29 Kasım 2018, 11:21 - Anasayfa // GÜNCEL HABERLER Haberi yazdır

Şahan; Güçlü bir ekiple projelerimizle geliyoruz

Şahan; Güçlü bir ekiple projelerimizle geliyoruz

Şahan; “Sorumluğumuzu bilerek güçlü bir ekiple projelerimizle geliyoruz”...
Kendisini destekleyenlerle birlikte açıklama yapan Halil Şahan, “Neden Aday Adayı?” olduğunu izah etti. Şahan, yaptığı açıklamasında şunları söyledi;

Geçen hafta Çarşamba Günü, Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Sadir Durmaz Beyfendiye, Şereflikoçhisar Belediye Başkanlığı için aday adaylık başvurumu yaptım. Allah çıktığımız bu yolda Muaffak eylesin.
Beni tanımayanlar için kısaca kendimden bahsetmek isterim.
1978 yılında Karandere Köyünde doğdum. İlkokulu Karandere Köyünde, Orta ve Lise öğrenimimi Şereflikoçhisar Lisesinde, Üniversiteyi Karadeniz Teknik Üniversitesinde Harita Mühendisi olarak okudum.

15 yıldır Şereflikoçhisar merkez olmakla beraber yurdumuzun birçok il ve ilçesinde görev yaptım. Evli ve 2 çocuk babasıyım. Son 5 yıldır Milliyetçi Hareket Partisinde Belediye Meclis Üyesiyim.
Neden aday oldum; Doğup, büyüdüğüm, birlikte sevinip, birlikte üzüldüğüm, ömrümün her döneminde havasını soluduğum ve solumaya devam ettiğim, ailemin, arkadaşlarımın olduğu bu ilçenin mutlu insanlardan oluşan yaşanabilir bir şehir olması için aday oldum.
Sorunların çoğunluğunun Belediye yönetiminden geçtiğini anlayarak, sorumluluktan kaçan, yükü üstünden atan değil, benim derdim Şereflikoçhisar diyen ilçenin her sorunu ile ilgilenen bir belediye olmak için.

Hantal Belediyeciliğe son verip üretken belediyecilik anlayışını benimseyerek çalışmak için bu göreve talip oldum.
81 İlimizin 73 İlinde Mühendislik yapmış bir kardeşiniz olarak şunu söyleyebilirim; Bu ilçemizle aynı büyüklükte olmasına rağmen bu kadar çıkmazları olan başka bir ilçe yok. Bu ilçe için içinizde sönmüş olan umut ışıklarını yakacağız. 17 merkez, 47 kırsal mahallemizin sorunlarını biliyoruz. Bu ilçede yaşayan 7’den 70’e herkesin sorunu bizim sorunumuzdur.
Belediye Başkanlığı koltuğundan alacağımız bir şey yok. Hem o makama hem de ilçemize kazandıracağımız bir çok projemiz var.
Biz inandık ve başaracağız. Allah’ın izni ile Şereflikoçhisar’ın makus kaderi değişecektir.
Herkesi kucaklayan, dost kapısı, güler yüzlü bir Belediye olacağız.

Şeffaf, dürüst, tutarlı, dinamik, güvenilir, adil bir Belediye olacağız.
Kendini düşünen değil, kentini düşünen bir Belediye olacağız.
Bizler; “Türk Milleti için gece uyumadım, gündüz oturmadım, ölesiye, bitesiye çalıştım” Bilge Kağan’ın bu sözünü şiar edindik. Gece uyumadan, gündüz oturmadan Şereflikoçhisar için çalışacağız.

Seçimlerden itibaren; Yürünemeyen yoldan, geçilemeyen kaldırımdan, toplanmayan çöpten, akmayan sudan, patlayan borudan, yapılan bir binadan, yıkılan bir iş yerinden, oyun çağına gelmiş çocuktan, 80 yaşına gelmiş ihtiyardan, geleceğimiz olan gençlerden, İlçeyi terk etmek zorunda kalmış vatandaştan, Yeni açılan iş yerinden, kapanan bir kepenkten,
Vel-hasılı Mamalıdan Aktaş’a kadar tüm mahallelerden sorumluyuz. Sorumluğumuzu bilerek güçlü bir ekiple projelerimizle geliyoruz.
Bu aşamada destek ve dualarınızı eksik etmeyin. Allah yar ve yardımcınız ve yardımcımız olsun."   29 Kasım 2018Yönetici tarafından yazılan bu haber, 1348 defa okunmuştur.


YORUM YAZ


BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan ŞEREFLİKOÇHİSAR ÇENGEL GAZETESİ hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNCEL HABERLER Haberleri

Tümü

ilancomtr

Emekçioğlu

Ş.K.YEM

Tekin İnşaat

Yıldırım İnşaat

Hazır beton

Muammer'in Yeri
İzinsiz kopyalanamaz.

Adres : Çengel Gazetecilik - Matbacılık Ofset Tesisleri - Ekici Mah Ali Babacan Cad. Koçaş Pasajı No:16-20
Tel :0.312 687 1544
Faks : 0.312 687 1544
Bu site 0.093 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]
alman kurdu