuduğu 6 kitap sayısı ile üçüncü oldu.

Yetişkin Okuyucular arasından;
Abdülbaki Ünlü İmam Hatip Ortaokulu Öğretmeni Şükriye Kantaroğlu (toplam sayfa 3439) okuduğu 9 kitap sayısı ile birinci, İlçe Tarım Müdürlüğü Ziraat Mühendisi Akgün Akdan (toplam sayfa 2879) okuduğu 9 kitap sayısı ile ikinci ve Abdülbaki Ünlü İmam Hatip Ortaokulu Öğretmeni Güler Kara (toplam 2300) okuduğu 9 kitap sayısı ile üçüncü oldu.


  6 Aralık 2018Yönetici tarafından yazılan bu haber, 2665 defa okunmuştur.


YORUM YAZ


BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan ŞEREFLİKOÇHİSAR ÇENGEL GAZETESİ hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNCEL HABERLER Haberleri

Tümü

ilancomtr

Emekçioğlu

Ş.K.YEM

Tekin İnşaat

Yıldırım İnşaat

Hazır beton

Muammer'in Yeri
İzinsiz kopyalanamaz.

Adres : Çengel Gazetecilik - Matbacılık Ofset Tesisleri - Ekici Mah Ali Babacan Cad. Koçaş Pasajı No:16-20
Tel :0.312 687 1544
Faks : 0.312 687 1544
Bu site 0.094 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]
logo tasarım