29 Kasım 2018, 11:24 - Anasayfa // GÜNCEL HABERLER Haberi yazdır

Yavuz Yıldırım Aday Adaylığı başvurusunu yaptı

Yavuz Yıldırım Aday Adaylığı başvurusunu yaptı

Yavuz Yıldırım MHP’den Aday Adaylığı Başvurusunu yaptı...


Yavuz Yıldırım MHP’den Aday Adaylığı Başvurusunu yaptı.

Yavuz Yıldırım, Milliyetçi Hareket Partisi’nden Belediye Başkanlığı için Aday Adaylık başvurusunu yaptı.

MHP İlçe Başkanı Ramazan Duru’ya Aday Adaylık başvurusunu teslim eden Yavuz Yıldırım, ayrıca basın açıklamasında bulundu.

Bir önceki İlçe Başkanı Adem Bulat’ın, mevcut İlçe Yönetim Kurulu Üyelerinin, İlçeden ve ilçe dışından gelen MHP’Lİ arkadaşlarının bulunduğu kalabalık bir ortamda açıklama yapan Yavuz Yıldırım; “Kazananın Şereflikoçhisar İlçemizin olacağını” belirtti ve “bu mücadelede bitmek, tükenmek bilmez bir enerji, yılmaz bir inanç, asla değişmeyecek bir tutkuyla hedefe ulaşacağımızdan hiç şüphem yoktur.” dedi.

Yavuz Yıldırım, açıklamasının tamamında ise şunları kaydetti:
31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan yerel yönetimler seçiminde, Ankara’mızın güzide ilçesi olan Şereflikoçhisar’ımızın Belediye Başkan Aday Adaylığımı açıklamak üzere huzurlarınızdayım.
Demokratik sistemlerde bağımsızlığın yegane sahibinin millet olduğunu, siyasi iktidarların meşruiyet kaynağının ise milli iradeye dayandığını bilen ve bu anlayışa yürekten inanan bir hemşehriniz olarak demokratik sistemlerin vazgeçilmezlerinden biri olan siyasi partilerin Ülkemizi Yönetme istek, gaye ve çabalarının meşruiyet kaynaklarından birinin de millet iradesi olduğunu düşünüyorum.
Ülke ve İlçemizi yönetme teşekküllerinde ve karar alma süreçlerinde müracaat edeceğimiz tek merci partimizin yetkili organları ve yüce Türk Milletidir.

Bu anlayış ve inançla aday adaylığımız öncesinde partimizin ve şehrimizin hafızası olan büyüklerimiz, geçmiş dönemlerde Ülkemize ve İlçemize hizmet etmiş ağabeylerimiz, parti ve Ülkü Ocakları Teşkilatlarımızda görev almış dava arkadaşlarımız, kadın kollarında emek vermiş değerli Hanımefediler, üyelerimiz ve genç Ülküdaşlarımızla ve ailemle yapmış olduğum istişareler sonucunda Belediye Başkanlığı yapma inancımın yanında 35 yıllık teşkilatçı birikimi olan ve daha da önemlisi önce yüce Allah’tan sonra da sizlerden aldığımız güç ve destekle başaracağımıza inanarak,
Mimarlarımız ve mühendislerimizle, özellikle zirai projelerimizle artık memleketimiz göç veren değil, göç alan bir şehir olacaktır. Şehrimizin tüm eksikliklerini yerlerinde defalarca inceleyerek, Şereflikoçhisar Belediye Başkanlığına aday adayı olmaya karar verdik. Mevla utandırmasın.

Şereflikoçhisar’ımızı Ülkemizin en modern ve yaşanabilir ilçesi yapma hedefine yürümeye kararlı olan tüm hemşehrilerimizi bizzat destek, fikir ve duaları ile bize katılmaya ve katkıda bulunmaya davet ediyorum.
Kazananın Şereflikoçhisar İlçemizin olacağını, bu mücadelede bitmek, tükenmek bilmez bir enerji, yılmaz bir inanç, asla değişmeyecek bir tutkuyla hedefe ulaşacağımızdan hiç şüphem yoktur.
Gaye bir, hedef bir, inanç bir, iman bir…
İlçemizin istediği değişimi hep birlikte başaracağız. Allah yar ve yardımcımız olsun.”


   29 Kasım 2018Yönetici tarafından yazılan bu haber, 1727 defa okunmuştur.


YORUM YAZ


BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan ŞEREFLİKOÇHİSAR ÇENGEL GAZETESİ hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNCEL HABERLER Haberleri

Tümü

ilancomtr

Emekçioğlu

Ş.K.YEM

Tekin İnşaat

Yıldırım İnşaat

Hazır beton

Muammer'in Yeri
İzinsiz kopyalanamaz.

Adres : Çengel Gazetecilik - Matbacılık Ofset Tesisleri - Ekici Mah Ali Babacan Cad. Koçaş Pasajı No:16-20
Tel :0.312 687 1544
Faks : 0.312 687 1544
Bu site 0.063 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]
alman kurdu